Viti: 2020

 • Abducted

  Image Abducted (2020)
  HD
  Abducted (2020)
  Pasi vajza e tij e vogël rrëmbehet, një hero lufte e merr çeshtjen vetë në dorë, ndërsa detektivët zgjidhin misteret rrethuese të këtij krimi të pazakontë
  Image Abducted (2020)
 • All the Bright Places

  Image All the Bright Places (2020)
  HD
  All the Bright Places (2020)
  Duke u munduar të kalojë vdekjen e motrës së saj, introvertja Violet Marki, ri-zbulon pasionin për jetën kur takon eksentrikun e paparashikueshëm Teodor Finç.
  Image All the Bright Places (2020)
 • Disturbing the Peace

  Image Disturbing the Peace (2020)
  HD
  Disturbing the Peace (2020)
  Një polic i Teksasit me të shkuar të errët duhet të veprojë pasi një grup motoçiklistësh vjen në qytet dhe fillon të shkaktojë probleme.
  Image Disturbing the Peace (2020)
 • Superman: Red Son

  Image Superman: Red Son (2020)
  HD
  Superman: Red Son (2020)
  Po sikur raketa e bebit Kal- El te bjerë, jo në Kensas, por në Bashkimin Sovjetik? Ky është parashikimi i kësaj përrallë të Elseworld nga DC Comics.
  Image Superman: Red Son (2020)
 • Isi & Ossi

  Image Isi & Ossi (2020)
  HD
  Isi & Ossi (2020)
  Për të realizuar ëndrrat e tyre të kuzhinës dhe boksit, vajza e një bilioneri krijon një aleancë përfituese nga të dy krahët me djalin e një nëne beqare në vështirësi.
  Image Isi & Ossi (2020)
 • The Last Thing He Wanted

  Image The Last Thing He Wanted (2020)
  HD
  The Last Thing He Wanted (2020)
  Elena, një reportere që vendos të ndihmojë babanë e saj për një marrëveshje armësh, përfshihet në historinë që ajo po përpiqet të nxjerrë në pah para shtypit.
  Image The Last Thing He Wanted (2020)
 • The Night Clerk

  Image The Night Clerk (2020)
  HD
  The Night Clerk (2020)
  Një punonjës i veçantë i hotelit bëhet objekt i hetimit të një vrasje që kryhet në ambjentin e tij të punës.
  Image The Night Clerk (2020)
 • Z-O-M-B-I-E-S 2

  Image Z-O-M-B-I-E-S 2 (2020)
  HD
  Z-O-M-B-I-E-S 2 (2020)
  Vazhdimi i aventurave në shkollën e mesme të Sibrokut. Romanca e Adisonit dhe Zedit kërcënohet nga njerëzit ujq.
  Image Z-O-M-B-I-E-S 2 (2020)
 • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  Image To All the Boys: P.S. I Still Love You (2020)
  HD
  To All the Boys: P.S. I Still Love You (2020)
  Lara Xhin dhe Piteri sapo e kanë bërë zyrtare lidhjen e tyre por në skenë hyn një personazh që ka marrë letër dashurie kohë më parë.
  Image To All the Boys: P.S. I Still Love You (2020)
 • Cupid

  Image Cupid (2020)
  HD
  Cupid (2020)
  KUPIDI - Fei, një nxënëse gjimnazi, që praktikon magjinë e zezë, thërret Kupidin, vrasësin e dashurisë, për t'u hakmarrë ndaj bashkëmoshatarëve, të cilët i punuan një rreng tmerrësisht turpërues.
  Image Cupid (2020)
 • His Dark Materials Sezoni 1

  Image His Dark Materials Sezoni 1
  HD
  His Dark Materials Sezoni 1
  Një vajzë e re është e destinuar të çlirojë botën e saj nga kthetrat e Magjisterisë që shkëput lidhjet e njerëzve me magjinë dhe shpirtrat e tyre të kafshëve të njohur si demonë.
  Image His Dark Materials Sezoni 1
 • Spy Intervention

  Image Spy Intervention (2020)
  HD
  Spy Intervention (2020)
  Kur spiuni më i mirë në botë takon femrën e ëndrrave të tij, heq dorë nga jeta aventureske dhe mundohet të bëjë jetë të zakonshme, por në çdo hap e shkuara e vendos në provë.
  Image Spy Intervention (2020)
 • Narcos: Mexico Sezoni 2

  Image Narcos: Mexico Sezoni 2
  HD
  Narcos: Mexico Sezoni 2
  Rritja e Kartelit Guadalajara ndërkohë që një agjent amerikan i DEA mëson rrezikun e shënjestrimit të narkotikëve në Meksikë.
  Image Narcos: Mexico Sezoni 2
 • Horse Girl

  Image Horse Girl (2020)
  HD
  Horse Girl (2020)
  Sara është një vajzë anti sociale. Asaj i pëlqen kalërimi, arti, zanati dhe serialet me krime. Pikërisht këto të fundit fillojnë të ndikojnë negativisht në gjendjen e saj psikologjike duke rezultuar në haluçinacione dhe gjendje ankthi.
  Image Horse Girl (2020)
 • Bad Boys for Life

  Image Bad Boys for Life (2020)
  HD
  Bad Boys for Life (2020)
  Markus Bërnet tashmë është një inspektor policie ndërsa Majk Lauri po përjeton krizën e moshës se mesme. Miqësia e tyre do të vihet në provë pasi Majk kërkon hakmarrje për një histori të vjetër...
  Image Bad Boys for Life (2020)
 • The Windermere Children

  Image The Windermere Children (2020)
  HD
  The Windermere Children (2020)
  Koha e holokaustit, kur Anglia shpëton 300 fëmijë, të mbijetuar nga kampet e përqëndrimit dhe i strehon në Windermere. Kjo është historia e ashpër, e trishtë e lidhjeve që këta fëmijë bëjnë me njëri-tjetrin, dhe se si miqësitë e fituara në Windermere bëhen një rrugë shpëtimi për një të ardhme të frytshme.
  Image The Windermere Children (2020)
 • John Henry

  Image John Henry (2020)
  HD
  John Henry (2020)
  Jeta e një burri të qetë, me një të kaluar të dhunshme, ndryshuar kur një vajzë emigrante e cila është në arrati, zgjon brenda tij zemërimin e fjetur.
  Image John Henry (2020)
 • Dolittle

  Image Dolittle (2020)
  HD
  Dolittle (2020)
  Një mjek që mund të flasë me kafshët, fillon një aventurë për të gjetur një ishull legjendar me një nxënës të ri dhe një ekuipazh me kafshëve shtëpiake të çuditshme.
  Image Dolittle (2020)
 • Suburra: La serie Sezoni 2

  Image Suburra: La serie Sezoni 2
  HD
  Suburra: La serie Sezoni 2
  Në vitin 2008, një luftë mbi tokën në një qytet bregdetar afër Romës shndërrohet në një betejë vdekjeprurëse midis krimit të organizuar, politikanëve të korruptuar dhe Vatikanit.
  Image Suburra: La serie Sezoni 2
 • Dracula Sezoni 1

  Image Dracula Sezoni 1
  HD
  Dracula Sezoni 1
  Transilvani, 1897. Gjakpirësi Konti Drakula po harton planet e tij kundër Londrës Viktoriane. Përgatituni: të vdekurit udhëtojnë shpejt.
  Image Dracula Sezoni 1
 • Taylor Swift: Miss Americana

  Image Taylor Swift: Miss Americana (2020)
  HD
  Taylor Swift: Miss Americana (2020)
  Një vështrim mbi artisten ikonë të popit, Tejlor Suift, gjatë një periudhe transformuese në jetën e saj, teksa përqafon rolin si kantautore dhe shfrytëzon forcën e plotë të zërit të saj.
  Image Taylor Swift: Miss Americana (2020)
 • Ragnarok Sezoni 1

  Image Ragnarok Sezoni 1
  HD
  Ragnarok Sezoni 1
  Një qytet i vogël norvegjez me dimrat e tij të ngrohtë dhe ngjarjet e dhunshme duket të jetë shenjë për Ragnarokun, fundin e botës, por një djalë me fuqi të mbinatyrshme si "Thori" duhet të ndërhyjë për ta parandaluar këtë.
  Image Ragnarok Sezoni 1
 • Untitled Chris Watts Project

  Image Untitled Chris Watts Project (2020)
  HD
  Untitled Chris Watts Project (2020)
  Kur Kris Uots, lutej ne kamerat e televizionit, stoik dhe i vetëkënaqur, për kthimin e sigurt të gruas së tij shtatzënë, Shanan dhe dy vajzave të tij të vogla, sekrete te errëta ngriheshin nën sipërfaqe.
  Image Untitled Chris Watts Project (2020)
 • Rise of Empires: Ottoman Sezoni 1

  Image Rise of Empires: Ottoman Sezoni 1
  HD
  Rise of Empires: Ottoman Sezoni 1
  Sulltani Osman Mehmed II zhvillon një fushatë epike për të marrë kryeqytetin Bizantin të Kostandinopojës dhe formon rrjedhën e historisë për shekuj.
  Image Rise of Empires: Ottoman Sezoni 1