Viti: 2020

 • Trolls World Tour

  Image Trolls World Tour (2020)
  HD
  Trolls World Tour (2020)
  Popi dhe Brençi zbulojnë se ata janë një nga gjashtë fiset e ndryshme të Trollëve të ndarë në gjashtë territore të ndryshme të përkushtuar ndaj gjashtë llojeve të ndryshme muzikore. Mbretëresha e muzikës hard rok, e ndihmuar nga babai i saj, do të shkatërrojë çdo lloj muzike tjetër që roku të ketë regjimin suprem. Me këtë rrezik të ri, Popi…
  Image Trolls World Tour (2020)
 • The Turning

  Image The Turning (2020)
  HD
  The Turning (2020)
  Një mësuese punësohet nga kujdestari i dy fëmijëve që pas vdekjes së prindërve të tyre. Çfarë do të ndodhë në këtë shtëpi misterioze ku çdo gjë duket e pazakontë?
  Image The Turning (2020)
 • Like a Boss

  Image Like a Boss (2020)
  Like a Boss (2020)
  Me dëshirën për të shpëtuar biznesin e tyre, dy shoqe të ngushta vendosin të bashkëpunojnë me një ndërrmarrje të fuqishme, drejtuesja e të cilës fillon të ndërhyjë dhe të kritikojë duke vënë në provë miqësinë e tyre.
  Image Like a Boss (2020)
 • Gretel & Hansel

  Image Gretel & Hansel (2020)
  HD
  Gretel & Hansel (2020)
  Shumë kohë më parë në një fshat të largët, një vajzë e re shkon me vëllain e saj të vogël në një pyll të errët, e dëshpëruar për ushqim dhe punë. Aty ata do përballen me një të keqe të tmerrshme.
  Image Gretel & Hansel (2020)
 • My Spy

  Image My Spy (2020)
  HD
  My Spy (2020)
  Një agjent i ngurtë i CIA-s e gjen veten në mëshirën e një vajze 9 vjeçe, por shumë të zgjuar, pasi dërgohet të vëzhgojë familjen e saj.
  Image My Spy (2020)
 • Money Heist: The Phenomenon

  Image Money Heist: The Phenomenon (2020)
  HD
  Money Heist: The Phenomenon (2020)
  Këtu tregohet pse dhe si "Money Heist" ndezi një valë entuziazmi në të gjithë botën për një grup të dashur hajdutësh dhe profesorin e tyre. Serialin La Casa de Papale me Titra Shqip e gjeni në sektorin e Serialeve!
  Image Money Heist: The Phenomenon (2020)
 • Kalifat a.k.a. Caliphate

  Image Kalifat a.k.a. Caliphate
  HD
  Kalifat a.k.a. Caliphate
  Karriera e agjentes të Shërbimit të Sigurisë, Fatimas, është në telashe pas një gabimi serioz. Por një telefonatë i jep mundësinë të përfshihet në një çështje që duket me shumë rëndësi.
  Image Kalifat a.k.a. Caliphate
 • I AM PATRICK

  Image I AM PATRICK (2020)
  HD
  I AM PATRICK (2020)
  I Am Patrick: The Patron Saint of Ireland (titulli origjinal) Unë jam Patrick tregon historinë e vërtetë të Shën Patrikut. Nëpërmjet te dhenave historike, intervistave të ekspertëve dhe shkrimeve të vetë Patrick-ut, përjetoni udhëtimin e një njëriu që bëhet shenjtor.
  Image I AM PATRICK (2020)
 • Shooting Heroin

  Image Shooting Heroin (2020)
  FULL HD
  Shooting Heroin (2020)
  Një film që tregon mbi historinë e dhimbshme se si drogërat e ndryshme godasin familje dhe shkatërrojnë jetë të ndryshme. Njerëzit e një qyteze të vogël bëhen së bashku për të ndaluar përhapjen e drogës në vendin e tyre në të gjitha mënyrat.
  Image Shooting Heroin (2020)
 • Coffee & Kareem

  Image Coffee & Kareem (2020)
  FULL HD
  Coffee & Kareem (2020)
  Kur polici James Coffee fillon të dalë me mamanë beqare, Vanessa, ai nuk merr parasysh që duhet të përballet me djalin e saj 12 vjeçari, që do bëjë gjithçka që tq pengojë lidhjen e tyre.
  Image Coffee & Kareem (2020)
 • Uncorked

  Image Uncorked (2020)
  HD
  Uncorked (2020)
  Eliah duhet të balancojë jetën mes ëndrrës së tij për t’u bërë një ekspert verërash, me pritshmëritë e babit të tij që ai të trashëgojë restorantin e familjes.
  Image Uncorked (2020)
 • La Casa de Papel Sezoni 4

  Image La Casa de Papel Sezoni 4
  HD
  La Casa de Papel Sezoni 4
  La Casa de Papel a.k.a Money Heist Për të realizuar grabitjen më të madhe në histori, një njeri misterioz i quajtur Profesori rekruton një bandë prej tetë grabitësish që kanë një karakteristikë të vetme: asnjëri prej tyre nuk ka asgjë për të humbur. Pas pesë muajve të izoluar - duke mësuar përmendësh çdo hap, çdo detaj, çdo mundësi - fillojnë…
  Image La Casa de Papel Sezoni 4
 • Panga

  Image Panga (2020)
  FULL HD
  Panga (2020)
  Panga frymëzohet nga jeta reale e nje sportisteje "Kabadie", e cila ke qenë ylli i skuadrës kombëtare Indiane në këtë sport. Rrugëtimi kalon përmes triumfit, luftës dhe tejkalimit të stereotipeve. Ky film dëshmon se sa e rëndësishme është dashuria e familjes për të qenë e suksesshme.
  Image Panga (2020)
 • Ella Bella Bingo

  Image Ella Bella Bingo (2020)
  HD
  Ella Bella Bingo (2020)
  Ela Bela, së cilës i pëlqen të bëjë numra magjie në cirk, e mëson magjinë e vërtetë të miqësisë kur një fëmijë i ri vjen në qytet. Ata nisen së bashku në një aventurë me biçikletë, për të gjetur shokun e saj të humbur.
  Image Ella Bella Bingo (2020)
 • The Occupant

  Image The Occupant (2020)
  HD
  The Occupant (2020)
  Havier Muno, dikur një drejtues i suksesshëm, merr vendimin për të lënë shtëpinë e tij, të cilën ai dhe familja e tij nuk mund ta përballojnë më.
  Image The Occupant (2020)
 • The Decline

  Image The Decline (2020)
  HD
  The Decline (2020)
  Një aksident fatal në një kamp trajnimi të largët për mbijetesw i bën anëtarwt t'i zërë paniku; dhe përgatit terrenin për një shfaqje të frikshme.
  Image The Decline (2020)
 • Downhill

  Image Downhill (2020)
  HD
  Downhill (2020)
  Pas shpëtitimit nga një ortek gjatë pushimeve në Alpe, fillojnë çrregullimet në çift ku të gjithë fillojnë të rivlerësojnë jetën e tyre dhe mënyrën si ndihen për njëri tjetrin.
  Image Downhill (2020)
 • Underwater

  Image Underwater (2020)
  HD
  Underwater (2020)
  Një grup kërkuesish oqeanikë, të cilët punojnë për një kompani gërmimi në thellësi të detit, përpiqen të shpëtojnë pasi një tërmet i mistershëm shkatërron kërkimet e tyre të thellësisë dhe zyrat e tyre të gërmimit që ndodhen në fund të Hendekut Mariana.
  Image Underwater (2020)
 • I Still Believe

  Image I Still Believe (2020)
  HD
  I Still Believe (2020)
  Historia e vërtetë e muzikantit të krishterë Xheremi Kemp dhe udhëtimi i tij i dashurisë dhe humbja që tregon se ka ende shpresë.
  Image I Still Believe (2020)
 • Resistance

  Image Resistance (2020)
  HD
  Resistance (2020)
  Historia rrëqethëse e një grupi hebrenj që punuan me Rezistencën Franceze gjatë Luftës së II Botërore kundra nazistëve dhe arritën të shpëtonin me mijëra jetë fëmijësh.
  Image Resistance (2020)
 • Miss Fisher & the Crypt of Tears

  Image Miss Fisher & the Crypt of Tears (2020)
  HD
  Miss Fisher & the Crypt of Tears (2020)
  Pasi çliroi një vajzë të re nga burgimi i saj i padrejtë në Jeruzalem, Frajni Fisher fillon të zbulojë një mister në lidhje me smeraldet e paçmuar, mallkimet e lashta dhe të vërtetën pas zhdukjes së dyshimtë të fisit të harruar të Shirinit.
  Image Miss Fisher & the Crypt of Tears (2020)
 • Sedër

  Image Sedër (2020)
  HD
  Sedër (2020)
  Produksion Shqiptar në të cilin ndërlidhen bashkë Aksioni, Komedia dhe Drama gjë që i jep një ngjyrim të jashtëzakonshëm emocional këtij filmi. Jo më kot i titulluar "Sedër" sepse në të vërtetë, "Sedra" është një stimul aq i fuqishëm sa është i aftë të ndikojë në mënyrë fatale apo ndërgjegjësuese në veprimet apo hapat që mund të marrë një njeri…
  Image Sedër (2020)
 • The Way Back

  Image The Way Back (2020)
  HD
  The Way Back (2020)
  Një ish-basketbollist me karrierë dikur premtuese në basketboll, tashmë lufton me alkoolizmin. Jeta i jep një mundësi të dytë: të stërvitë ekipin e shkollës së mesme, ku dikur kishte shkëlqyer vetë. A do mund të përfitojë dot ai nga kjo mundësi?
  Image The Way Back (2020)
 • Bloodshot

  Image Bloodshot (2020)
  HD
  Bloodshot (2020)
  Rei Gerrison (Vin Diesel), një ushtar i vdekur, risillet në jetë me superfuqi prej një doktori të dyshimtë me qëllime të këqija.
  Image Bloodshot (2020)