Aktor: Forest Whitaker

 • How It Ends

  Image How It Ends (2018)
  HD
  How It Ends (2018)
  Historia e filmit është ambientuar pas një apokalipsi misterioz që shkakton një valë shkatërrimtare dhe dhune. Një burrë duhet të përballet me një udhëtim përmes një kombi në kaos për të shpëtuar gruan e tij shtatzënë. Me të është edhe babai i gruas, me të cilin ai nuk ka një marrëdhënie shumë të ngushtë.
  Image How It Ends (2018)
 • Sorry to Bother You

  Image Sorry to Bother You (2018)
  HD
  Sorry to Bother You (2018)
  Në një realitet tjetër të Oklandit të ditëve të sotme, shitësi Kasius Grin e gjen veten në një univers makabër, pasi zbulon çelësin e fitimit të të mirave materiale. Ndërkohë që karriera e Kasius vjen në rritje, miqtë dhe kolegët e tij organizojnë një protestë kundër shtypjes së korporatave. Në ç'krah do qëndrojë ai?
  Image Sorry to Bother You (2018)
 • Godfather of Harlem Sezoni 1

  Image Godfather of Harlem Sezoni 1
  HD
  Godfather of Harlem Sezoni 1
  Bazuar mbi shefin e krimit famëkeq Bampi Xhonson, i cili në fillim të viteve 1960 u kthye nga dhjetë vjet burg për të gjetur të rrënuar lagjen që dikur sundonte. Me rrugët e kontrolluara nga banda italiane, Bampi përpiqet të rimarrë pjesën e tij të Harlemit.
  Image Godfather of Harlem Sezoni 1
 • Panic Room

  Image Panic Room (2002)
  HD
  Panic Room (2002)
  Megi Altman dhe vajza e saj, luajnë një lojë vdekjeprurëse si "macja dhe miu" me tre kriminelë, në një dhomë paniku e cila është ndërtuar si strehë në rast grabitjesh. Por mos vallë dhoma është pika kyç që tre banditët kërkojnë? Këtë do e zbuloni pasi të keni parë filmin...
  Image Panic Room (2002)
 • Out of the Furnace

  Image Out of the Furnace (2013)
  HD
  Out of the Furnace (2013)
  Rasëlli dhe vëllai i tij më i vogël Rodni jetojnë në qytezën e varfër të Rast Beltit, dhe kanë ëndërruar gjithmonë që të arratisen prej aty dhe të jetojnë një jetë më të mirë. Por kur një kthesë mizore e fatit e fut Rasëllin në burg, vëllai i tij joshet nga një prej bandave më të dhunshme dhe më mizore…
  Image Out of the Furnace (2013)
 • Rogue One: A Star Wars Story

  Image Rogue One: A Star Wars Story (2016)
  HD
  Rogue One: A Star Wars Story (2016)
  Aleanca e rebelëve ndërmerr një hap të rrezikshëm për të vjedhur projektet e Yllit të Vdekjes duke krijuar kështu terrenin e një sage epike në vijim.
  Image Rogue One: A Star Wars Story (2016)
 • Street Kings

  Image Street Kings (2008)
  HD
  Street Kings (2008)
  Një polic i infiltruar i dëshpëruar nga vrasja e gruas së tij, përfshihet në vrasjen e një polici dhe duhet të pastrojë emrin e tij.
  Image Street Kings (2008)
 • Southpaw

  Image Southpaw (2015)
  HD
  Southpaw (2015)
  Billy Hope do t'i ndryshojë jeta në mënyrë tragjike pasi gjen gruan e të vdekur dhe më pas i pafuqishëm dhe i dëshpëruar i drejtohet alkoolit dhe ilaçeve. Goditja përfundimtare vjen nga gjykata e cila nuk i lejon të rrisë vajzën, pasi sjellja e tij nuk është korrekte. E teksa ka prekur fundin Hope do të mbledhë copëzat e tij…
  Image Southpaw (2015)
 • City of Lies

  Image City of Lies (2018)
  City of Lies (2018)
  Detektivi Rasëll Pull dhe gazetari Xhek Xhekson hetojnë vrasjet e reperëve BIG dhe Tupak. Por gjatë këtij hetimi dalin në dritë shumë gënjeshtra që Los Anxhelosi i mbante të fshehta.
  Image City of Lies (2018)
 • Arrival

  Image Arrival (2016)
  Arrival (2016)
  Kur 12 anije aliene misterioze shfaqen në vende të ndryshme rreth botës, profesoresha e gjuhës Luiz Benks merr përsipër detyrën e interpretimit të gjuhës së vizitorëve alienë.
  Image Arrival (2016)
 • Black Panther

  Image Black Panther (2018)
  Black Panther (2018)
  T'Challa, pas vdekjes të së atit, Mbretit të Wakanda, rikthehet në shtëpi në kombin Afrikan të izoluar dhe të avancuar nga ana teknologjike, për të triumfuar në fron dhe për të marrë me të drejtë vendin e tij si mbret.
  Image Black Panther (2018)