Romancë

 • Malaal

  Image Malaal (2019)
  HD
  Malaal (2019)
  Malaal është historia e Shivës dhe e Asthas, dy njerëzve të ndryshëm dhe me prejardhje të ndryshme të cilët përjetojnë pafajësinë e dashurisë. Triumfon dashuria apo rrugët e tyre ndahen? Ndiqni udhëtimin e tyre për ta zbuluar.
  Image Malaal (2019)
 • Valley Girl

  Image Valley Girl (2020)
  HD
  Valley Girl (2020)
  Të vendosur në një valë muzikore të viteve ‘80-të, një çift i ri të dashuruarish, nga dy botë të ndryshme, kundërshtojnë prindërit dhe shoqërinë e tyre, për të qëndruar së bashku.
  Image Valley Girl (2020)
 • Sour Apples aka Eksi Elmalar

  Image Sour Apples (2016) aka Eksi Elmalar
  HD
  Sour Apples (2016) aka Eksi Elmalar
  Duke premtuar një festë vizuale të ngjyrave, kostumeve, dritës dhe vendndodhjeve, do t'iu bëjnë të qeshni dhe qani njëkohësisht me shfaqjet e saj të fuqishme të aktrimit, si dhe dialogët e mençur dhe të paharrueshëm të Yilmaz Erdogan.
  Image Sour Apples (2016) aka Eksi Elmalar
 • He’s Just Not That Into You

  Image He’s Just Not That Into You (2009)
  HD
  He’s Just Not That Into You (2009)
  Një ngjarje e vendosur në Baltimore që tregon sfidat mbi aftësinë për të kuptuar apo keqkuptuar sjelljet e njerëzve.
  Image He’s Just Not That Into You (2009)
 • The Other Woman

  Image The Other Woman (2014)
  HD
  The Other Woman (2014)
  Pasi zbuloi se i dashuri i saj ishte i martuar, ajo mundohet ta kthejë në binarë jetën e saj të shkatërruar. Por kur takon rastësisht gruan me të cilën ai e kishte tradhtuar, kupton se kishin shumë të përbashkëta, dhe armikja e saj e betuar bëhet shoqja e saj e ngushtë. Kur zbulohet edhe një marrëdhënie tjetër, të tria bëhen…
  Image The Other Woman (2014)
 • Sunrise in Heaven

  Image Sunrise in Heaven (2019)
  HD
  Sunrise in Heaven (2019)
  Një histori dashurie e vërtetë që zgjat gjithë jetën por përfundon me një humbje të dhimbshme. Xhen është vajza e një babai shumë protektiv që ka punuar në ushtri por kjo nuk e ndalon atë të bie në dashuri me Stivin, një ushtar i ri në forcat ajrore.
  Image Sunrise in Heaven (2019)
 • Hasee Toh Phasee

  Image Hasee Toh Phasee (2014)
  HD
  Hasee Toh Phasee (2014)
  Nikhil është takuar përsëri pas dhjetë vjet me Meeta, tani Nikihl ka vetëm një javë për të vendosur a duhet të martohet me motrën e Meetas, Karishman kur këta të dy janë afruar me njëri-tjetrin...
  Image Hasee Toh Phasee (2014)
 • Cruise

  Image Cruise (2018)
  HD
  Cruise (2018)
  Një histori dashurie mes dy të rinjve që jetojnë në botë ndryshme.Mes aventurash, sfidash dhe pengesasha do të arrijnë të kenë fundin e lumtur?
  Image Cruise (2018)
 • Meri Pyaari Bindu

  Image Meri Pyaari Bindu (2017)
  HD
  Meri Pyaari Bindu (2017)
  Një shkrimtar i suksesshëm, Abhimanju Roi, i ngecur në problemet e shkrimit, kthehet në zanafillën e tij për të shkruar një histori dashurie të modës së vjetër.
  Image Meri Pyaari Bindu (2017)
 • Cinderela Pop

  Image Cinderela Pop (2019)
  HD
  Cinderela Pop (2019)
  Një përqasje moderne e përrallës së Hirushes ku një vajzë e cila ëndërron të bëhet DJ, bie në dashuri me një këngëtar romantik por, njerka e saj bën çmos që të mos përfundojnë bashkë.
  Image Cinderela Pop (2019)
 • Rich in Love a.k.a Ricos de Amor

  Image Rich in Love (2020) a.k.a Ricos de Amor
  HD
  Rich in Love (2020) a.k.a Ricos de Amor
  Djaloshi i pasur Teto është i vendosur të tregojë veten para Paulës, dashurisë së tij të zemrës. Por kur i thotë se është rritur i varfër, situata i del jashtë kontrollit.
  Image Rich in Love (2020) a.k.a Ricos de Amor
 • Obsessed +16

  Image Obsessed (2009) +16
  HD
  Obsessed (2009) +16
  Një menaxher i suksesshëm i pasurive, i cili sapo ka marrë një promovim të madh, është plotësisht i lumtur në karrierën dhe në martesën e tij. Por kur një zëvendësuese fiksohet ndaj ti dhe i vihet mbrapa, të gjitha gjërat që ai ka punuar kaq shumë janë vënë në rrezik.
  Image Obsessed (2009) +16
 • Bamfaad

  Image Bamfaad (2020)
  HD
  Bamfaad (2020)
  Një histori dashurie e ndodhur në Allahabad mes Nejtit dhe Nelanit të cilët njihen rastësisht. Ata bëjnë zgjedhje të guximshme dhe të ecin mes vështirësive të jetës duke u mbështetur te dashuria...
  Image Bamfaad (2020)
 • Little Italy

  Image Little Italy (2018)
  HD
  Little Italy (2018)
  Dashuria e tyre po lulëzon por kanë përpara një pengesë jo edhe aq të vogël...Ata vijnë nga dy familje që prej kohës janë në rivalitet për piceritë e tyre në Nju Jork.
  Image Little Italy (2018)
 • The Handmaiden

  Image The Handmaiden (2016)
  HD
  The Handmaiden (2016)
  Një hajdute punësohet si një shërbëtore për një vajzë të pasur dhe ajo është pjesë e një komploti për të përfituar pasurinë e saj.
  Image The Handmaiden (2016)
 • Nappily Ever After

  Image Nappily Ever After (2018)
  HD
  Nappily Ever After (2018)
  Violeta Xhons, e lodhur duke pritur që i dashuri i saj t'i propozonte për martesë, ndahet me të. Kur ai fillon të takojë një grua tjetër, ajo e kupton se duhet të ndryshojë rrënjësisht jetën...duke filluar nga flokët.
  Image Nappily Ever After (2018)
 • Her

  Image Her (2013)
  HD
  Her (2013)
  Një shkrimtar i vetmuar krijon një lidhje të pazakontë me sistemin e tij operativ të sapo marrë, që është i dizenjuar për të përmbushur të gjitha nevojat e tij.
  Image Her (2013)
 • Life Is Beautiful

  Image Life Is Beautiful (1997)
  HD
  Life Is Beautiful (1997)
  "Një çifut ka romancë të mrekullueshme falë humorit të tij, por duhet të jetë në të "njëjtin humor" për ta mbrojtur djalin e tij, në një kamp përqendrimi nazist". (KA FITUAR 3 OSKAR)
  Image Life Is Beautiful (1997)
 • Mary Shelley

  Image Mary Shelley (2017)
  HD
  Mary Shelley (2017)
  Biografia e shkrimtares Meri Shelli, e cila në moshën 16-vjeçare takoi poetin 21-vjeçar Persi Shelli, marrëdhënia e të cilëve rezultoi në shkrimin e mëvonshëm të veprës "Frankenshtajn" të Merit.
  Image Mary Shelley (2017)
 • Sierra Burgess Is a Loser

  Image Sierra Burgess Is a Loser (2018)
  HD
  Sierra Burgess Is a Loser (2018)
  Një rast identiteti i gabuar përfundon në romancë të papritur, ku vajza më e njohur në shkollë dhe dështakja më e madhe duhet të bashkëpunojnë për të fituar zemrat e djemve që pëlqejnë.
  Image Sierra Burgess Is a Loser (2018)
 • Agent Mr. Chan

  Image Agent Mr. Chan (2018)
  HD
  Agent Mr. Chan (2018)
  Një agjent i përjashtuar nga agjencia e Shërbimit Sekret detyrohet të kthehet për një mision të fundit të fshehtë.
  Image Agent Mr. Chan (2018)
 • Age of Summer

  Image Age of Summer (2018)
  HD
  Age of Summer (2018)
  Një djalë adoleshent i vendosur, përpiqet të pranohet te rojet e plazhit Hermosa, duke kaluar sfida dhe duke krijuar marrëdhënie me të tjerët gjatë verës së vitit 1986.
  Image Age of Summer (2018)
 • Warm Bodies

  Image Warm Bodies (2013)
  HD
  Warm Bodies (2013)
  Me shumicën e popullatës botërore të kthyer në një hordhi të pavdekshmish, R-ja është një zombi i ri dhe çuditërisht i mbyllur në vetvete. Ndërsa lufton dhe më pas ushqehet me një grup njerëzish, R-ja njihet me Xhulin dhe ndien një dëshirë për ta mbrojtur. Ajo çka ndodh më pas është fillimi i një marrëdhënieje të ngrohtë që e lejon…
  Image Warm Bodies (2013)