Sport

 • When the Game Stands Tall

  Image When the Game Stands Tall (2014)
  HD
  When the Game Stands Tall (2014)
  Rrugëtimi legjendar i një ekipi futbolli gjimnazi dhe trajnerit të tyre Bob Ladouceur, i cili i çoi ata drejt një rekordi prej 151 fitoresh rresht, një rekord historik në sportin amerikan.
  Image When the Game Stands Tall (2014)
 • The Waterboy

  Image The Waterboy (1998)
  HD
  The Waterboy (1998)
  Mbajtësi i ujit për një skuadër futbolli amerikane zbulon se ka një aftësi unike për ndalimin e kundërshtarit dhe bëhet pjesë e skuadrës...
  Image The Waterboy (1998)
 • Pororo: The Racing Adventure – Aventura e Garimit

  Image Pororo: The Racing Adventure (2013) – Aventura e Garimit
  HD
  Pororo: The Racing Adventure (2013) – Aventura e Garimit
  Pororo: Aventura e Garimit Dublim Shqip Pinguni i vogel Pororo dhe miqte e tij aksidentalisht bejne qe nje aeroplan te bej nje ulje emergjente ne fshatin e Pororo-se. Ne avion ka disa breshka qe trasportohen per ne Northpia per te cuar akull ne makina gare. Pororo dhe miqte e tij besojne qe breshkat jane pjesemareshe ne gare.
  Image Pororo: The Racing Adventure (2013) – Aventura e Garimit
 • Moneyball

  Image Moneyball (2011)
  HD
  Moneyball (2011)
  Billi Bin, menaxheri i përgjithshëm i Okland Atletiks, në mënyrë të suksesshme arrin të krijojë një skuadër bejzbolli me një buxhet të ulët, duke përdorur një sistem të ndërlikuat të analizave kompjuterike.
  Image Moneyball (2011)
 • The Brawler

  Image The Brawler (2017)
  HD
  The Brawler (2017)
  Filmi tregon historinë e një djali të varfër që kishte ëndërr boksin. Dashuria e tij për Sunainën, i hapi probleme me xhaxhanë e saj që e kundërshtonte lidhjen e tyre për shkak të shtresave shoqërore. A do mundet ai të bëhet një boksier i vërtetë?
  Image The Brawler (2017)
 • Amateur

  Image Amateur (2018)
  HD
  Amateur (2018)
  Historia e një basketbollisti të ri, por të talentuar, i cili përpiqet të ambientohet me skuadrën e re dhe mjedisin e ashpër sportive.
  Image Amateur (2018)
 • The Fighter

  Image The Fighter (2010)
  HD
  The Fighter (2010)
  Filmi është një vështrim në vitet e fillimit të karrierës së boksierit "Irlandez" Miki Uordi dhe të vëllait të tij, i cili e ndihmoi të stërvitej para se të bëhej profesionist në mesin e viteve '80.
  Image The Fighter (2010)
 • Step Up China aka Year of the dance

  Image Step Up China (2019) aka Year of the dance
  HD
  Step Up China (2019) aka Year of the dance
  Disa të rinj nga klasa të ndryshme sociale në Pekin bashkohen për të formuar grupin e kërcimit më të mirë në Kinë dhe për të mësuar që familja është gjëja më e rëndësishme.
  Image Step Up China (2019) aka Year of the dance
 • Blackbear

  Image Blackbear (2019)
  HD
  Blackbear (2019)
  Pasi dy marinsa kthehen në shtëpi nga një pyetësor që ISIS u bëri, njëri lufton për të mbijetuar e tjetri për t'iu kthyer arteve marciale pas shumë vitesh... në kërkim të një ndeshje për të cilën ja vlen të jetosh.
  Image Blackbear (2019)
 • Dirt

  Image Dirt (2018)
  HD
  Dirt (2018)
  Në kërkim të një litari shpëtimi për ekipin e tij të garave off road, ish-lojtari Raden, merr në skuadrën e tij një hajdut makinash që po kërkon një shans të dytë. Por, ndërsa dy botët e tyre përplasen, ata duhet të luftojnë për të krijuar një aleancë të suksesshme edhe në pistën e garave.
  Image Dirt (2018)
 • I, Tonya

  Image I, Tonya (2017)
  HD
  I, Tonya (2017)
  Patinatoria ambicioze Tonia Harding, arrin të bëhet shumë e famshme në Kampionatin Amerikan të Patinimit. Fama dhe talenti e dërgojnë atë der në Lojërat Olimpike. Por gjithçka shkatërrohet, kur ish burri i saj përfshihet në këtë histori...
  Image I, Tonya (2017)
 • Kickboxer

  Image Kickboxer (1989)
  HD
  Kickboxer (1989)
  Kërt Slejn duhet të mësojë artin antik të kikboksit të Muai Tait për të marr hakun e të vëllait...
  Image Kickboxer (1989)
 • Born to Race: Fast Track

  Image Born to Race: Fast Track (2014)
  HD
  Born to Race: Fast Track (2014)
  Deni Kruger është vetëm 20 vjeçar një djalosh i pasionuar pas rrugëve të garave, pasi fiton një burse prestigjioze në akademinë e “Fast Lane Racing” Deni gjen veten në një situate kundër…
  Image Born to Race: Fast Track (2014)
 • Born to Race

  Image Born to Race (2011)
  HD
  Born to Race (2011)
  I lindur për të garuar është historia e Deni Kruger një djalosh i ri pilot garash me plot probleme, pas një aksidenti ne një gare të jashtëligjshme ai dërgohet të jetojnë me të atin ( ish pilot i Nascar) në një qytet të vogël por dhe në ketë qytet të vogël ai s'mund ë qëndroje larg garave.
  Image Born to Race (2011)
 • Over the Top

  Image Over the Top (1987)
  HD
  Over the Top (1987)
  Linkoln Hauku (Fajkoi) është një kamionist që bën mundje dore për të fituar para, në mënyrë që të rindërtojë jetën e tij. Pas vdekjes së gruas, të cilën e ka braktisur 10 vjet më parë, ai përpiqet të rregullojë marrëdhëniet me të birin. Mes luftës me gjyshin e djalit dhe përpjekjes për të bërë për vete të birin, do t’i…
  Image Over the Top (1987)
 • The Blind Side

  Image The Blind Side (2009)
  HD
  The Blind Side (2009)
  Historia e Majkell Oherit, një djalë i tramautizuar dhe i pastrehë i cili bëhet një lojtar “All American Football” dhe raundi i parë i NFL-së me ndihmen e një gruaje të dashur dhe familjes së tij.
  Image The Blind Side (2009)
 • Conor McGregor: Notorious

  Image Conor McGregor: Notorious (2017)
  HD
  Conor McGregor: Notorious (2017)
  Një film-dokumentar që paraqet jetën e luftëtarit më të përfolur në UFC këto vitet e fundit, Conor McGregor (Konor MekGregor) dhe hapat që ndoqi për tu bërë një nga kampionët më të mëdhenj.
  Image Conor McGregor: Notorious (2017)
 • Warrior

  Image Warrior (2011)
  HD
  Warrior (2011)
  Djali me i vogël i një ish boksieri alkoolik kthehet ne shtepi ku stërvitet nga babai i tij për te garuar ne një turne te "Arteve Marciale te Përziera, një rruge qe e çon luftëtarin ne një përplasje me vëllai e tij me te madh.
  Image Warrior (2011)
 • Panga

  Image Panga (2020)
  FULL HD
  Panga (2020)
  Panga frymëzohet nga jeta reale e nje sportisteje "Kabadie", e cila ke qenë ylli i skuadrës kombëtare Indiane në këtë sport. Rrugëtimi kalon përmes triumfit, luftës dhe tejkalimit të stereotipeve. Ky film dëshmon se sa e rëndësishme është dashuria e familjes për të qenë e suksesshme.
  Image Panga (2020)
 • Goon

  Image Goon (2011)
  HD
  Goon (2011)
  Doug Glatt, nuk është aspak i kënaqur me punën e tij dhe e vetmja gjë që di të bëjë është të ndeshet me grushta. Por kur ai shkon me shokun e tij të shohë një ndeshje hokei dhe rreh më të fortin e skuadrës kundërshtare, talneti i tij do t’i sjellë një karrierë të re.
  Image Goon (2011)
 • Rocky IV

  Image Rocky IV (1985)
  HD
  Rocky IV (1985)
  Boksieri i Bashkimit Sovjetik, Ivan Drago, vjen në Amerikë për t'u bërë pjesë e boksit profesionist të peshave të rënda. Në ndeshjen e parë miqësore ai vret Apollo Kridin. Roki kërkon të marrë hak për mikun e tij dhe pranon të shkojë në Rusi për t'u ndeshur me të. A do mundet Roki të fitojë kundra njeriut të hekurt?
  Image Rocky IV (1985)
 • Rocky II

  Image Rocky II (1979)
  HD
  Rocky II (1979)
  Roki edhe pasi terhiqet nga boksi zyrtar pas ndeshjes se pare me Apollon, ne kushte te veshtira ekonimike dhe per te mbrojtur nderin e tij zbret edhe njehere ne ring perball Apollos.
  Image Rocky II (1979)
 • Tracktown

  Image Tracktown (2016)
  HD
  Tracktown (2016)
  Një vajzë e re, e talentuar dhe e vetmuar me pasion vrapimin përdredh gjurin e saj ndërsa po përgatitej për Garat Olimpike dhe do ti duhet të bëjë diçka që kurrë më parë se ka bërë: të bëj një ditë pushim.
  Image Tracktown (2016)