Aktor: Al Sapienza

 • Capone

  Image Capone (2020)
  FULL HD
  Capone (2020)
  Jeta e Al Capones (Tom Hardy) 47 vjeçar, pas 10 vjetësh burg, kur fillon të vuajë nga çrregullimet mendore dhe përndiqet nga e shkuara e tij e dhunshme...
  Image Capone (2020)
 • Black Water

  Image Black Water (2018)
  HD
  Black Water (2018)
  Një agjent sekret i CIA-s e gjen veten të mbyllur në një burg të sigurisë së lartë dhe në sforcime për të shpëtuar veten.
  Image Black Water (2018)
 • Gangster Land

  Image Gangster Land (2017)
  HD
  Gangster Land (2017)
  Historia e mafiozëve më të famshëm të Amerikës dhe rritja e tyre në pushtet. Ngritja e Al Kapones përmes syve të dorës së tij të djathtë, Xhek MkGurnit, një boksier i aftë, që joshet në mafien italiane pas vrasjes së njerkut së tij.
  Image Gangster Land (2017)
 • Acceleration

  Image Acceleration (2019)
  HD
  Acceleration (2019)
  Një mama e dëshperuar i rikthehet edhe një herë botës së krimit, nga e cila ka bërë gjithçka që të largohet me qëllim që t’i shpëtojë jetën djalit të saj.
  Image Acceleration (2019)
 • xXx: Return of Xander Cage

  Image xXx: Return of Xander Cage (2017)
  xXx: Return of Xander Cage (2017)
  Ksander Kejxh besohet të ketë vdekur pas një aksidenti, por ai kthehet fshehurazi në veprim për një detyrë të re e jo të lehtë me stërvitësin e tij, Augustus Gibons.
  Image xXx: Return of Xander Cage (2017)