Fantazi

 • Life of Pi

  Image Life of Pi (2012)
  HD
  Life of Pi (2012)
  Një djalë i ri i cili i mbijeton një fatkeqësie në det përfundon në një udhëtim epik, aventurë dhe zbulimi. Gjatë udhëtimit, ai formon një lidhje të papritur me një tjetër të mbijetuar… një tigër të frikshëm Bengal.
  Image Life of Pi (2012)
 • Apostle

  Image Apostle (2018)
  HD
  Apostle (2018)
  Në vitin 1905, një person është në një mision të rrezikshëm për të shpëtuar motrën e tij të rrëmbyer nga një kult fetar në një ishull të izoluar.
  Image Apostle (2018)
 • Sorry to Bother You

  Image Sorry to Bother You (2018)
  HD
  Sorry to Bother You (2018)
  Në një realitet tjetër të Oklandit të ditëve të sotme, shitësi Kasius Grin e gjen veten në një univers makabër, pasi zbulon çelësin e fitimit të të mirave materiale. Ndërkohë që karriera e Kasius vjen në rritje, miqtë dhe kolegët e tij organizojnë një protestë kundër shtypjes së korporatave. Në ç'krah do qëndrojë ai?
  Image Sorry to Bother You (2018)
 • Constantine: City of Demons

  Image Constantine: City of Demons (2018)
  HD
  Constantine: City of Demons (2018)
  Një seri e animuar që përqendrohet në aventurat e detektivit me fuqi të mbinatyrshme, John Constantine.
  Image Constantine: City of Demons (2018)
 • Harmony

  Image Harmony (2018)
  HD
  Harmony (2018)
  Një vajzë e re me aftësinë që të thith frikën nga njerëzit e tjerë, duhet të mësoj të kontrolloj fuqitë dhe frikërat e saj, që të arrij të luftoj negativitetin që po shtohet në botë. Ajo nuk është vetëm në këtë detyrë, ekzistojnë dhe 5 të tjerë në botë, të cilët dihet t’i takoj.
  Image Harmony (2018)
 • The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom – Princesha Mjelmë 3

  Image The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
  HD
  The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
  Princesha Mjelmë 3 Dublim Shqip Odeta dhe Derek, kësaj here do përballen me magjistaren e ligë të quajtur Zelda që dotë shkatërrojë mbretërinë paqësore të Odetës, duke vjedhur 'Artet e Ndaluara'.
  Image The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
 • Dumbo Dublim Shqip

  Image Dumbo (2019) Dublim Shqip
  HD
  Dumbo (2019) Dublim Shqip
  Disney dhe regjisori visionar Tim Burton sjellin në jetë klasikun e dashur "Dumbo". Pronari i një cirku drejt falimentimit cakton Holtin dhe fëmijët e të tij që të kujdesen për një elefant të sapolindur me veshë gjigantë. Kur ata zbulojnë se Dumbo mund të fluturojë, cirku korr sukses duke tërhequr vemendjen e një biznesmeni lakmitar. Ai e merr Dumbon në…
  Image Dumbo (2019) Dublim Shqip
 • Coma a.k.a. Koma

  Image Coma (2019) a.k.a. Koma
  HD
  Coma (2019) a.k.a. Koma
  Kur zgjohet në një botë të re dhe të rrezikshme, një djalë i ri duhet të përballet me sfida dhe mistere për zbuluar se çfarë është reale dhe çfarë është një fantazi.
  Image Coma (2019) a.k.a. Koma
 • Along with the Gods: The Last 49 Days

  Image Along with the Gods: The Last 49 Days (2018)
  HD
  Along with the Gods: The Last 49 Days (2018)
  Në Jetën e Përtejme një rojtar do ndihmojë një shpirt të humbur gjatë gjyqeve të tij, ndërsa dy ndihmësit e tij të tjerë ndihmojnë një ish-rojtar në tokë, duke zbuluar kështu dhe të vërtetën e historisë së tyre mijëra vjeçare.
  Image Along with the Gods: The Last 49 Days (2018)
 • Bleach

  Image Bleach (2018)
  HD
  Bleach (2018)
  Një i ri gjimnazist mund të shohë fantazma si dhe shpirtra të këqij. Një korrëse shpirtrash i transferon pa dashur fuqitë e saj dhe ai e gjen veten duke luftuar shpirtrat që e ndjekin dhe nga e kaluara...
  Image Bleach (2018)
 • Slice

  Image Slice (2018)
  HD
  Slice (2018)
  Kur një shpërndarës picash vritet, qyteti kërkon dikë për të fajësuar: fantazmat, të droguarit, apo një njeri-ujk që kërkon hakmarrje?
  Image Slice (2018)
 • Compulsion +18

  Image Compulsion (2016) +18
  HD
  Compulsion (2016) +18
  Pas një zënke me të dashurin e saj, një romanciere e suksesshme fillon turneun e librit të saj në Evropë ku takohet me ishin e saj dhe shoqen e tij, me të cilën ajo bie në dashuri. Më pas ata marrin pjesë në një festë të një kulti të rrezikshëm.
  Image Compulsion (2016) +18
 • White God

  Image White God (2014)
  HD
  White God (2014)
  13 vjeçarja Lili lufton për të mbrojtur qenin e saj Hagenin. Ajo shkatërrohet kur babai e lë qenin në rrugë. Duke besuar se dashuria mund çdo vështirësi, Lili vihet në kërkim të Hagenit për ta shpëtuar.
  Image White God (2014)
 • Hellboy II: The Golden Army

  Image Hellboy II: The Golden Army (2008)
  HD
  Hellboy II: The Golden Army (2008)
  Në këtë aventurë HellBoy (Ron Perlman) dhe skuadra e tij duhet të shpëtojë botën nga krijesat rebele dhe Princi Nuada (Luke Goss).
  Image Hellboy II: The Golden Army (2008)
 • The Sorcerer and the White Snake

  Image The Sorcerer and the White Snake (2011)
  HD
  The Sorcerer and the White Snake (2011)
  Një film fantazie që bazohet në një legjendë të vjetër kineze për një Herbalist i cili bie në dashuri me një gjarpër të bardhë të maskuar si një grua...
  Image The Sorcerer and the White Snake (2011)
 • The Scythian

  Image The Scythian (2018)
  HD
  The Scythian (2018)
  Pak nga pasardhësit e tyre janë bërë vrasës të pamëshirshëm mercenar, "Ujqërit e Aresit". Ljutobor, është një ushtar me një detyrë të vështirë në dorë. Ai përfshihet në konflikte të brendshme dhe fillon një udhëtim të rrezikshëm për të shpëtuar familjen e tij.
  Image The Scythian (2018)
 • Naked

  Image Naked (2017)
  HD
  Naked (2017)
  I emocionuar nga martesa, një djalë detyrohet të jetojë të njëjtat orë stresuese, derisa të ketë gjithçka gati për dasmën e tij.
  Image Naked (2017)
 • Ted

  Image Ted (2012)
  HD
  Ted (2012)
  Si rezultat i një dëshire fëmijnore, arushi me pellush i Xhon Bennet, Ted, merr jetë dhe do të jetë shoku i tij më i ngushtë gjatë gjithë jetës së tij. Por shoqëria e tyre vihet në provë, kur e dashura e Xhonit i kërkon që të zgjedhë midis arushit dhe asaj. Ky film është cilësuar si një nga komeditë më…
  Image Ted (2012)
 • Blue World Order

  Image Blue World Order (2017)
  HD
  Blue World Order (2017)
  Pas apokalipsit i gjithë qytetërimi është shkatërruar dhe të gjithë fëmijët janë mbytur, përveç vogëlushes Bag. Babai i saj Xhaku po bën të pamundurën që ta mbajë atë gjallë...
  Image Blue World Order (2017)
 • The Tree of Life

  Image The Tree of Life (2011)
  HD
  The Tree of Life (2011)
  Kjo është historia impresioniste e një familjeje teksane në vitet ‘50. Filmi ndjek udhëtimin e jetës së djalit më të madh, Xhekut, përmes pafajësisë së fëmijërisë e deri te vitet zhgënjyese të pjekurisë ndërkohë që përpiqet të pajtohet me marrëdhënien e tij të ndërlikuar me të atin. Xheku - i cili si i rritur luhet nga Sean Penn - e…
  Image The Tree of Life (2011)
 • Mr. Popper’s Penguins

  Image Mr. Popper’s Penguins (2011)
  HD
  Mr. Popper’s Penguins (2011)
  Jeta e një biznesmeni ndryshon pasi atij i lihen trashëgim gjashtë pinguinë dhe ai e shndërron apartmanetin e tij në një abitat për ta, duke lënë pas dore punën e tij...
  Image Mr. Popper’s Penguins (2011)
 • Seventh Son

  Image Seventh Son (2014)
  HD
  Seventh Son (2014)
  Tomasi largohet nga ferma e tij me një magjistar për të mësuar që të luftojë kundër shpirtrave të lig. Sfida e madhe e tij e parë vjen kur mbretëresha e shtrigave shpëton nga izolimi i saj ndërkohë që magjistari ishte larguar.
  Image Seventh Son (2014)
 • The Maus

  Image The Maus (2017)
  HD
  The Maus (2017)
  Selma, një boshnjake dhe Aleks, një djalë gjerman, të dashuruar shkojnë në Bosnjë për të varrosur familjen e Selmës të masakruar në genocid. Por do ngecin në një pyll të Bosnjës ku i presin shumë rreziqe dhe djallëzi.
  Image The Maus (2017)
 • Ayla

  Image Ayla (2017)
  HD
  Ayla (2017)
  Një burrë i përndjekur nga vdekja misterioze e motrës kur ishte 4 vjeçe, e ringjall atë pas 30 vjetësh, por me pasoja fatale...
  Image Ayla (2017)