Mister

 • Searching

  Image Searching (2018)
  HD
  Searching (2018)
  Pasi vajza e tij 16-vjeçare zhduket, një baba i dëshpëruar kontrollon laptopin e saj për të gjetur të dhëna që mund ta ndihmojnë për ta gjetur.
  Image Searching (2018)
 • Glass Jaw

  Image Glass Jaw (2018)
  HD
  Glass Jaw (2018)
  Udhëtimi i një njeriu që ndihmoi Indinë të fitonte medaljen e parë të artë në Lojrat Olimpike si një komb i lirë.
  Image Glass Jaw (2018)
 • Between Worlds

  Image Between Worlds (2018)
  HD
  Between Worlds (2018)
  Historia ndjek Xho-nw, një shofer kamioni i rrënuar që është mbërthyer nga kujtesa e gruas dhe fëmijës së tij të vdekur. Ai takon Xhulin, një grua me prirje shpirtërore, e cila bashkohet me Xho-në në një përpjekje të dëshpëruar për të gjetur shpirtin e humbur të vajzës së saj në koma, Billit.Por shpirti i bashkëshortes së vdekur të Xho-së,Meri,pushton trupin…
  Image Between Worlds (2018)
 • Look Away

  Image Look Away (2018)
  HD
  Look Away (2018)
  Një adoleshente nis të bashkëbisedojë me reflektimin e saj. Në fillim, reflektimi e ndihmon të përballet me vështirësitë që ka, por shpejt, dëshirat e saj më të errëta marrin jetë.
  Image Look Away (2018)
 • I Still See You

  Image I Still See You (2018)
  HD
  I Still See You (2018)
  Ngjarjet zhvillohen nëntë vite më parë pas një ngjarje apokaliptike që vrau miliona njerëz dhe mbushi botën plot me fantazma.
  Image I Still See You (2018)
 • Ride

  Image Ride (2018)
  HD
  Ride (2018)
  Kur një shofer dhe një pasagjer i tij, i bashkohen një personazhi karizmatik, por manipulues, një natë normale në Los Anxhelos kthehet në në një luftë psikologjike për mbijetesë.
  Image Ride (2018)
 • Apostle

  Image Apostle (2018)
  HD
  Apostle (2018)
  Në vitin 1905, një person është në një mision të rrezikshëm për të shpëtuar motrën e tij të rrëmbyer nga një kult fetar në një ishull të izoluar.
  Image Apostle (2018)
 • The Girl In The Fog aka La ragazza nella nebbia

  Image The Girl In The Fog (2017) aka La ragazza nella nebbia
  HD
  The Girl In The Fog (2017) aka La ragazza nella nebbia
  Detektivi Vogel dërgohet në një qytet të izoluar në një luginë malore për të hetuar çështjen e një 16-vjeçareje të zhdukur.
  Image The Girl In The Fog (2017) aka La ragazza nella nebbia
 • Slender Man

  Image Slender Man (2018)
  HD
  Slender Man (2018)
  Në një qytet të vogël të Masaçusetsit, një grup shokësh, të mahnitur nga fama e Slendermenit në internet, përpiqen të provojnë se nuk ekziston - derisa njëri prej tyre zhduket ne mënyrë misterioze.
  Image Slender Man (2018)
 • A Perfect Plan

  Image A Perfect Plan (2020)
  A Perfect Plan (2020)
  Katër hajdutë famëkeq zgjohen në një depo të fortifikuar dhe detyrohen nga një hajdut mjeshtër dinak të planifikojnë dhe të kryejnë një vjedhje të jashtëzakonshme diamantesh.
  Image A Perfect Plan (2020)
 • A Serbian Film +18

  Image A Serbian Film (2010) +18
  HD
  A Serbian Film (2010) +18
  KUJDES: KY FILM NDALOHET TË SHIKOHET NGA SHIKUES NËN 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA ME PËRMBAJTJE TË RËNDE GRAFIKE DHE NUDITET! Një pornstar i vjetër në profesion pranon të marrë pjesë në një "film artistik" me një pagesë të majme, por shpejt kupton se filmi përmban skena pedofilie dhe nekrofilie...
  Image A Serbian Film (2010) +18
 • Hold the Dark

  Image Hold the Dark (2018)
  HD
  Hold the Dark (2018)
  Pas vdekjes së tre fëmijëve që supozohet të jenë vrarë nga ujqërit, nëna e një djaloshi gjashtë vjeçar të humbur punëson shkrimtarin Rasëll Kor për të gjetur djaloshin në vendin e egër të Alaskës.
  Image Hold the Dark (2018)
 • Unfriended

  Image Unfriended (2014)
  HD
  Unfriended (2014)
  Një grup shokësh online në një chat room në internet e gjejnë veten të përndjekur nga një forcë misterioze dhe supernatyrale që përdor adresën e shoqes së tyre të vdekur.
  Image Unfriended (2014)
 • Out Stealing Horses

  Image Out Stealing Horses (2019)
  HD
  Out Stealing Horses (2019)
  Një i ve zhvendoset në një nga pyjet e Norvegjisë pas vdekjes së gruas së tij. Në atë vend, një takim i rastësishëm rikthen kujtimet nga e kaluara e tij.
  Image Out Stealing Horses (2019)
 • Summer of 84

  Image Summer of 84 (2018)
  HD
  Summer of 84 (2018)
  Pasi dyshojnë që komshiu i tyre polic është një vrasës serial, një grup adoleshentësh kalojnë gjithë verën duke e përgjuar dhe duke mbledhur prova. Sa më shumë i afrohen të vërtetës, aq më të rrezikshme bëhen gjërat.
  Image Summer of 84 (2018)
 • Killers Anonymous

  Image Killers Anonymous (2019)
  HD
  Killers Anonymous (2019)
  Një grup mbështetës për vrasësit organizon takime të rregullta. Pjesëmarrësit ulen në rreth dhe tregojnë për mëkatet e tyre. Gjithçka fillon të bëhet e dyshimtë kur pjesë e grupit bëhet një vajzë e cila merr pjesë për herë të parë.
  Image Killers Anonymous (2019)
 • Behind the Trees

  Image Behind the Trees (2019)
  HD
  Behind the Trees (2019)
  Gjatë një arratisjeje romantike në pyjet e Indisë, një çift nga Los Anxhelosi u bënë aksidentalisht dëshmitarë të ekzorcizmit të një 11 vjeçareje.
  Image Behind the Trees (2019)
 • Madha

  Image Madha (2020)
  HD
  Madha (2020)
  Një redaktore në një agjenci reklamimi njihet me një kinematograf i cili në pamje të parë duket i dashuruar me të, por në të vërtetë ka qëllime të fshehura.
  Image Madha (2020)
 • Atlantics

  Image Atlantics (2019)
  HD
  Atlantics (2019)
  Në një periferi të njohur të Dakarit, punëtorët e ndërtimit në një kullë futuriste, pa paguar me muaj, vendosin të largohen jashtë vendit nga oqeani, për një të ardhme më të mirë. Midis tyre është Sulejmani, i dashuri i Adës, i premtuar një tjetri.
  Image Atlantics (2019)
 • Damascus Cover

  Image Damascus Cover (2017)
  HD
  Damascus Cover (2017)
  Një spiun izraelit me identitet të rremë gjerman, infiltrohet në inteligjencën siriane të viteve '80 dhe vihet në një terren të vështirë mes dashurisë dhe mbijetesës.
  Image Damascus Cover (2017)
 • Truth or Die

  Image Truth or Die (2012)
  HD
  Truth or Die (2012)
  Pasi ju premtuan se do të kalonin një natë të paharrueshme duke festuar, disa djem Britanik dhe vajza vendosin që të shkojnë në nje kasolle për ta kaluar fundjavën. Ata takojne një person që dëshiron të hakmerret ndaj tyre për shkak të vdekjes e vëllait të tij.
  Image Truth or Die (2012)
 • Super Troopers 2

  Image Super Troopers 2 (2018)
  HD
  Super Troopers 2 (2018)
  Kur lind një mosmarrëveshje kufitare midis SHBA-së dhe Kanadasë, Super Trupa ngarkohet me krijimin e një stacioni të Patrullës së Autostradës në zonën e kontestuar.
  Image Super Troopers 2 (2018)
 • Super Troopers

  Image Super Troopers (2001)
  HD
  Super Troopers (2001)
  Pesë policë të shtetit të Vermontit, shakaxhinj energjikë me një dëshirë të paparë për t’i djallosur gjërat, përpiqen të shpëtojnë punën e tyre dhe ia kalojnë policisë së shtetit duke zgjidhur një çështje.
  Image Super Troopers (2001)