Erotik +18

 • Basic Instinct +18

  Image Basic Instinct (1992) +18
  HD
  Basic Instinct (1992) +18
  Një agjent policie kryeson hetimet për një vrasje brutale, në të cilën mund të jetë e përfshirë një grua e bukur dhe joshëse...
  Image Basic Instinct (1992) +18
 • Tokyo Decadence +18

  Image Tokyo Decadence (1992) +18
  HD
  Tokyo Decadence (1992) +18
  KUJDES: KY FILM PËRMBAN SKENA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Një prostitutë e nënshtruar vuan nga keqpërdorimi i japonezëve dhe Yakuzas.Ajo nuk është e lumtur me punën e saj, dhe kërkon të gjejë ngushëllim nga fakti se i dashuri i saj është martuar.
  Image Tokyo Decadence (1992) +18
 • High Heel Homicide +18

  Image High Heel Homicide (2017) +18
  HD
  High Heel Homicide (2017) +18
  Vrasje me Taka të Larta : Pas një vargu vrasjesh në qytet, dy detektivë punojnë për të zgjidhur misterin dhe për të gjetur vrasësin. Te dhënat e tyre të vetme: të gjitha viktimat janë ish-policë dhe secili ka nga një shkronjë të kuqe të vizatuar në trup. Sa do të vdesin para se vrasësi të ketë dhënë mesazhin e tij?…
  Image High Heel Homicide (2017) +18
 • Lolita’s Club +18

  Image Lolita’s Club (2007) +18
  HD
  Lolita’s Club (2007) +18
  KUJDES: FILMI PËRMBAN NUDITET DHE SKENA EROTIKE! Jetët e dy vëllezërve kryqëzohen dramatikisht kur Rauli, një polic i dhunshëm vihet në shenjë nga bandat e prostitucionit. Kurse vëllai tjetër, që vuan nga shëndeti mendor, Valentini, punon në një shtëpi publie si kamerier.
  Image Lolita’s Club (2007) +18
 • White Lily +18

  Image White Lily (2016) +18
  HD
  White Lily (2016) +18
  KUJDES, FILMI NDALOHET PËR SHIKUES NËN MOSHEN 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE! Një instruktore në një punishte argjili ka ndjenja për mësuesen e saj, të cilës i ka premtuar se do pranojë çdo gjë. Por kur një djalë i pashëm jeton me ta, lidhja e tyre do të trazohet...
  Image White Lily (2016) +18
 • Cabaret Desire +18

  Image Cabaret Desire (2011) +18
  HD
  Cabaret Desire (2011) +18
  KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA! KESHILLOHET PËR SHIKUES TË MOSHËS MBI 18 VJEÇ! Është një vend magjik ku tregohen përralla erotike. Një Madam prezanton klinetët me një burrë ose grua, ku fjalët rrjedhin bashkë me pasionet dhe epshin...
  Image Cabaret Desire (2011) +18
 • 365 Days +18

  Image 365 Days (2020) +18
  HD
  365 Days (2020) +18
  Masimo, trashëgimtari i një familjeje mafioze siçiliane dhe Laura, drejtoreshë shitjesh në një kompani polake. Jetët e tyre bashkohen, kur Masimo, pas 5 vitesh kërkimi, e gjen dhe vendos ta rrëmbejë duke i kërkuar 365 ditë kohë, si mundësi për të fituar dashurinë e saj. Një rrëfim dashurie në brigjet e mrekullueshme të Italisë.
  Image 365 Days (2020) +18
 • En la cama 18+

  Image En la cama (2005) 18+
  HD
  En la cama (2005) 18+
  KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA TË FORTA EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! Mund të lidhen dy të huaj? Danila dhe Bruno njihen në një festë dhe më pas përfundojnë në një hotel. Mundet seksi rastësor të bëhet gjithçka më shumë?
  Image En la cama (2005) 18+
 • Antares 18+

  Image Antares (2004) 18+
  HD
  Antares (2004) 18+
  KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA TË FORTA EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! Një përplasje vdekjeprurëse shpalos tre histori të ndërthurura të femrave në pika krize. Një infermiere me një familje të qetë rizbulon pasionin me një tregtar. Një shitëse shtiret se është shtatzënë për të mbajtur të dashurin e saj. Një grua e divorcuar nga…
  Image Antares (2004) 18+
 • Picture of Beauty 18+

  Image Picture of Beauty (2017) 18+
  HD
  Picture of Beauty (2017) 18+
  KUJDES! KY FILM KA PERMBAJTJE TË RËNDE EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! Në një fshat të vogël, një piktor gjen dy vajza të bukura si modele nudo për të. Vajzat kanë një mentalitet më të zhvilluar se banorët dhe eksplorojnë seksualitetin e tyre, duke gjetur lirinë në një shoqëri të shtypur...
  Image Picture of Beauty (2017) 18+
 • Rape Me a.k.a Baise moi +18

  Image Rape Me (2000) a.k.a Baise moi +18
  HD
  Rape Me (2000) a.k.a Baise moi +18
  KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! "Më Përdhuno" : Dy vajza të margjinalizuara nga shoqëria fillojnë një tur seksi dhe dhune, duke thyer rregulla, duke vrarë burra ...
  Image Rape Me (2000) a.k.a Baise moi +18
 • 3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy +18

  Image 3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) +18
  HD
  3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) +18
  KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Si dijetar i dinastisë Ming, Wei Yangsheng beson se jeta është e shkurtër dhe duhet të ndjekim kënaqësinë e fundit seksuale, ashtu siç e lejon koha. Wei Yangsheng takon Tie Yuxiang dhe marrin vendimin të martohen. Pas martesës së tyre, historia merr rrugë të reja duke shkaktuar dhimbje por…
  Image 3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) +18
 • Divine Love +18 aka Divino Amor

  Image Divine Love (2019) +18 aka Divino Amor
  HD
  Divine Love (2019) +18 aka Divino Amor
  Një notere mundohet të shfrytëzojë punën e saj për të bindur çiftet në prag divorci që të qëndrojnë së bashku teksa në jetën e saj si një besimtare e devotshme kristiane shfaq probleme në të mbeturit shtatzëne.
  Image Divine Love (2019) +18 aka Divino Amor
 • Below Her Mouth +18

  Image Below Her Mouth (2016) +18
  HD
  Below Her Mouth (2016) +18
  KUJDES! FILMI KA SKENA EROTIKE DHE NUDITET! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! "Poshtë Gojës së Saj" : Një lidhje romantike dhe e nxehtë seksualisht do të lindi papritur mes dy vajzave pasi njihen në një lokal...
  Image Below Her Mouth (2016) +18
 • The Love Witch +18

  Image The Love Witch (2016) +18
  HD
  The Love Witch (2016) +18
  KUJDES, FILMI PERMBAN NUDITET! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Ilein, një shtrigë që përdor magjitë që ka disa të fshehta dhe trauma të së shkuarës. Ajo është në kërkim të dashurisë së përkryer dhe mashkullit të përkryer. Ajo takohet me rreshterin e bukur Grif, por e shkuara e saj dhe magjia do komplikohet.
  Image The Love Witch (2016) +18
 • Sliver +18

  Image Sliver (1993) +18
  HD
  Sliver (1993) +18
  KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Një grua shpërngulet një një apartament të veçantë në New York, ku shumë shpejt zbulon të gjitha sekretet tronditëse të qiramarrësve.
  Image Sliver (1993) +18
 • Black Angel +18

  Image Black Angel (2002) +18
  HD
  Black Angel (2002) +18
  FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA: Gruaja e një udhëheqësi fashist magjepset nga një oficer i ushtrisë naziste gjermane.
  Image Black Angel (2002) +18
 • The Voyeur +18

  Image The Voyeur (1994) +18
  HD
  The Voyeur (1994) +18
  FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES TË MOSHËS MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA! Një profesor universiteti dyshon se gruaja e tij po e tradhton me babanë e tij.
  Image The Voyeur (1994) +18
 • Portrait of a Beauty +18

  Image Portrait of a Beauty (2008) +18
  HD
  Portrait of a Beauty (2008) +18
  Lindur në një familje piktorësh të oborrit mbretëror, një vajzë detyrohet të mbartë emrin e familjes dhe të marrë jetën e vëllait të saj pasi ai vetëvritet. Gjërat ndërlikohen kur ajo takon një burrë i cili i vjedh zemrën.
  Image Portrait of a Beauty (2008) +18
 • Sex and Lucia +18

  Image Sex and Lucia (2001) +18
  HD
  Sex and Lucia (2001) +18
  Jetët e disa personave takohen në një ishull të izoluar. Të gjithë bashkohen në novelën e një autori, i cili nuk zgjidh dot lidhjen e ngatërruar që ka bërë midis novelës dhe jetës së tij personale.
  Image Sex and Lucia (2001) +18
 • Fado +18

  Image Fado (2016) +18
  HD
  Fado (2016) +18
  Fabiani një doktor i ri udhëton në Lisbonë për të rifituar të dashurën e tij Doron. Ndërkohë që afrohen përsëri me njëri tjetrin, frika e tyre i ndjek nga pas. Xhelozia e Fabianit do vendosë në provë lidhjen përsëri.
  Image Fado (2016) +18
 • An Easy Girl a.k.a Une Fille Facile +18

  Image An Easy Girl a.k.a Une Fille Facile (2019) +18
  HD
  An Easy Girl a.k.a Une Fille Facile (2019) +18
  Naima është 16 vjeç dhe jeton në Kanë. Ka zgjedhur verën për të vendosur se ç'do të bëjë me jetën e saj. Më pas, kushërira e saj Sofia, me stilin e saj joshës të jetesës, vjen për të kaluar pushimet me të.
  Image An Easy Girl a.k.a Une Fille Facile (2019) +18
 • The Lover

  Image The Lover (1992)
  HD
  The Lover (1992)
  KUJDES, FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER MOSHA MBI 18 VJEC! Rrëfenja e romancës se ndaluar mes një adoleshenteje franceze dhe një burri kinez mes përgjegjësive për veprimet e tyre dhe peripecive të kohës...
  Image The Lover (1992)