Aktor: Ed Harris

 • Westworld Sezoni 3

  Image Westworld Sezoni 3
  HD
  Westworld Sezoni 3
  E vendosur në kryqëzimin e së ardhmes së afërt dhe të imagjinatës, eksploron një botë në të cilën çdo oreks njerëzor mund të plotësohet pa pasoja.
  Image Westworld Sezoni 3
 • Planes: Fire & Rescue – Aeroplanët 2: Skuadra e Shpëtimit

  Image Planes: Fire & Rescue (2014) – Aeroplanët 2: Skuadra e Shpëtimit
  HD
  Planes: Fire & Rescue (2014) – Aeroplanët 2: Skuadra e Shpëtimit
  Aeroplanët 2: Skuadra e Shpëtimit Dublim Shqip Kur Dasti mëson se motori i tij është dëmtuar dhe mund të mos garojë më kurrë, bashkohet me një njësi zjarrfikësish pyjorë që të trajnohet si zjarrfikës.
  Image Planes: Fire & Rescue (2014) – Aeroplanët 2: Skuadra e Shpëtimit
 • Mother!

  Image Mother! (2017)
  HD
  Mother! (2017)
  Ky film tregon historine e një shkrimtari të famshëm me plot të fshehta, i gatshëm të sakrifikoje dhe familjen për vëmendjen e të gjithëve.
  Image Mother! (2017)
 • Gone Baby Gone

  Image Gone Baby Gone (2007)
  HD
  Gone Baby Gone (2007)
  Dy detektive të Bostonit hetojnë për rrëmbimin e një vajze të vogël, i cili i krijon një krizë personale dhe profesionale.
  Image Gone Baby Gone (2007)
 • Resistance

  Image Resistance (2020)
  HD
  Resistance (2020)
  Historia rrëqethëse e një grupi hebrenj që punuan me Rezistencën Franceze gjatë Luftës së II Botërore kundra nazistëve dhe arritën të shpëtonin me mijëra jetë fëmijësh.
  Image Resistance (2020)
 • Westworld Sezoni 2

  Image Westworld Sezoni 2
  HD
  Westworld Sezoni 2
  E vendosur në kryqëzimin e së ardhmes së afërt dhe të imagjinatës, eksploron një botë në të cilën çdo oreks njerëzor mund të plotësohet pa pasoja.
  Image Westworld Sezoni 2
 • Westworld Sezoni 1

  Image Westworld Sezoni 1
  HD
  Westworld Sezoni 1
  E vendosur në kryqëzimin e së ardhmes së afërt dhe të imagjinatës, eksploron një botë në të cilën çdo oreks njerëzor mund të plotësohet pa pasoja.
  Image Westworld Sezoni 1
 • A History of Violence +18

  Image A History of Violence (2005) +18
  HD
  A History of Violence (2005) +18
  KUJDES: KY FILM PERMBAN NUDITET DHE SKENA DHUNE! Një burrë i thjeshtë e gjen veten hero pas një sulmi në restorantin e tij. Por akti i tij heroik sjell në qytet jo vetëm gazetarë e kanale televizive, por edhe disa miq nga e kaluara e errët.
  Image A History of Violence (2005) +18
 • Snowpiercer

  Image Snowpiercer (2013)
  HD
  Snowpiercer (2013)
  Filmi zhvillohet në të ardhmen kur një eksperiment për të ndalur ngrohjen globale shkon keq dhe shkakton një epokë akullnajash që vret thuajse të gjithë jetën në planet. Të mbijetuarit e vetëm janë banorët e “Akullthyeses”, një treni masiv që udhëton nëpër planet dhe furnizohet me energji nga një motor me lëvizje të vazhdueshme. Me kalimin e kohës, një sistem…
  Image Snowpiercer (2013)
 • Pain & Gain

  Image Pain & Gain (2013)
  HD
  Pain & Gain (2013)
  Bazuar në historinë e vërtetë të Deniëll Lugo një badibilldër në Majemi i cili dëshiron të jetojë ëndrrën amerikane. Ai do të donte që të kishte paratë që njerëzit e tjerë kanë. Pra, bashkë me ndihmën e shokut të tij Dorbal dhe ish-të dënuarit, kristian Pol Dojëll do të organizojnë rrëmbimin e Viktor Kërshau, rrëmbim që përfundon shumë keq. Ç'do…
  Image Pain & Gain (2013)
 • A Beautiful Mind

  Image A Beautiful Mind (2001)
  HD
  A Beautiful Mind (2001)
  Pasi pranon një punë sekrete në kriptografi, Xhon Nashi një matematicien brilant por i pashoqërueshëm, jeta e tij do të shndërrohet në një mankth.
  Image A Beautiful Mind (2001)
 • Enemy at the Gates

  Image Enemy at the Gates (2001)
  HD
  Enemy at the Gates (2001)
  Historia e vërtetë e dy snajperave ruse dhe gjermane që luajnë një lojë e maces me miun në betejën e Stalingradit duke u përpjekur për të eleminuar njëri – tjetrin.
  Image Enemy at the Gates (2001)
 • National Treasure: Book of Secrets

  Image National Treasure: Book of Secrets (2007)
  National Treasure: Book of Secrets (2007)
  Benjamin Gates duhet të ndjekë një të dhënë të mbetur në ditarin e John Wilkes dhe të provojë pafajësinë e paraardhësve të tij për vrasjen e Abraham Lincoln.
  Image National Treasure: Book of Secrets (2007)
 • Geostorm

  Image Geostorm (2017)
  HD
  Geostorm (2017)
  Kur rrjeti i satelitëve të projektuar për të kontrolluar klimën globale nis të sulmojë Tokën, do të kemi një luftë me kohën për të zbuluar rrezikun e vërtetë, përpara se stuhia të zhdukë nga faqja e dheut gjithçka dhe këdo.
  Image Geostorm (2017)