Familjar

 • WALL·E

  Image WALL·E (2008)
  HD
  WALL·E (2008)
  Një robot përgjegjës për pastrimin e Tokës së mbuluar nga mbetjet, dashurohet me një robot tjetër. Së bashku do të nisen në një aventurë që do të ndryshojë fatin e njerëzimit...
  Image WALL·E (2008)
 • A-X-L

  Image A-X-L (2018)
  HD
  A-X-L (2018)
  A-X-L është një qen robotik që zhvillon një afrimitet të veçantë me një djalosh dhe do të bëjë gjithçka për të mbrojtur shokun e tij të ri.
  Image A-X-L (2018)
 • The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom – Princesha Mjelmë 3

  Image The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
  HD
  The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
  Princesha Mjelmë 3 Dublim Shqip Odeta dhe Derek, kësaj here do përballen me magjistaren e ligë të quajtur Zelda që dotë shkatërrojë mbretërinë paqësore të Odetës, duke vjedhur 'Artet e Ndaluara'.
  Image The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
 • Pachamama – Pakamama: Thesari i Shenjtë

  Image Pachamama (2018) – Pakamama: Thesari i Shenjtë
  HD
  Pachamama (2018) – Pakamama: Thesari i Shenjtë
  Pakamama: Thesari i Shenjtë Dublim Shqip Kur një statujë e shenjtë zhduket nga fshati i tij, një djalë me shpirt të madh që ëndërron të bëhet shaman, niset në një mision shumë të guximshëm për ta rikthyer atë.
  Image Pachamama (2018) – Pakamama: Thesari i Shenjtë
 • Mary and the Witch’s Flower – Meri dhe Lulja e Shtrigës

  Image Mary and the Witch’s Flower (2017) – Meri dhe Lulja e Shtrigës
  HD
  Mary and the Witch’s Flower (2017) – Meri dhe Lulja e Shtrigës
  Meri dhe Lulja e Shtrigës Dublim Shqip Nëse vetëm për një natë, një forcë e mbinatyrshme bëhet e jota, cfarë do të bëje me të? Kjo është historia e Merit e cila do të gjejë një lule magjike që lulëzon vetëm 1 herë në 7 vjet...
  Image Mary and the Witch’s Flower (2017) – Meri dhe Lulja e Shtrigës
 • Dumbo Dublim Shqip

  Image Dumbo (2019) Dublim Shqip
  HD
  Dumbo (2019) Dublim Shqip
  Disney dhe regjisori visionar Tim Burton sjellin në jetë klasikun e dashur "Dumbo". Pronari i një cirku drejt falimentimit cakton Holtin dhe fëmijët e të tij që të kujdesen për një elefant të sapolindur me veshë gjigantë. Kur ata zbulojnë se Dumbo mund të fluturojë, cirku korr sukses duke tërhequr vemendjen e një biznesmeni lakmitar. Ai e merr Dumbon në…
  Image Dumbo (2019) Dublim Shqip
 • Epic – Beteja e Mbretërisë së fshehtë

  Image Epic (2013) – Beteja e Mbretërisë së fshehtë
  HD
  Epic (2013) – Beteja e Mbretërisë së fshehtë
  Beteja e Mbretërisë së fshehtë Dublim Shqip Një adoleshente, e gjen veten në botën magjike të 'mbrojtësve të pyllit' dhe vendos t'i ndihmojë ata, për të shpëtuar botën e tyre... dhe tonën..
  Image Epic (2013) – Beteja e Mbretërisë së fshehtë
 • Enchanted

  Image Enchanted (2007)
  HD
  Enchanted (2007)
  Princesha Zhizell dëbohet nga mbretëria prej njerkës së ligë të të dashurit të saj. Më pas ajo transportohet në botën e vërtetë, në New York, ku takohet me një avokat dhe bie në dashuri me të.
  Image Enchanted (2007)
 • Cinderela Pop

  Image Cinderela Pop (2019)
  HD
  Cinderela Pop (2019)
  Një përqasje moderne e përrallës së Hirushes ku një vajzë e cila ëndërron të bëhet DJ, bie në dashuri me një këngëtar romantik por, njerka e saj bën çmos që të mos përfundojnë bashkë.
  Image Cinderela Pop (2019)
 • William

  Image William (2019)
  HD
  William (2019)
  Dy shkencëtarë përdorin ADN-në e lashtë për të klonuar një neandertal të quajtur William, por tiparet e tij dalluese fizike dhe mënyra e ndryshme e të menduarit së shpejti provokojnë frikë dhe armiqësi tek ata që e hasin.
  Image William (2019)
 • Secretariat

  Image Secretariat (2010)
  HD
  Secretariat (2010)
  Historia e një gruaje guximtare që trashëgon fermën e kuajve të atit dhe stërvit një kalë i cili thyen rekordin e fitimit të Kurorës së Trefishtë.
  Image Secretariat (2010)
 • All Styles

  Image All Styles (2018)
  HD
  All Styles (2018)
  Kjo dramë tregon për një adoleshent artist në hip hop që largohet nga grupi i tij i kërcimit për të shkuar në kolegj përpara një kompeticioni të madh. Për këtë ai mbledh një grup të ri me stile kërcimi të ndryshëm për tu përballur me shokët e tij të mëparshëm.
  Image All Styles (2018)
 • My Grandfather’s People a.k.a Dedemin Insanlari

  Image My Grandfather’s People (2011) a.k.a Dedemin Insanlari
  HD
  My Grandfather’s People (2011) a.k.a Dedemin Insanlari
  Një film artistik që tregon historinë e gjyshit të producentit, i cili u detyrua të largohej nga Kreta në vitin 1920 gjatë shkëmbimit të popullsisë greko-turke.
  Image My Grandfather’s People (2011) a.k.a Dedemin Insanlari
 • Brothers of the Wind

  Image Brothers of the Wind (2015)
  HD
  Brothers of the Wind (2015)
  Në një botë ku duhet guxim të fluturosh, një djalë i ri ushqen një shqiponjë të braktisur. Duke kërkuar vendin e tyre në botë, ata lidhen me dëshirën e tyre për të qenë të lirë.
  Image Brothers of the Wind (2015)
 • Show Dogs

  Image Show Dogs (2018)
  HD
  Show Dogs (2018)
  Maksi, një qen policie vetmitar dhe mashkullor urdhërohet të shkojë si agjent i fshehtë në një festival qensh, së bashku me partnerin e tij njeri, për të shmangur një fatkeqësi.
  Image Show Dogs (2018)
 • Minuscule: Valley of the Lost Ants

  Image Minuscule: Valley of the Lost Ants (2013)
  HD
  Minuscule: Valley of the Lost Ants (2013)
  Kur një çift të rinjsh braktisin piknikun e tyre, ndizet një luftë për ushqimet mes dy fise milingonash, fisi i milingonave të zeza dhe atyre të kuqe. Një bubureze e vogël qe gjendet mes tyre miqësohet me një nga një milingonat e zeza dhe e ndihmon të shpëtojë folenë e milingonave nga sulmi i tmerrshëm i milingonave të kuqe. Një…
  Image Minuscule: Valley of the Lost Ants (2013)
 • Beyond the Clouds

  Image Beyond the Clouds (2017)
  HD
  Beyond the Clouds (2017)
  Duke u arratisur nga policia, Amir gjen ndihmë tek motra e tij Tara, e cila në përpjeke për ta ndihmuar përfundon në burg. Jeta e tyre ka qenë e mbushur vetëm me trishtim dhe papritmas një rreze shprese depërton përtej reve.
  Image Beyond the Clouds (2017)
 • Mr. Popper’s Penguins

  Image Mr. Popper’s Penguins (2011)
  HD
  Mr. Popper’s Penguins (2011)
  Jeta e një biznesmeni ndryshon pasi atij i lihen trashëgim gjashtë pinguinë dhe ai e shndërron apartmanetin e tij në një abitat për ta, duke lënë pas dore punën e tij...
  Image Mr. Popper’s Penguins (2011)
 • The Snow Queen – Mbretëresha e Dëborës

  Image The Snow Queen (2012) – Mbretëresha e Dëborës
  HD
  The Snow Queen (2012) – Mbretëresha e Dëborës
  Mbretëresha e Dëborës Dublim Shqip Mbreteresha e Debores ka krijuar nje dimer te perjetshem, ku ererat polare ngrijne shpirtrat e njerezve dhe emocionet e tyre. Nje vajze me emrin Gerda, Luta dhe Ormi, nje troll, duhet te shpetojne vellain e saj Kajin dhe boten.
  Image The Snow Queen (2012) – Mbretëresha e Dëborës
 • The Legend of Sarila – Legjenda e Sarilës

  Image The Legend of Sarila (2013) – Legjenda e Sarilës
  HD
  The Legend of Sarila (2013) – Legjenda e Sarilës
  Legjenda e Sarilës Dublim Shqip Pasi familjet e tyre hasin vështirësi, tre eskimezë të vegjël nisen në një aventurë të jashtëzakonshme, në kërkim të tokës së premtuar për të shpëtuar klanin e tyre nga uria.
  Image The Legend of Sarila (2013) – Legjenda e Sarilës
 • A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures

  Image A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures (2010)
  HD
  A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures (2010)
  Një breshkë deti, e cila u lind në vitin 1959, kalon pesëdhjetë vitet e ardhshme duke udhëtuar në botë, ndërsa po ndryshohet nga ngrohja globale.
  Image A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures (2010)
 • Earth: One Amazing Day

  Image Earth: One Amazing Day (2017)
  FULL HD
  Earth: One Amazing Day (2017)
  Nga xhunglat ekzotike, malet e larta dhe ishujt e largëta, dokumentari na prezanton me një kast me personazhe të paharrueshme: një këlysh zebër i dëshpëruar për të kapërcyer një lumë të fryrë, një pinguin i cili ndërmerr heroikisht një udhëtim të përditshëm drejt vdekjes për të ushqyer familjen e tij, një familje balenash dhe një sloth në kërkimin e dashurisë.
  Image Earth: One Amazing Day (2017)
 • Rreshter Stabi Një Hero Amerikan

  Image Rreshter Stabi Një Hero Amerikan (2018)
  HD
  Rreshter Stabi Një Hero Amerikan (2018)
  Historia e vërtetë e një qeni rrugësh që i bashkohet të zotit që e gjeti në fushëbetejat e Luftës së Parë Botërore. Për veprimet heroike, rreshteri Stabi vazhdon të konsiderohet si qeni me më shumë dekorata në historinë e Amerikës.
  Image Rreshter Stabi Një Hero Amerikan (2018)
 • Princesha e Humbur – Ruslani dhe Ludmilla

  Image Princesha e Humbur – Ruslani dhe Ludmilla (2018)
  HD
  Princesha e Humbur – Ruslani dhe Ludmilla (2018)
  Një histori nga kohërat e kalorësve të guximshëm, princeshave të bukura dhe magjistarëve të ligë. Ruslani, një artist endacak që ëndërronte të bëhej kalorës, takon të bukurën Mila dhe bie në dashuri me të, pa dyshuar se ajo mund të ishte vajza e mbretit. Por, lumturia e të dashuruarve nuk ishte e shkruar të zgjaste. Çernomori, magjistari i lig, u…
  Image Princesha e Humbur – Ruslani dhe Ludmilla (2018)