Viti: 2020

 • Extraction a.k.a Out of Fire

  Image Extraction (2020) a.k.a Out of Fire
  HD
  Extraction (2020) a.k.a Out of Fire
  Tyler Rake, një mercenar sypatrembur i tregut të zi, fillon me misionin më vdekjeprurës të karrierës së tij kur regjistrohet për të shpëtuar djalin e rrëmbyer të një krimineli ndërkombëtar të burgosur.
  Image Extraction (2020) a.k.a Out of Fire
 • Earth and Blood

  Image Earth and Blood (2020)
  HD
  Earth and Blood (2020)
  Pronari i një punishteje druri në Belgjikë ngatërrohet pa dashur me pjestarët e një karteli droge. Konflikti do të shndërrohet në luftë për jetë a vdekje.
  Image Earth and Blood (2020)
 • Behind You

  Image Behind You (2020)
  HD
  Behind You (2020)
  Dy motra të vogla zbulojnë që pasqyrat në shtëpinë e tezes se tyre, janë të mbuluara ose të fshehura. Kur njëra prej tyre, gjendet para një pasqyre në bodrum, ajo gabimisht çliron një demon të ligë, që do ti përndjekë gjatë gjithë kohës.
  Image Behind You (2020)
 • Tiger King Sezoni 1

  Image Tiger King Sezoni 1
  HD
  Tiger King Sezoni 1
  Një pronar i kopshtit zoologjik del jashtë kontrollit në mes të një kasti personazhesh të çuditshëm në këtë histori të vërtetë të një vrasje me pagesë.
  Image Tiger King Sezoni 1
 • Rising High

  Image Rising High (2020)
  HD
  Rising High (2020)
  Betonrausch (Titulli origjinal) Ngritja dhe rënia e tre agjentëve të korruptuar të pasurive të patundshme që grumbullojnë nje pasuri shume te madhe në shumë pak kohë, por bien në një vorbull mashtrimi, lakmie dhe droge. (Rising High 2020 me titra shqip)
  Image Rising High (2020)
 • The Roads Not Taken

  Image The Roads Not Taken (2020)
  HD
  The Roads Not Taken (2020)
  Filmi tregon një ditë në jetën e Leos dhe vajzës së tij, Molli, teksa ai noton nëpër jetë alternative që mund të kishte jetuar, duke e çuar Mollin të luftojë me rrugën e saj, të cilën ajo e konsideron të ardhmen e saj.
  Image The Roads Not Taken (2020)
 • Bad Trip

  Image Bad Trip (2020)
  HD
  Bad Trip (2020)
  Dy shokë shkojnë në një udhëtim në të gjithë vendin, ku i bëjnë njerëzve rrengje duke përdorur kamera të fshehura.
  Image Bad Trip (2020)
 • Wendy

  Image Wendy (2020)
  HD
  Wendy (2020)
  Humbur në një ishull misterioz, ku koha nuk të bën të rritesh, Uendi duhet të luftojë për të shpëtuar familjen, lirinë e saj dhe shpirtin gazmor nga rreziqet vdekjeprurëse të rritjes.
  Image Wendy (2020)
 • The Quarry

  Image The Quarry (2020)
  HD
  The Quarry (2020)
  Një i larguar vret një prift që po udhëtonte dhe zë vendin e tij në një kishë të një qyteti të vogël, por shefi i policisë dyshon për veprime dashakeqëse.
  Image The Quarry (2020)
 • Sergio

  Image Sergio (2020)
  HD
  Sergio (2020)
  Një dramë e vendosur gjatë periudhës kaotike të pushtimit të Irakut nga SHBA. Tregohet jeta e ambasadorit të Kombeve të Bashkuara, Sergio Vieira de Mello gjatë misionit më të rëndësishëm të karrierës së tij.
  Image Sergio (2020)
 • Maska

  Image Maska (2020)
  HD
  Maska (2020)
  I vendosur për t'u bërë pjesë e shoubizit, një aktor i ri ambicioz mendon t'i kthejë shpinën kafenesë së dashur iraniane, e cila është drejtuar nga familja e tij me breza të tërë.
  Image Maska (2020)
 • Love Wedding Repeat

  Image Love Wedding Repeat (2020)
  HD
  Love Wedding Repeat (2020)
  Duke u munduar ta bëjë dasmën e motrës së tij të shkojë mirë, Xheku e gjen veten mes ish-të dashurës së tij të inatosur, një të ftuari të paftuar me një sekret, një ilaçi gjumi në vendin e gabuar dhe vajzës që u largua në një version alternativ të së njëjtës ditë.
  Image Love Wedding Repeat (2020)
 • Fantasy Island

  Image Fantasy Island (2020)
  HD
  Fantasy Island (2020)
  Ishulli i Fantazisë drejtohet nga Z. Roarke i cili ka si qëllim të realizojë ëndrrat e fshehta të mysafirëve të tij. Por ky ishull i largët tropikal, nuk do i japë mysafirëve eksperiencën që ata presin. PS: Ky Film është një përshtatje horrori i emisionit televiziv popullor të viteve '70 rreth një ishulli magjik.
  Image Fantasy Island (2020)
 • False Colors

  Image False Colors (2020)
  HD
  False Colors (2020)
  Një inspektor armësh në Irak zbulon një agjent biologjik me origjinë misterioze, duke hyrë në një botë me hije ku e vërteta është vdekjeprurëse.
  Image False Colors (2020)
 • Mortal Kombat Legends: Scorpions Revenge

  Image Mortal Kombat Legends: Scorpions Revenge (2020)
  HD
  Mortal Kombat Legends: Scorpions Revenge (2020)
  Legjenda e Akrepit dhe hyrje tij në kampionatin Mortal Kombat për tu hakmarrë ndaj vrasësit të familjes së tij.
  Image Mortal Kombat Legends: Scorpions Revenge (2020)
 • Impractical Jokers: The Movie

  Image Impractical Jokers: The Movie (2020)
  HD
  Impractical Jokers: The Movie (2020)
  Kju, Sali, Xho dhe Murri janë miq të mirë të cilët duan të sfidojnë njëri-tjetrin në cdo moment. Ata pëlqejnë të sfidojnë njëri tjetrin me sfidat me te cmendura, bashkë me kamerën e tyre të fshehur.
  Image Impractical Jokers: The Movie (2020)
 • The Main Event

  Image The Main Event (2020)
  HD
  The Main Event (2020)
  Pasi zbulon një maskë magjike, një djalë 11 vjeçar që ka ëndërr të bëhet mundës hyn në një kampionat për t'u bërë yll WWE-je...
  Image The Main Event (2020)
 • Axcellerator

  Image Axcellerator (2020)
  HD
  Axcellerator (2020)
  Kur një hajdut i ri i makinash ngatërrohet me shpikjen e shekullit (dhe agjencive të qeveritare që duan ta vrasin), ai dhe një nëpunëse supermarketi e quajtur Kate kalojnë aventurën e jetës.
  Image Axcellerator (2020)
 • Final Kill a.k.a The Protector

  Image Final Kill (2020) a.k.a The Protector
  HD
  Final Kill (2020) a.k.a The Protector
  I punësuar për të mbrojtur një çift në Kosta Rika, një mercenar duhet t'i nxjerrë ata gjallë kur sulmohen nga bandat e pamëshirshme.
  Image Final Kill (2020) a.k.a The Protector
 • Clover

  Image Clover (2020)
  HD
  Clover (2020)
  Dy vëllezër irlandezë janë në borxh ndaj bosit italian të zonës. Ndërsa përpiqen t’i shpëtojnë ndjekjes së tij, ata përfshihen në një lëmsh vrasjesh dhe ngatërresash, shkakun e të cilave do të arrijnë ta kuptojnë vetëm në fund...
  Image Clover (2020)
 • Gold Dust

  Image Gold Dust (2020)
  FULL HD
  Gold Dust (2020)
  Diku përgjatë kufirit me Meksikën, dy shokë të ngushtë eksplorues përdorin harta të vjetra për të gjetur një anije fantazmë që thuhej se ishte varrosur në rërën e shkretëtirës gjatë mijëvjeçarëve. Ata të dy përballen rastësisht me një trafikant droge dhe duhet të vendosin nëse do të ndjekin ëndrrën e tyre për thesarin apo do të rrezikojnë jetën e tyre…
  Image Gold Dust (2020)
 • Miami Beach a.k.a Miami Bici

  Image Miami Beach (2020) a.k.a Miami Bici
  HD
  Miami Beach (2020) a.k.a Miami Bici
  Dy shokë nga Rumania shkojnë në Majemi për të punuar pa e ditur se rastësisht janë ngatërruar në biznesin e trafikut të drogës.
  Image Miami Beach (2020) a.k.a Miami Bici
 • The Rhythm Section

  Image The Rhythm Section (2020)
  HD
  The Rhythm Section (2020)
  Një grua kërkon të hakmerret ndaj organizatorëve që shkaktuan përplasjen e avionit ku vdiq familja e saj.
  Image The Rhythm Section (2020)
 • 365 Days +18

  Image 365 Days (2020) +18
  HD
  365 Days (2020) +18
  Masimo, trashëgimtari i një familjeje mafioze siçiliane dhe Laura, drejtoreshë shitjesh në një kompani polake. Jetët e tyre bashkohen, kur Masimo, pas 5 vitesh kërkimi, e gjen dhe vendos ta rrëmbejë duke i kërkuar 365 ditë kohë, si mundësi për të fituar dashurinë e saj. Një rrëfim dashurie në brigjet e mrekullueshme të Italisë.
  Image 365 Days (2020) +18