Thriller

 • Searching

  Image Searching (2018)
  HD
  Searching (2018)
  Pasi vajza e tij 16-vjeçare zhduket, një baba i dëshpëruar kontrollon laptopin e saj për të gjetur të dhëna që mund ta ndihmojnë për ta gjetur.
  Image Searching (2018)
 • Non sono un assassino aka I’m not a killer

  Image Non sono un assassino (2019) aka I’m not a killer
  FULL HD
  Non sono un assassino (2019) aka I’m not a killer
  Një oficer i nderuar policie, shkon të takojë një mëngjes, mikun e tij më të mirë që është edhe prokuror. Po atë mëngjes, prokurori gjendet i vrarë dhe oficeri i policisë është personi i fundit që e ka parë të gjallë.
  Image Non sono un assassino (2019) aka I’m not a killer
 • Glass Jaw

  Image Glass Jaw (2018)
  HD
  Glass Jaw (2018)
  Udhëtimi i një njeriu që ndihmoi Indinë të fitonte medaljen e parë të artë në Lojrat Olimpike si një komb i lirë.
  Image Glass Jaw (2018)
 • Between Worlds

  Image Between Worlds (2018)
  HD
  Between Worlds (2018)
  Historia ndjek Xho-nw, një shofer kamioni i rrënuar që është mbërthyer nga kujtesa e gruas dhe fëmijës së tij të vdekur. Ai takon Xhulin, një grua me prirje shpirtërore, e cila bashkohet me Xho-në në një përpjekje të dëshpëruar për të gjetur shpirtin e humbur të vajzës së saj në koma, Billit.Por shpirti i bashkëshortes së vdekur të Xho-së,Meri,pushton trupin…
  Image Between Worlds (2018)
 • The Equalizer 2

  Image The Equalizer 2 (2018)
  HD
  The Equalizer 2 (2018)
  Robert Mekolli i shërben drejtësisë pa iu trembur syri, por si do të reagojë ai kur vritet një njeri i dashur për të? A do të arrijë të barazojë drejtësinë dhe hakmarrjen?
  Image The Equalizer 2 (2018)
 • Look Away

  Image Look Away (2018)
  HD
  Look Away (2018)
  Një adoleshente nis të bashkëbisedojë me reflektimin e saj. Në fillim, reflektimi e ndihmon të përballet me vështirësitë që ka, por shpejt, dëshirat e saj më të errëta marrin jetë.
  Image Look Away (2018)
 • Knuckleball

  Image Knuckleball (2018)
  HD
  Knuckleball (2018)
  Kur i vdes gjyshi plot sekrete papritur natën, Henri 12-vjeçar e gjen veten në shënjestër në një fermë të izoluar dhe futet ne mes të një stuhie te madhe terrori e trashëgimie të errët familjare.
  Image Knuckleball (2018)
 • I Still See You

  Image I Still See You (2018)
  HD
  I Still See You (2018)
  Ngjarjet zhvillohen nëntë vite më parë pas një ngjarje apokaliptike që vrau miliona njerëz dhe mbushi botën plot me fantazma.
  Image I Still See You (2018)
 • The Night Comes for Us

  Image The Night Comes for Us (2018)
  HD
  The Night Comes for Us (2018)
  Ito, një vrasës me pagesë, pjesë e Triadës aziatike, gjendet në luftë mes bandës së tij dhe dëshirës për të shpëtuar një vajzë të vogël nga vdekja e pamëshirshme.
  Image The Night Comes for Us (2018)
 • What Happened to Monday

  Image What Happened to Monday (2017)
  HD
  What Happened to Monday (2017)
  Në një të ardhme jo shumë të largët kriza e mbipopullimit është bërë një kërcënim për mbijetesën e njerëzimit. Për këtë arsye qeveritë kanë nisur fushatën "Një fëmijë për familje". Në fshehtësi, Terrens Setman, rrit shtatënjaket identike që e bija lind para se të vdesë.
  Image What Happened to Monday (2017)
 • Ride

  Image Ride (2018)
  HD
  Ride (2018)
  Kur një shofer dhe një pasagjer i tij, i bashkohen një personazhi karizmatik, por manipulues, një natë normale në Los Anxhelos kthehet në në një luftë psikologjike për mbijetesë.
  Image Ride (2018)
 • 22 Bullets

  Image 22 Bullets (2010)
  HD
  22 Bullets (2010)
  Një gangster i tërhequr rikthehet me një hakmarrje te egër pasi lihet i vdekur me 22 plumba ne trup nga ish shoku i tij i fëmijërisë.
  Image 22 Bullets (2010)
 • Eye for an Eye

  Image Eye for an Eye (2019)
  HD
  Eye for an Eye (2019)
  Një tregtar droge që kërkon pushim. Një infermier që kërkon hakmarrje. Një udhëkryq ku askush nuk është i sigurt.
  Image Eye for an Eye (2019)
 • Gangsta

  Image Gangsta (2018)
  HD
  Gangsta (2018)
  Jetët e katër miqve të ngushtë të fëmijërisë, të cilët dëshirojnë të bëhen gangsterë, dalin jashtë kontrollit kur vjedhin një dërgesë kokaine. Ata nxitin një luftë të vërtetë që do të përfshijë ata, baronët e drogës në Evropë dhe një kartel të pamëshirshëm Kolumbian.
  Image Gangsta (2018)
 • Harmony

  Image Harmony (2018)
  HD
  Harmony (2018)
  Një vajzë e re me aftësinë që të thith frikën nga njerëzit e tjerë, duhet të mësoj të kontrolloj fuqitë dhe frikërat e saj, që të arrij të luftoj negativitetin që po shtohet në botë. Ajo nuk është vetëm në këtë detyrë, ekzistojnë dhe 5 të tjerë në botë, të cilët dihet t’i takoj.
  Image Harmony (2018)
 • Jackie Brown

  Image Jackie Brown (1997)
  HD
  Jackie Brown (1997)
  Një grua në moshë të mesme e gjen veten në mes të një konflikti të madh që ose ka për t'i sjellë një fitim të madh ose do t'i kushtojë jetën...
  Image Jackie Brown (1997)
 • Point Blank

  Image Point Blank (2019)
  HD
  Point Blank (2019)
  Të vendosur përballë bandave rivale dhe policëve të korruptuar, një infermier i urgjencës dhe një kriminel duhet të punojnë së bashku për të mbijetuar.
  Image Point Blank (2019)
 • The Girl with the Dragon Tattoo

  Image The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
  HD
  The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
  Gazetari Mikael Blomkvist ndihmohet në kërkimin e tij për një grua të zhdukur 40 vjetmë parë nga Lisbeth Salander, një haker e re në moshë…
  Image The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
 • The Numbers Station

  Image The Numbers Station (2013)
  HD
  The Numbers Station (2013)
  Kur vlerat morale të një agjenti operacionesh të zeza vihen në provë gjatë operacionit të tij të fundit, ai i nënshtrohet një vlerësimi të pafavorshëm psikologjik. Tani po i jepet një mundësi dhe një mision në dukje i thjeshtë për të mbrojtur sigurinë e një vajze të re që shpall kode, burimet e kodeve dhe stacionin e largët në të…
  Image The Numbers Station (2013)
 • The Legacy of the Bones

  Image The Legacy of the Bones (2019)
  HD
  The Legacy of the Bones (2019)
  Inspektoria Amaia Salazar kthehet ne luginën e Baztanit për një çështje të re. Kësaj here as njerëzit e saj më të dashur nuk do jenë të sigurtë, pasi problemet mendore të nënës së saj do i vënë në rrezik.
  Image The Legacy of the Bones (2019)
 • Toro

  Image Toro (2016)
  HD
  Toro (2016)
  Një ish mashtrues duhet t'i kthehet zakoneve të vjetra për të shpëtuar vëllanë e madh dhe mbesën nga ish bosi i tij...
  Image Toro (2016)
 • The Mule

  Image The Mule (2018)
  HD
  The Mule (2018)
  Një kopshtar 90-vjeçar dhe veteran i Luftës Koreane kthehet në një transportues droge për një kartel meksikan.
  Image The Mule (2018)
 • The Girl In The Fog aka La ragazza nella nebbia

  Image The Girl In The Fog (2017) aka La ragazza nella nebbia
  HD
  The Girl In The Fog (2017) aka La ragazza nella nebbia
  Detektivi Vogel dërgohet në një qytet të izoluar në një luginë malore për të hetuar çështjen e një 16-vjeçareje të zhdukur.
  Image The Girl In The Fog (2017) aka La ragazza nella nebbia