Viti: 2020

 • The Hunt

  Image The Hunt (2020)
  HD
  The Hunt (2020)
  Dymbëdhjetë të huaj zgjohen në një fushë të hapur. Ata nuk e dinë se ku janë, ose si kanë mbërritur atje. Gjithashtu nuk janë në dijeni që ata janë përzgjedhur (për një arsye mjaft specifike) për lojën e Gjuetisë.
  Image The Hunt (2020)
 • Emma.

  Image Emma. (2020)
  HD
  Emma. (2020)
  Një vajzë e bukur dhe e zgjuar, Ema, e vendosur në Anglinë e viteve 1800 e shtyn kohën duke bërë mblesëri në rrethin e saj shoqëror, por refuzon të martohet vetë. Ndonjëherë e shkujdesur dhe e nxituar, Ema harron të shikojë më pranë saj.
  Image Emma. (2020)
 • The Banker

  Image The Banker (2020)
  HD
  The Banker (2020)
  Në Amerikën e viteve 1960, dy sipërmarrës ambicioz me ngjyrë i futen botës së pronave të patundshme dhe bankave duke përdorur një djalosh të ri të bardhë si përfaqësuesin e tyre, teksa vetë kontrollojnë gjithçka prapa skenave.
  Image The Banker (2020)
 • Ultras

  Image Ultras (2020)
  HD
  Ultras (2020)
  Një ultras i skuadrës së Napolit, përballet me realitetin e së shkuarës së tij, duke u përpjekur t'i japë vetes, por edhe një ndjekësi të tij të ri, një të ardhme ndryshe.
  Image Ultras (2020)
 • Kingdom Sezoni 2

  Image Kingdom Sezoni 2
  HD
  Kingdom Sezoni 2
  Ndërsa thashethemet e çuditshme për Mbretin e tyre të sëmurë mbizotërojnë në mbretëri, princi i kurorës bëhet shpresa e tyre e vetme kundër një murtaje misterioze e cila pushton tokën.
  Image Kingdom Sezoni 2
 • The Plot Against America Sezoni 1

  Image The Plot Against America Sezoni 1
  HD
  The Plot Against America Sezoni 1
  Një histori amerikane alternative e treguar nëpërmjet syve të një familje çifute e klasës punëtore në Nju Xhersi, ndërkohë që ata shohin rritjen politike të Çarls Lindberg, një pilot hero dhe një ksenofob i cili bëhet president dhe e kthen kombin drejt fashizmit.
  Image The Plot Against America Sezoni 1
 • Altered Carbon: Resleeved

  Image Altered Carbon: Resleeved (2020)
  HD
  Altered Carbon: Resleeved (2020)
  Në planetin Latimer, Takeshi Kovaç duhet të mbrojë një tatuatore ndësa heton, bashkë me një CTAC të pakuptimtë, mbi vdekjen ne njërit prej krerëve të jakuzës.
  Image Altered Carbon: Resleeved (2020)
 • Stargirl

  Image Stargirl (2020)
  HD
  Stargirl (2020)
  Një djalë intrigohet nga një studente misterioze dhe e çuditshme e quajtur Stargirl dhe e kalon kohën e tij duke u përpjekur të dijë më shumë rreth saj.
  Image Stargirl (2020)
 • Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn

  Image Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn (2020)
  HD
  Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn (2020)
  Erdhi koha që zonjat e Gotamit të tregojnë vlerat e tyre dhe të marrin çfarë meritojnë, duke filluar me Harli Kuin, e cila do u tregojë të tërëve që e kanë nënvlerësuar që mund t’ia dalë vetëm dhe që duhet t’ia kenë frikën.
  Image Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn (2020)
 • Onward

  Image Onward (2020)
  HD
  Onward (2020)
  Dy vëllezër kukudhë adoleshentë, Ian dhe Barley, shkojnë në një udhëtim për të zbuluar një magji që të kalojntë një ditë të fundit me babanë e tyre, i cili vdiq kur ishin shumë të vegjël.
  Image Onward (2020)
 • The Invisible Man

  Image The Invisible Man (2020)
  HD
  The Invisible Man (2020)
  Pasi organizon vetëvrasjen e tij, një shkencëtar i çmendur përdor fuqinë e tij për t'u bërë i padukshëm dhe për të përndjekur ish-të dashurën, Sesilian. Kur policia nuk pranon ta besojë historinë e saj, Sesilia vendos t'i marrë vetë gjërat në duar për t'u mbrojtur.
  Image The Invisible Man (2020)
 • The Call of the Wild

  Image The Call of the Wild (2020)
  HD
  The Call of the Wild (2020)
  Bak është nje qen me zemër të madhe ku jeta e qetë shtëpiake do të përmbyset pasi ai rrëmbehet për t'u shitur si qen slite. Në aventurën e tij ai do të njoh miq të mirë dhe vendin që i takon...
  Image The Call of the Wild (2020)
 • Go Karts

  Image Go Karts (2020)
  HD
  Go Karts (2020)
  Një film emocionues për një djalë që duhet të kapërcejë vështiresitë e jashtëzakonshme për të arritur ëndrrën e madhe të tij, për të fituar Kampionatin Kombëtar ne Go Kart.
  Image Go Karts (2020)
 • Brahms: The Boy II

  Image Brahms: The Boy II (2020)
  HD
  Brahms: The Boy II (2020)
  Kur një familje e re zhvendoset në rezidencën Hilshajër, djali i traumatizuar, Xhudi, zbulon një kukull të quajtur Brams, që duket të jetë tërësisht e gjallë.
  Image Brahms: The Boy II (2020)
 • The Postcard Killings

  Image The Postcard Killings (2020)
  HD
  The Postcard Killings (2020)
  Një detektiv nga Nju Jorku heton vdekjen e vajzës së tij, e cila u vra ndërsa po bënte muajin e mjaltit në Londër; ai kërkon ndihmën e një gazetareje Skandianve, ndërsa çifte të tjerë në Europë vuajnë të njëjtin fat si vajza e tij.
  Image The Postcard Killings (2020)
 • Altered Carbon Sezoni 2

  Image Altered Carbon Sezoni 2
  HD
  Altered Carbon Sezoni 2
  Pas 250 vitesh në akull, një i burgosur kthehet në jetë në një trup të ri me një shans për të fituar lirinë e tij: duke zgjidhur një vrasje.
  Image Altered Carbon Sezoni 2
 • I Love Tropoja

  Image I Love Tropoja (2020)
  HD
  I Love Tropoja (2020)
  Një bankier promovohet të drejtojë një zyrë në një nga pjesët më të rrezikshme të vendit - Tropojë.
  Image I Love Tropoja (2020)
 • Lost Girls

  Image Lost Girls (2020)
  HD
  Lost Girls (2020)
  Historia tronditëse e një nëne që humbet të bijën e saj, rasti i së cilës sjell dhe zbulimin e disa vdekjeve në Long Island të disa punonjëseve të seksit, gjë që ngjall frikën e ekzistencës së një vrasësi serial në atë zonë.
  Image Lost Girls (2020)
 • The Dark Side of Opulent

  Image The Dark Side of Opulent (2020)
  HD
  The Dark Side of Opulent (2020)
  Në qytetin e pasur të Opulentit, në Arizona, Xhejson Miller, një pasanik i llastuar që jeton ende me paratë e babait, dhe shoku i tij i rritur në varfëri, Rik Bruks, zgjedhin me naivitet rrugën e gabuar për t’u pasuruar. Plani i tyre i detyron ata që të përballen me mafiozët e errët dhe vdekjeprurës që sundojnë Opulentin.
  Image The Dark Side of Opulent (2020)
 • Escape from Pretoria

  Image Escape from Pretoria (2020)
  HD
  Escape from Pretoria (2020)
  Bazuar në historinë e vërtetë të arratisjes nga burgu të dy të dënuarve politikë, Një histori emocionuese kundër racizmit në kohën e Aparteidit tronditës të Afrikës së Jugut.
  Image Escape from Pretoria (2020)
 • Birds of Prey

  Image Birds of Prey (2020)
  HD
  Birds of Prey (2020)
  Erdhi koha që zonjat e Gotamit të tregojnë vlerat e tyre dhe të marrin çfarë meritojnë, duke filluar me Harli Kuin, e cila do u tregojë të tërëve që e kanë nënvlerësuar që mund t’ia dalë vetëm dhe që duhet t’ia kenë frikën.
  Image Birds of Prey (2020)
 • Spenser Confidential

  Image Spenser Confidential (2020)
  HD
  Spenser Confidential (2020)
  Për të zbuluar një komplot vrasjesh, një ish-detektiv policie rikthehet në botën kriminale të Bostonit dhe mundohet të vërë drejtësi.
  Image Spenser Confidential (2020)
 • Sonic the Hedgehog

  Image Sonic the Hedgehog (2020)
  HD
  Sonic the Hedgehog (2020)
  Pasi zbulon një iriq të vogël, të shpejtë, ngjyrë blu, një polic i një qyteti të vogël duhet ta ndihmojë të mundë një gjeni djallëzor i cili do që të bëjë eksperimente me të.
  Image Sonic the Hedgehog (2020)