Muzikë

 • Valley Girl

  Image Valley Girl (2020)
  HD
  Valley Girl (2020)
  Të vendosur në një valë muzikore të viteve ‘80-të, një çift i ri të dashuruarish, nga dy botë të ndryshme, kundërshtojnë prindërit dhe shoqërinë e tyre, për të qëndruar së bashku.
  Image Valley Girl (2020)
 • Rock the Kasbah

  Image Rock the Kasbah (2015)
  HD
  Rock the Kasbah (2015)
  Një menaxher i pafat talentesh muzikore zbulon një vajzë me një zë të mrekullueshëm gjatë një udhëtimi për koncert në Afganistan, dhe e çon atë në një emision talentesh televizive duke thyer gjithë traditat vendase dhe duke i pasur të gjithë kundra.
  Image Rock the Kasbah (2015)
 • All Styles

  Image All Styles (2018)
  HD
  All Styles (2018)
  Kjo dramë tregon për një adoleshent artist në hip hop që largohet nga grupi i tij i kërcimit për të shkuar në kolegj përpara një kompeticioni të madh. Për këtë ai mbledh një grup të ri me stile kërcimi të ndryshëm për tu përballur me shokët e tij të mëparshëm.
  Image All Styles (2018)
 • Secret Superstar

  Image Secret Superstar (2017)
  HD
  Secret Superstar (2017)
  Insia është një vajzë 14-vjeçare nga Vadodara e cila ëndërron që një ditë të bëhet këngëtare. Por, me një baba tepër strikt, e ka pothuajse të pamundur të ndjekë ëndrrën e saj. Gjithçka ndryshon kur fillon të hedhë videot e saj në internet nga ku merr një famë të paimagjinueshme, edhe pse me identitet të fshehur.
  Image Secret Superstar (2017)
 • Honey: Rise Up and Dance

  Image Honey: Rise Up and Dance (2018)
  HD
  Honey: Rise Up and Dance (2018)
  Një balerinë rrugë konkuron për një bursë universiteti, por dekurajohet nga familja dhe i dashuri i saj. E vendosur për t'iu treguar të gjithëve se e kanë gabim, ajo praktikohet në skenat e nëndheshme të Atlantës, për të përmirësuar aftësitë e saj.
  Image Honey: Rise Up and Dance (2018)
 • Forever My Girl

  Image Forever My Girl (2018)
  HD
  Forever My Girl (2018)
  Ylli i muzikës kantri Liam Peixh e la të fejuarën e tij në altar, duke zgjedhur kështu famën dhe pasurinë. Sidoqoftë, Liam nuk e harroi kurrë dashurinë e tij të vërtetë, Xhozin, dhe as komunitetin e vogël ku ai ishte lindur dhe rritur. Kur ai kthehet në vendlindjen e tij për funeralin e shokut të ngushtë të shkollës së mesme,…
  Image Forever My Girl (2018)
 • Nick and Norah’s Infinite Playlist

  Image Nick and Norah’s Infinite Playlist (2008)
  HD
  Nick and Norah’s Infinite Playlist (2008)
  Nxënësi i shkollës së mesme Nick Oleri, anëtar i grupit të rrokut "Të neveritshmit", takon Nora Silverberg kur ajo i kërkon të jetë i dashuri i saj për pesë minuta.
  Image Nick and Norah’s Infinite Playlist (2008)
 • Proceder

  Image Proceder (2019)
  Proceder (2019)
  Historia e reperit Tomaz Çada, me shpirtin e një poeti dhe prirjen për t’u ngatërruar në telashe serioze. Çada, i vërtetë dhe i sinqertë ndaj dhimbjes në tekstet e tij, vdiq në rrethana të pashpjegueshme, duke tronditur fansat dhe vajzën që ai e donte.
  Image Proceder (2019)
 • Step Up China aka Year of the dance

  Image Step Up China (2019) aka Year of the dance
  HD
  Step Up China (2019) aka Year of the dance
  Disa të rinj nga klasa të ndryshme sociale në Pekin bashkohen për të formuar grupin e kërcimit më të mirë në Kinë dhe për të mësuar që familja është gjëja më e rëndësishme.
  Image Step Up China (2019) aka Year of the dance
 • Nina

  Image Nina (2016)
  HD
  Nina (2016)
  Historia e muzikantes së xhazit dhe pianistes klasike Nina Simone, ngritja e saj në famë dhe marrëdhëniet me menaxherin e saj Klifton Henderson.
  Image Nina (2016)
 • The Greatest Showman

  Image The Greatest Showman (2017)
  HD
  The Greatest Showman (2017)
  Një film që feston lindjen e spektaklit. Historia e jetës së një vizionari i cili vjen nga një familje e varfër, dhe krijon një shfaqje, që bëhet e famshme në mbarë botën.
  Image The Greatest Showman (2017)
 • Pitch Perfect 3

  Image Pitch Perfect 3 (2017)
  HD
  Pitch Perfect 3 (2017)
  Pasi kanë fituar kampionatin botëror, Belat e gjejnë veten të ndarë dhe zbulojnë se po muzika po i lë përfundimisht. Një mundësi e fundit për një turne jashtë SHBA-së, i bashkon sërish vajzat, për t’i vënë përballë aventurave, të papriturave dhe disa vendimeve të vështira...
  Image Pitch Perfect 3 (2017)
 • Rab Ne Bana Di Jodi

  Image Rab Ne Bana Di Jodi (2008)
  HD
  Rab Ne Bana Di Jodi (2008)
  Pershkrimi: Një njeri i moshës së mesme që e ka humbur dashurinë e tij për jetën e rizbulon atë duke supozuar një identitet të ri në mënyrë që të rindezë shkëndijë romantike në martesën e tij.
  Image Rab Ne Bana Di Jodi (2008)
 • Pitch Perfect

  Image Pitch Perfect (2012)
  HD
  Pitch Perfect (2012)
  Bela Barden është një grup, që përbëhet nga vajza të reja që këndojnë këngë pop dhe bazohen te pamja e tyre perfekte. Pas një dështimi katastrofik në finalet e vitit të kaluar, ato janë të detyruara të rigrupohen. Midis rekrutëve të reja, është edhe studentja Beka, një DJ e pavarur me asnjë interes për jetën në kolegj. Por, pasi takon…
  Image Pitch Perfect (2012)
 • Blinded by the Light

  Image Blinded by the Light (2019)
  HD
  Blinded by the Light (2019)
  Ëndrra amerikane mbërrin edhe në Angli, ku një djalosh i ri pakistanez frymëzohet nga këngët e Brus Springstin që të luftojë për ëndrrat dhe dëshirat e tij.
  Image Blinded by the Light (2019)
 • All Eyez on Me

  Image All Eyez on Me (2017)
  HD
  All Eyez on Me (2017)
  All Eyez on Me (Gjithë Sytë mbi Mua) është një film biografik mbi jeten e Tupak Shakur, aktorit, raperit, poetit dhe aktivistit për të drejtat e njerëzve me ngjyrë.
  Image All Eyez on Me (2017)
 • Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

  Image Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)
  HD
  Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)
  Todd I akuzuar padrejtësisht për krime qe si ka kryer, do te arrestohet. Por kur del nga burgu ai do të shnderrohet në një njeri krejt tjeter.
  Image Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)
 • Whiplash

  Image Whiplash (2014)
  HD
  Whiplash (2014)
  Një djalë i ri me emrin Andriu, regjistrohet si baterist në një bandë muzikore ku instruktori i pamëshirshëm nuk ndalet në asgjë për të zbuluar potencialin e nxënësit. Andriu i përkushtohet aq shumë postit te tij, saqë rrezikon edhe jetën.
  Image Whiplash (2014)
 • Dance Camp

  Image Dance Camp (2016)
  HD
  Dance Camp (2016)
  Kur Hanteri dërgohet në një kamp kërcimi, njihet me vajzën e ëndrrave të tij dhe së bashku mundohen të mundin rivalin e tyre Lens në garën që zhvillohet në kamp.
  Image Dance Camp (2016)
 • I Still Believe

  Image I Still Believe (2020)
  HD
  I Still Believe (2020)
  Historia e vërtetë e muzikantit të krishterë Xheremi Kemp dhe udhëtimi i tij i dashurisë dhe humbja që tregon se ka ende shpresë.
  Image I Still Believe (2020)
 • Ishq Ke Parindey

  Image Ishq Ke Parindey (2015)
  HD
  Ishq Ke Parindey (2015)
  Dy të dashuruar, një nga Pakistani dhe tjetri nga India, përballen me ndërhyrjen e burrit që i ka gjetur familja vajzës dhe bandës që drejtohet nga vëllai i djalit.
  Image Ishq Ke Parindey (2015)
 • Stomp the Yard 2: Homecoming

  Image Stomp the Yard 2: Homecoming (2010)
  HD
  Stomp the Yard 2: Homecoming (2010)
  Çens Herris kërkon të gjejë një ekuilibër mes shkollës, punës lidhjes dhe mundësisë për të performuar në kompeticionin e kërcimit kombëtar...
  Image Stomp the Yard 2: Homecoming (2010)
 • Stomp the Yard

  Image Stomp the Yard (2007)
  HD
  Stomp the Yard (2007)
  Pas vdekjes së vëllait, Dixhej futet në një universitet. Por pasioni për kërcimin dhe e shkuara e tij e përndjekin kudo.
  Image Stomp the Yard (2007)