Aktor: Dal-su Oh

 • Along with the Gods: The Two Worlds

  Image Along with the Gods: The Two Worlds (2017)
  HD
  Along with the Gods: The Two Worlds (2017)
  Pas një vdekjeje të papritur, zjarrfikësi Ja-hong dërgohet në jetën e përtejme nga tre mbrojtësit e tij. Vetëm pasi të kalojë 7 gjykime në 49 ditë dhe të provojë pafajësinë e tij në botën e të gjallëve, do mund të rimishërohet dhe tre mbrojtësit e tij do i qëndrojnë pranë gjatë gjithë gjykimeve.
  Image Along with the Gods: The Two Worlds (2017)
 • Miracle in Cell No. 7

  Image Miracle in Cell No. 7 (2013)
  Miracle in Cell No. 7 (2013)
  Një histori për dashurinë mes një babai me probleme mendore dhe vajzës së tij të adhurueshme. I akuzuar për vrasje dhe përdhunim, shtëpia e babait të saj është burgu.
  Image Miracle in Cell No. 7 (2013)
 • Master

  Image Master (2016)
  HD
  Master (2016)
  Një agjent policie ndjek kryetarin e një kompani koreane që është i përfshirë në mashtrim dhe korrupsion.
  Image Master (2016)
 • The Thieves

  Image The Thieves (2012)
  HD
  The Thieves (2012)
  Është ëndrra e jetës së tyre, nëse ata ia dalin mbanë, jeta e tyre do jetë përrallore. Pesë hajdutë në kulmin e karrierës së tyre dhe kolegët e tyre po planifikojnë mashtrimin më të madh. Popi ka muskujt dhe mendjen, Pepsi është çelësi i tyre për kasafortat, Jenikalli ngjitet nëpër mure, Zampano është njeriu i strategjive dhe Çeuingumi është mbreti…
  Image The Thieves (2012)
 • Soar Into the Sun

  Image Soar Into the Sun (2012)
  HD
  Soar Into the Sun (2012)
  Pasi kryen së një marifet të rrezikshme gjatë një shfaqje ajrore, pilot i Forcave Ajrore të Koresë së Jugut, Tae-hun përjashtohet nga Shqiponjat e Zeza dhe transferohet në një njësi tjetër. Atje miqësohet me pilotët e tjerë dhe bie në dashuri me të bukurën Se-Young. Kur një MiG i Koresë së Veriut...
  Image Soar Into the Sun (2012)
 • OldBoy

  Image OldBoy (2003)
  OldBoy (2003)
  Pasi rrëmbehet dhe burgoset për 15 vjet, Oh Dae-Su lirohet, duke zbuluar se misioni i tij është të gjejë rrëmbyesit brenda pesë ditëve.
  Image OldBoy (2003)
 • Memoir of a Murderer

  Image Memoir of a Murderer (2017)
  Memoir of a Murderer (2017)
  17 vjet pas vrasjes së fundit, kur demenca filloi të prek një vrasës të vjetër, ai përplaset me një djalosh të ri dhe kupton që në qytetin e tij jetojnë dy vrasës serial. Me qëllimin që të shpëtojë vajzën e tij të vetme nga kthetrat e këtoj vrasësi të ri, ai përpiqet të luftojë kundër Alzhaimerit dhe të ruajë kujtimet…
  Image Memoir of a Murderer (2017)