Aktor: Joe Cole

 • Gangs of London Sezoni 1

  Image Gangs of London Sezoni 1
  HD
  Gangs of London Sezoni 1
  Kur kryetari i një organizate kriminale, Fin Uallejs vritet, boshlleku i pushtetit të krijuar nga vdekja e tij kërcënon paqen midis rrjetit të bandave që veprojnë në rrugët e qytetit. Tani Shon Uallejs i pikëlluar, i paqëndrueshëm dhe impulsiv duhet të rivendosë kontrollin dhe të gjejë ata që janë përgjegjës për vrasjen e babait të tij.
  Image Gangs of London Sezoni 1
 • A Prayer Before Dawn

  Image A Prayer Before Dawn (2017)
  HD
  A Prayer Before Dawn (2017)
  Historia e vërtetë e një boksieri anglez që burgoset në një nga burgjet më famëkeqe të Tajlandës, ndërsa lufton në turneun Muay Thai për të fituar lirinë e tij.
  Image A Prayer Before Dawn (2017)
 • Thank You for Your Service

  Image Thank You for Your Service (2017)
  HD
  Thank You for Your Service (2017)
  Një grup ushtarësh amerikanë të kthyer nga Iraku në shtëpinë e tyre, përballen me përshtatjen e vështirë në jetën familjare dhe atë civile. Duke jetuar me kujtimet e luftës, rrezikojnë të shkatërrohen, edhe pse janë shumë larg prej fushave të betejës. Bazuar mbi ngjarje reale.
  Image Thank You for Your Service (2017)
 • Green Room

  Image Green Room (2015)
  HD
  Green Room (2015)
  Pasi përjeton një vrasje, një grup rroku është detyruar të luftojë për mbijetesë kundër një grupi maniakësh...
  Image Green Room (2015)
 • Secret in Their Eyes

  Image Secret in Their Eyes (2015)
  HD
  Secret in Their Eyes (2015)
  Një skuadër hetimesh kundër terrorizmit në rritje, së bashku me eprorin e tyre, ndahen kur zbulojnë se vajza adoleshente e tyre është përdhunuar dhe vrarë brutalisht.
  Image Secret in Their Eyes (2015)
 • A Long Way Down

  Image A Long Way Down (2014)
  A Long Way Down (2014)
  Katër njerëz takohen në mbrëmjen e Vitit të Ri dhe formojnë një familje zëvendësuese për të ndihmuar njëri-tjetrin me vështirësitë e jetës.
  Image A Long Way Down (2014)