Animuar

 • Teen Titans Go! To the Movies

  Image Teen Titans Go! To the Movies (2018)
  HD
  Teen Titans Go! To the Movies (2018)
  Plani djallëzor i një armiku për dominimin e botës pengon pesë të rinj që ëndërrojnë famën në Hollywood.
  Image Teen Titans Go! To the Movies (2018)
 • WALL·E

  Image WALL·E (2008)
  HD
  WALL·E (2008)
  Një robot përgjegjës për pastrimin e Tokës së mbuluar nga mbetjet, dashurohet me një robot tjetër. Së bashku do të nisen në një aventurë që do të ndryshojë fatin e njerëzimit...
  Image WALL·E (2008)
 • Justice League Dark: Apokolips War

  Image Justice League Dark: Apokolips War (2020)
  HD
  Justice League Dark: Apokolips War (2020)
  Pas pushtimit dhe shkatërrimit të Tokës, Liga e Drejtësisë mblidhet përsëri bashkë për të shpëtuar planetin dhe të mbijetuarit e mbetur.
  Image Justice League Dark: Apokolips War (2020)
 • Incredibles 2

  Image Incredibles 2 (2018)
  HD
  Incredibles 2 (2018)
  Në familjen e superheronjve, këtë herë, në qendër të vëmendjes është Helena, duke e lënë Bobin në shtëpi me fëmijët, në heroizmin e përditshëm të jetës "normale". Është një tranzicion i vështirë për të gjithë, që ashpërsohet nga fakti se familja ende nuk është në dijeni të superfuqive të reja të Xhek-Xhekut dhe të papriturave që ngacmojnë qetësinë e tyre…
  Image Incredibles 2 (2018)
 • Christopher Robin

  Image Christopher Robin (2018)
  HD
  Christopher Robin (2018)
  Një njeri familjar punëtor Kristofer Robini, takon shokun e tij të fëmijërisë, Uini Pu, i cili e ndihmon atë të ri gjejë lumturinë e jetës.
  Image Christopher Robin (2018)
 • Planes

  Image Planes (2013)
  HD
  Planes (2013)
  Një areoplan spërkatës i arave që ka frikë nga lartësitë jeton ëndrrën e tij dhe merr pjesë në një garë rreth globit.
  Image Planes (2013)
 • Constantine: City of Demons

  Image Constantine: City of Demons (2018)
  HD
  Constantine: City of Demons (2018)
  Një seri e animuar që përqendrohet në aventurat e detektivit me fuqi të mbinatyrshme, John Constantine.
  Image Constantine: City of Demons (2018)
 • The Angry Birds Movie – Zogj të Zemëruar

  Image The Angry Birds Movie (2016) – Zogj të Zemëruar
  HD
  The Angry Birds Movie (2016) – Zogj të Zemëruar
  Zogj të Zemëruar Dublim Shqip Në një ishull të banuar nga zogj që nuk fluturojnë, gjaknxehti i Kuqi, i shpejti Çak dhe i paqëndrueshmi Bomba, do bëjnë të pamundurën për të zbuluar misterin që vjen nga vizita e disa derrkucëve jeshilë.
  Image The Angry Birds Movie (2016) – Zogj të Zemëruar
 • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

  Image Teen Titans Go! vs. Teen Titans (2019)
  HD
  Teen Titans Go! vs. Teen Titans (2019)
  Titanët e rinj kundër Titaneve Dublim Shqip Mos humbisni aventurën e rradhës të Titanëve Adoleshentë. Një dyluftim epik: Titanët do të përballen me armikun e tyre më të madh, vetveten.
  Image Teen Titans Go! vs. Teen Titans (2019)
 • Astro Boy – Roboti Astro

  Image Astro Boy (2009) – Roboti Astro
  HD
  Astro Boy (2009) – Roboti Astro
  Roboti Astro Dublim Shqip Në qytetin futurist Metro, jeton roboti i vogël Astro, me aftësi të jashtëzakonshme. Ai niset në një udhëtim në kërkim të ngrohtësisë së familjes dhe përfundon në Tokë.
  Image Astro Boy (2009) – Roboti Astro
 • Zootopia – Qyteti i Kafshëve

  Image Zootopia (2016) – Qyteti i Kafshëve
  HD
  Zootopia (2016) – Qyteti i Kafshëve
  Zootopia: Qyteti i Kafshëve Dublim Shqip Në një qytet ku të gjitha kafshët jetojnë në paqe e harmoni, një lepurushe që sapo ka filluar punë si police detyrohet të bashkëpunojë me një dhelpër dredharake, për të zgjidhur çështjen e saj të parë.
  Image Zootopia (2016) – Qyteti i Kafshëve
 • Planet 51

  Image Planet 51 (2009)
  HD
  Planet 51 (2009)
  Planeti 51 Dublim Shqip Diku, shumë shumë larg është një vend ku jeta është shumë e thjeshtë. Fëmijët janë të lire dhe çdo gjë është shumë e këndëshme. Deri në ditën kur, diçka shumë e çuditëshme, shkeli në Planetin 51.
  Image Planet 51 (2009)
 • Giovanni’s Island – Ishulli i Xhovanit

  Image Giovanni’s Island (2014) – Ishulli i Xhovanit
  HD
  Giovanni’s Island (2014) – Ishulli i Xhovanit
  Ishulli i Xhovanit Dublim Shqip Bazuar në një histori të vërtetë... Ndonjëherë një miqësi e pastër, i thyen të gjitha barrierat që lufta ngre... Sepse nuk ka rëndësi nga je, por sa zemër të madhe ke.
  Image Giovanni’s Island (2014) – Ishulli i Xhovanit
 • Missing Link

  Image Missing Link (2019)
  HD
  Missing Link (2019)
  Me ëndrrën për të qenë aventurieri më i madh i të tëra kohërave, sër Lionel Frost, kryen udhëtime të rrezikshme për të vërtetuar legjendat më të jashtëzakonshme të botës. Për të fituar një vend në Shoqatën Mbretërore dhe për t’i provuar të tërëve që ka të drejtë, ai niset në kërkim të Këmbë-Madhit, por gjatë kësaj aventure ai zbulon më…
  Image Missing Link (2019)
 • DC Super Hero Girls: Legends of Atlantis – Vajzat Superheroina: Legjenda e Atlantidës

  Image DC Super Hero Girls: Legends of Atlantis (2018) – Vajzat Superheroina: Legjenda e Atlantidës
  HD
  DC Super Hero Girls: Legends of Atlantis (2018) – Vajzat Superheroina: Legjenda e Atlantidës
  Vajzat Superheroina: Legjenda e Atlantidës Dublim Shqip Vajzat SuperHeroina vijnë me një aventurë të re. Këtë rradhë ato duhet të zbulojnë se kush ka vjedhur 'Librin e plot fuqishëm të Legjendave'. Për të zbuluar misterin, ato do të udhëtojnë në thellësi të oqeanit, drejt Atlantidës.
  Image DC Super Hero Girls: Legends of Atlantis (2018) – Vajzat Superheroina: Legjenda e Atlantidës
 • DC Super Hero Girls: Hero of the Year – Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit

  Image DC Super Hero Girls: Hero of the Year (2016) – Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit
  HD
  DC Super Hero Girls: Hero of the Year (2016) – Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit
  Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit Dublim Shqip Njihuni me superheroinat me të guximshme... Do ti gjeni të gjitha bashkë në një film... Po kush do të jetë heroina e vitit?
  Image DC Super Hero Girls: Hero of the Year (2016) – Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit
 • Open Season: Scared Silly – Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken

  Image Open Season: Scared Silly (2015) – Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken
  HD
  Open Season: Scared Silly (2015) – Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken
  Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken Dublim Shqip Eliot, Bag dhe kafshët gazmore rikthehen me një aventurë shumë komike! Për të mbyllur stinën e rihapur të gjuetisë, kafshët duhet të përballen me frikën e tyre dhe të gjejnë një kafshë misterioze, që po shkakton panik....
  Image Open Season: Scared Silly (2015) – Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken
 • Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost – Skubi Du dhe Fantazma e kuqe

  Image Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost (2018) – Skubi Du dhe Fantazma e kuqe
  HD
  Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost (2018) – Skubi Du dhe Fantazma e kuqe
  Skubi Du dhe Fantazma e kuqe Dublim Shqip Skubi Du rikthehet me një aventurë të re... Këtë herë Fred, Vilma, Dafni dhe Shagi do të përjetojnë një aventurë të paharrueshme në Nju Inglënd. Ata duhet të kapin 'Fantazmën e kuqe' e cila përndjek dajën e Fredit.
  Image Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost (2018) – Skubi Du dhe Fantazma e kuqe
 • The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom – Princesha Mjelmë 3

  Image The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
  HD
  The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
  Princesha Mjelmë 3 Dublim Shqip Odeta dhe Derek, kësaj here do përballen me magjistaren e ligë të quajtur Zelda që dotë shkatërrojë mbretërinë paqësore të Odetës, duke vjedhur 'Artet e Ndaluara'.
  Image The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
 • Pachamama – Pakamama: Thesari i Shenjtë

  Image Pachamama (2018) – Pakamama: Thesari i Shenjtë
  HD
  Pachamama (2018) – Pakamama: Thesari i Shenjtë
  Pakamama: Thesari i Shenjtë Dublim Shqip Kur një statujë e shenjtë zhduket nga fshati i tij, një djalë me shpirt të madh që ëndërron të bëhet shaman, niset në një mision shumë të guximshëm për ta rikthyer atë.
  Image Pachamama (2018) – Pakamama: Thesari i Shenjtë
 • Naruto Shippûden: The Movie Dublim Shqip

  Image Naruto Shippûden: The Movie (2007) Dublim Shqip
  HD
  Naruto Shippûden: The Movie (2007) Dublim Shqip
  Shumë vjet më parë, jetonte një dhelpër me fuqi magjike. Një nga ninxhat më të respektuar e burgosi brenda trupit të një djaloshi. Ky djalosh quhet Naruto dhe ëndërron të bëhet ninxha më i mirë.
  Image Naruto Shippûden: The Movie (2007) Dublim Shqip
 • Mary and the Witch’s Flower – Meri dhe Lulja e Shtrigës

  Image Mary and the Witch’s Flower (2017) – Meri dhe Lulja e Shtrigës
  HD
  Mary and the Witch’s Flower (2017) – Meri dhe Lulja e Shtrigës
  Meri dhe Lulja e Shtrigës Dublim Shqip Nëse vetëm për një natë, një forcë e mbinatyrshme bëhet e jota, cfarë do të bëje me të? Kjo është historia e Merit e cila do të gjejë një lule magjike që lulëzon vetëm 1 herë në 7 vjet...
  Image Mary and the Witch’s Flower (2017) – Meri dhe Lulja e Shtrigës
 • The Invincible Iron Man – I pathyeshmi, Njeri i Hekurt

  Image The Invincible Iron Man (2007) – I pathyeshmi, Njeri i Hekurt
  HD
  The Invincible Iron Man (2007) – I pathyeshmi, Njeri i Hekurt
  I pathyeshmi, Njeri i Hekurt Dublim Shqip Ai është një hero i pathyeshëm, gjithmonë i gatshëm të hidhet në sulm, kur e kërkon nevoja. I tëri në hekur, Njeriu i Hekurt, nis një aventure të jashtëzakonshme ne Orientin e larget dhe mistik.
  Image The Invincible Iron Man (2007) – I pathyeshmi, Njeri i Hekurt
 • Epic – Beteja e Mbretërisë së fshehtë

  Image Epic (2013) – Beteja e Mbretërisë së fshehtë
  HD
  Epic (2013) – Beteja e Mbretërisë së fshehtë
  Beteja e Mbretërisë së fshehtë Dublim Shqip Një adoleshente, e gjen veten në botën magjike të 'mbrojtësve të pyllit' dhe vendos t'i ndihmojë ata, për të shpëtuar botën e tyre... dhe tonën..
  Image Epic (2013) – Beteja e Mbretërisë së fshehtë