Aktor: Colin Farrell

 • Daredevil

  Image Daredevil (2003)
  HD
  Daredevil (2003)
  Një djalosh që verbohet që në moshë të vogël fiton përmirësim të shqisave të tjera dhe luton krimin si superhero me kostumin e djallit.
  Image Daredevil (2003)
 • Dumbo Dublim Shqip

  Image Dumbo (2019) Dublim Shqip
  HD
  Dumbo (2019) Dublim Shqip
  Disney dhe regjisori visionar Tim Burton sjellin në jetë klasikun e dashur "Dumbo". Pronari i një cirku drejt falimentimit cakton Holtin dhe fëmijët e të tij që të kujdesen për një elefant të sapolindur me veshë gjigantë. Kur ata zbulojnë se Dumbo mund të fluturojë, cirku korr sukses duke tërhequr vemendjen e një biznesmeni lakmitar. Ai e merr Dumbon në…
  Image Dumbo (2019) Dublim Shqip
 • Dumbo

  Image Dumbo (2019)
  HD
  Dumbo (2019)
  Klasiku Dambo, elefanti me veshët e mëdhenj, arrin të shpëtojë cirkun me aftësinë e tij për të fluturuar. Por bashkë me shokët e tij të vegjël, Millin dhe Xhoin, zbulojnë planet e errëta të pronarëve.
  Image Dumbo (2019)
 • Roman J. Israel, Esq.

  Image Roman J. Israel, Esq. (2017)
  HD
  Roman J. Israel, Esq. (2017)
  Roman J. Izrael është një avokat idealist që e gjen veten në disa seri eventesh të zhurmshme të cilat e çojnë në kriza dhe veprime ekstreme.
  Image Roman J. Israel, Esq. (2017)
 • Epic

  Image Epic (2013)
  HD
  Epic (2013)
  Epic tregon historinë e një beteje të vazhdueshme në thellësi të pyllit që ndodhet mes forcave të së mirës dhe forcave të së keqes. Kur një vajzë adoleshente e gjen veten të transportuar në mënyrë magjike brenda këtij universi sekret, ajo duhet të bashkohet me një skuadër të çmendur karakteresh gazmorë dhe magjikë në mënyrë që të shpëtojë botën e…
  Image Epic (2013)
 • The Beguiled

  Image The Beguiled (2017)
  HD
  The Beguiled (2017)
  "Mashtrimi" : Mbërritja e papritur e një ushtari të plagosur të Unionit në një shkollë vajzash në Virxhinia gjatë Luftës Civile çon në xhelozi dhe tradhti...
  Image The Beguiled (2017)
 • The Gentlemen

  Image The Gentlemen (2019)
  HD
  The Gentlemen (2019)
  Një amerikan përpiqet të shesë perandorinë e tij fitimprurëse të marihuanës në Londër duke sjellë komplot, skema, rryshfet dhe shantazh nga tentativat që vijnë të vjedhur biznesin e tij.
  Image The Gentlemen (2019)
 • London Boulevard

  Image London Boulevard (2010)
  HD
  London Boulevard (2010)
  Një ish i burgosur nga Londra jugore përpiqet t’ia nisë nga e para duke punuar si mirëmbajtës në shtëpinë e një aktoreje të re në këtë dramë kriminale nga skenaristi i filmit THE DEPARTED William Monahan, i cili do të bëjë debutimin e tij si regjizor në këtë projekt filmik. Gjithashtu luajnë aktorët e mirënjohur Ray Winstone, David Thewlis dhe…
  Image London Boulevard (2010)
 • Dead Man Down

  Image Dead Man Down (2013)
  Dead Man Down (2013)
  Në qytetin e Nju Jorkut një kriminel që është dora e djathte e Zotit është joshur nga një grua që kërkon hakmarrje.
  Image Dead Man Down (2013)
 • Total Recall

  Image Total Recall (2012)
  Total Recall (2012)
  Për një punëtor të fabrikës i quajtur Douglas Quaid, edhe pse ai e mori një grua të bukur që ai e do, mendja-udhëtim tingëllon si pushime të përsosur nga jeta e tij frustruese – kujtimet e vërteta të jetës si një super-spiun mund të jetë vetëm atë që ai ka nevojë. Por, kur procedura shkon tmerrshëm në të gabuar, Quaid…
  Image Total Recall (2012)
 • Miami Vice

  Image Miami Vice (2006)
  Miami Vice (2006)
  Ky është një version i përditësuar i një filmi aksion të viteve 80' ku dy detektivë të policisë së Majemit do të përfshijnë perspektivat e tyre personale në një aksion të fuqishëm antidrogë. Jetët e tyre tashmë janë në rrezik.
  Image Miami Vice (2006)
 • The Lobster

  Image The Lobster (2015)
  The Lobster (2015)
  Në një të ardhme të afërt disutopike, sipas ligjeve të qytetit, beqarët dërgohen në Hotel, ku janë të detyruar të gjejnë një partner romantik brenda 45 ditëve, përndryshe ata i shndërrojnë në kafshë dhe i dëbojnë në pyll.
  Image The Lobster (2015)