Horror

 • The Thinning: New World Order

  Image The Thinning: New World Order (2018)
  HD
  The Thinning: New World Order (2018)
  Pasi rrezikoi jetën për të ekspozuar korrupsionin e testimit të rrallimit, Leina Majkëlls kthehet në shënjestrën e fushatës presidenciale të guvernatorit Reding. Përpjekjet e saj për të zbuluar të vërtetën që fshihet pas atij sistemi bëhen pothuajse të pamundura për shkak të paligjshmërisë që mbulojnë.
  Image The Thinning: New World Order (2018)
 • The Colony

  Image The Colony (2013)
  HD
  The Colony (2013)
  Të detyruar pët të jetuar në nëntokë nga akullnajat ardhëshme, një pjesë e të mbijetuarve duhet të luftojë për të ruajtur njerëzimin kundër një kërcënim edhe më të egër se natyra.
  Image The Colony (2013)
 • Knuckleball

  Image Knuckleball (2018)
  HD
  Knuckleball (2018)
  Kur i vdes gjyshi plot sekrete papritur natën, Henri 12-vjeçar e gjen veten në shënjestër në një fermë të izoluar dhe futet ne mes të një stuhie te madhe terrori e trashëgimie të errët familjare.
  Image Knuckleball (2018)
 • Sleep No More

  Image Sleep No More (2017)
  HD
  Sleep No More (2017)
  Një grup me studentë të diplomuar bëjnë një studim për një ilaç që ndalon gjumin por diçka shkon shumë keq me eksperimentin.
  Image Sleep No More (2017)
 • Apostle

  Image Apostle (2018)
  HD
  Apostle (2018)
  Në vitin 1905, një person është në një mision të rrezikshëm për të shpëtuar motrën e tij të rrëmbyer nga një kult fetar në një ishull të izoluar.
  Image Apostle (2018)
 • Constantine: City of Demons

  Image Constantine: City of Demons (2018)
  HD
  Constantine: City of Demons (2018)
  Një seri e animuar që përqendrohet në aventurat e detektivit me fuqi të mbinatyrshme, John Constantine.
  Image Constantine: City of Demons (2018)
 • Beneath Us

  Image Beneath Us (2019)
  HD
  Beneath Us (2019)
  Një grup meksikanësh pa dokumente joshen për të punuar në shtëpinë e një amerikaneje të pasur, por hap pas hapi, mësojnë fatin e tmerrshëm që ajo ka paracaktuar për ta...
  Image Beneath Us (2019)
 • Slender Man

  Image Slender Man (2018)
  HD
  Slender Man (2018)
  Në një qytet të vogël të Masaçusetsit, një grup shokësh, të mahnitur nga fama e Slendermenit në internet, përpiqen të provojnë se nuk ekziston - derisa njëri prej tyre zhduket ne mënyrë misterioze.
  Image Slender Man (2018)
 • Cain Hill

  Image Cain Hill (2017)
  HD
  Cain Hill (2017)
  Një grup prodhuesish po xhirojnë një dokumentar të veçantë për ngjarjet që kanë ndodhur në azilin e braktisur famëkeq dhe misterioz, "Cain Hill", shumë vite më pare, dhe për rrëmbimet dhe vrasjet e pashpjeguara që kanë ndodhur në atë vend që atëherë. Grupi shpejt mëson se të burgosurit nuk janë larguar kurrë nga Cain.
  Image Cain Hill (2017)
 • The Wretched

  Image The Wretched (2019)
  HD
  The Wretched (2019)
  Një djalë adoleshent që vuan divorcin e prindërve të tij, përballet me një magjistare të vjetër, e cila ka pushtuar fqinjin ngjitur.
  Image The Wretched (2019)
 • Freaks of Nature

  Image Freaks of Nature (2015)
  HD
  Freaks of Nature (2015)
  Në qytetin Dillford, njerëzit, vampirët dhe zombit po jetonin në paqe - derisa erdhi apokalipsi i alienëve. Tani tre adoleshentë - një njeri, një vampire dhe një zombi - janë bërë bashkë për të zbuluar se si ti heqin qafe vizitorët.
  Image Freaks of Nature (2015)
 • Boar

  Image Boar (2017)
  HD
  Boar (2017)
  Një familje e re në një prej zonave rurale te Australisë sulmohet nga një bishë e etur për gjak dhe shkatërrim.
  Image Boar (2017)
 • Borderland

  Image Borderland (2007)
  HD
  Borderland (2007)
  Gjatë udhëtimit në një qytet kufitar meksikan, tre studentë pengohen nga një grup satanik që masakrojnë dhe vrasin turistët.
  Image Borderland (2007)
 • Mandy

  Image Mandy (2018)
  HD
  Mandy (2018)
  Një veri-perëndim të Paqësorit, Red Miler dhe Mendi Blum bënin një jetë të lumtur dhe të qetë. Kur parajsa e tyre tokësore shkatërrohet egërsisht nga prijësi sadist i një sekti, Red nis rrugëtimin e tij drejt gjakakmarrjes.
  Image Mandy (2018)
 • A Serbian Film +18

  Image A Serbian Film (2010) +18
  HD
  A Serbian Film (2010) +18
  KUJDES: KY FILM NDALOHET TË SHIKOHET NGA SHIKUES NËN 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA ME PËRMBAJTJE TË RËNDE GRAFIKE DHE NUDITET! Një pornstar i vjetër në profesion pranon të marrë pjesë në një "film artistik" me një pagesë të majme, por shpejt kupton se filmi përmban skena pedofilie dhe nekrofilie...
  Image A Serbian Film (2010) +18
 • Unfriended

  Image Unfriended (2014)
  HD
  Unfriended (2014)
  Një grup shokësh online në një chat room në internet e gjejnë veten të përndjekur nga një forcë misterioze dhe supernatyrale që përdor adresën e shoqes së tyre të vdekur.
  Image Unfriended (2014)
 • Blood Quantum

  Image Blood Quantum (2019)
  HD
  Blood Quantum (2019)
  Të vdekurit po kthehen në jetë në qytetin izoluar të Korbit të Kuq. Të vetmit që janë imunë ndaj murtajës duket se janë banorët e saj autoktonë.
  Image Blood Quantum (2019)
 • The First Purge

  Image The First Purge (2018)
  HD
  The First Purge (2018)
  Partia e tretë politike e Amerikës, Themeluesit e Rinj të Amerikës, vijnë në pushtet dhe kryejnë një eksperiment: 12 orë në Staten Island pa ligje. Askush nuk duhet të qëndrojë në ishull, por ai që rri fiton 5000 dollarë.
  Image The First Purge (2018)
 • Feedback

  Image Feedback (2019)
  HD
  Feedback (2019)
  Një yll i njohur i radios përjeton natën më të keqe të jetës së tij kur disa persona sulmojnë stacionin ku ai po punon. Diçka e keqe e së shkuarës do rikthehet në skenë.
  Image Feedback (2019)
 • Trench 11

  Image Trench 11 (2017)
  HD
  Trench 11 (2017)
  Në ditët e fundit të Luftës së Parë Botërore, një njësi aleate e udhëhequr nga një ushtar i tronditur është dërguar për të hetuar një strukturë misterioze të braktisur gjermane që ndodhet thellë nën tokë. Ajo që ata zbulojnë është më e keqe se vdekja.
  Image Trench 11 (2017)
 • The Lodge

  Image The Lodge (2019)
  HD
  The Lodge (2019)
  Një njerkë e ardhshme do të kalojë pushimet me dy fëmijët e të fejuarit të saj në një fshat të largët. Ashtu si marrëdhëniet fillojnë të shkrijnë mes treshes, ndodhin disa ngjarje të çuditshme dhe të frikshme.
  Image The Lodge (2019)