Viti: 2020

 • Capone

  Image Capone (2020)
  FULL HD
  Capone (2020)
  Jeta e Al Capones (Tom Hardy) 47 vjeçar, pas 10 vjetësh burg, kur fillon të vuajë nga çrregullimet mendore dhe përndiqet nga e shkuara e tij e dhunshme...
  Image Capone (2020)
 • Valley Girl

  Image Valley Girl (2020)
  HD
  Valley Girl (2020)
  Të vendosur në një valë muzikore të viteve ‘80-të, një çift i ri të dashuruarish, nga dy botë të ndryshme, kundërshtojnë prindërit dhe shoqërinë e tyre, për të qëndruar së bashku.
  Image Valley Girl (2020)
 • Justice League Dark: Apokolips War

  Image Justice League Dark: Apokolips War (2020)
  HD
  Justice League Dark: Apokolips War (2020)
  Pas pushtimit dhe shkatërrimit të Tokës, Liga e Drejtësisë mblidhet përsëri bashkë për të shpëtuar planetin dhe të mbijetuarit e mbetur.
  Image Justice League Dark: Apokolips War (2020)
 • Walkaway Joe

  Image Walkaway Joe (2020)
  HD
  Walkaway Joe (2020)
  Historia e një miqësie midis një djaloshi në kërkim të babait të tij dhe një të vetmuari që fshihet nga e shkuara e tij. Tek njëri-tjetri ata gjejnë fuqinë e një mundësie të dytë dhe shërimin e shpirtit të tyre.
  Image Walkaway Joe (2020)
 • Enter the Fat Dragon

  Image Enter the Fat Dragon (2020)
  HD
  Enter the Fat Dragon (2020)
  Një polic caktohet që të shoqërojë një kriminel në Japoni, ndërkohë që po përballej me problemet në marrëdhënie, po ashtu dhe me ndryshimin e tij në pamjen fizike.
  Image Enter the Fat Dragon (2020)
 • Becoming

  Image Becoming (2020)
  HD
  Becoming (2020)
  Një çift takon pa vetëdije një entitet të lig që posedon burra duke u hequr dalëngadalë identitetin e tyre.
  Image Becoming (2020)
 • Rich in Love a.k.a Ricos de Amor

  Image Rich in Love (2020) a.k.a Ricos de Amor
  HD
  Rich in Love (2020) a.k.a Ricos de Amor
  Djaloshi i pasur Teto është i vendosur të tregojë veten para Paulës, dashurisë së tij të zemrës. Por kur i thotë se është rritur i varfër, situata i del jashtë kontrollit.
  Image Rich in Love (2020) a.k.a Ricos de Amor
 • Gangs of London Sezoni 1

  Image Gangs of London Sezoni 1
  HD
  Gangs of London Sezoni 1
  Kur kryetari i një organizate kriminale, Fin Uallejs vritet, boshlleku i pushtetit të krijuar nga vdekja e tij kërcënon paqen midis rrjetit të bandave që veprojnë në rrugët e qytetit. Tani Shon Uallejs i pikëlluar, i paqëndrueshëm dhe impulsiv duhet të rivendosë kontrollin dhe të gjejë ata që janë përgjegjës për vrasjen e babait të tij.
  Image Gangs of London Sezoni 1
 • Westworld Sezoni 3

  Image Westworld Sezoni 3
  HD
  Westworld Sezoni 3
  E vendosur në kryqëzimin e së ardhmes së afërt dhe të imagjinatës, eksploron një botë në të cilën çdo oreks njerëzor mund të plotësohet pa pasoja.
  Image Westworld Sezoni 3
 • Bamfaad

  Image Bamfaad (2020)
  HD
  Bamfaad (2020)
  Një histori dashurie e ndodhur në Allahabad mes Nejtit dhe Nelanit të cilët njihen rastësisht. Ata bëjnë zgjedhje të guximshme dhe të ecin mes vështirësive të jetës duke u mbështetur te dashuria...
  Image Bamfaad (2020)
 • A Perfect Plan

  Image A Perfect Plan (2020)
  A Perfect Plan (2020)
  Katër hajdutë famëkeq zgjohen në një depo të fortifikuar dhe detyrohen nga një hajdut mjeshtër dinak të planifikojnë dhe të kryejnë një vjedhje të jashtëzakonshme diamantesh.
  Image A Perfect Plan (2020)
 • Arkansas

  Image Arkansas (2020)
  HD
  Arkansas (2020)
  Filmi mbledh së bashku tre dekada të historisë së trafikut të drogës në Jugun e largët. Eksplorohet cikli i dhunës që i kthen të rinjtë në kriminelë dhe të vjetrit në legjenda.
  Image Arkansas (2020)
 • Time to Hunt

  Image Time to Hunt (2020)
  HD
  Time to Hunt (2020)
  Për shkak të krizës financiare që po kalon vendi, një grup të rinjsh, nga një lagje e varfër e Koresë detyrohen të kryejnë një krim për të mbijetuar.
  Image Time to Hunt (2020)
 • Enemy Lines

  Image Enemy Lines (2020)
  HD
  Enemy Lines (2020)
  Nazistët mbajnë peng një shkencëtar, të aftë të prodhojë armë bërthamore. Fati i tij dhe i luftës do të varet nga misioni sekret i shpëtimit, i organizuar nga aleatët amerikano-britanikë.
  Image Enemy Lines (2020)
 • The Lost Husband

  Image The Lost Husband (2020)
  HD
  The Lost Husband (2020)
  Duke u përpjekur për të rikthyer jetën e saj, pas vdekjes së burrit, Libby dhe fëmijët e saj transferohen në fermën e hallës, në Teksasin qendror.
  Image The Lost Husband (2020)
 • Kalashnikov a.k.a AK-47

  Image Kalashnikov (2020) a.k.a AK-47
  HD
  Kalashnikov (2020) a.k.a AK-47
  Filmi biografik në lidhje me shpikësin dhe projektuesin e armëve Mikhail Timofeevich Kalashnikov (AK-47). Rruga e gjatë që ndoqi një djalë 28 vjeçar për të krijuar armën legjendare AK-47 e cila edhe sot është simbol i armëve të përparuara të kohës sonë.
  Image Kalashnikov (2020) a.k.a AK-47
 • Rising High a.k.a Betonrausch

  Image Rising High (2020) a.k.a Betonrausch
  HD
  Rising High (2020) a.k.a Betonrausch
  Ngritja dhe rënia e tre agjentëve të korruptuar të pasurive të patundshme që grumbullojnë pasuri absurde në një kohë shumë të shkurtër, por bien në një vorbull mashtrimi, lakmie dhe droge.
  Image Rising High (2020) a.k.a Betonrausch
 • Madha

  Image Madha (2020)
  HD
  Madha (2020)
  Një redaktore në një agjenci reklamimi njihet me një kinematograf i cili në pamje të parë duket i dashuruar me të, por në të vërtetë ka qëllime të fshehura.
  Image Madha (2020)
 • The Willoughbys

  Image The Willoughbys (2020)
  HD
  The Willoughbys (2020)
  Të bindur se do ishin më mirë duke u rritur vetëm, fëmijët Uillobi kurdisin një plan tinëzar për t'i nisur prindërit e tyre egoistë me pushime. Më pas, edhe vetë nisen në aventurën e tyre për të gjetur kuptimin e vërtetë të familjes.
  Image The Willoughbys (2020)
 • Love 101 a.k.a Ask 101

  Image Love 101 a.k.a Ask 101
  HD
  Love 101 a.k.a Ask 101
  Në vitet 1990 në Turqi, një grup adoleshentësh, bëhen së bashku për të bërë mësuesen e tyre të dashur të dashurohet me mësuesin e tyre të basketbollin, kështu ajo do të ketë një arsye për të qëndruar në qytet me ta.
  Image Love 101 a.k.a Ask 101
 • Ateet

  Image Ateet (2020)
  HD
  Ateet (2020)
  Një ushtar i humbur në luftë dhe i etiketuar si i vdekur, kthehet pas disa vitesh për gruan dhe vajzën e tij, vetëm për të kuptuar se ato e kanë hedhur pas krahëve të kaluarën. Ndërsa ai përpiqet të rikthehet në jetën e tyre, parashtrohen pyetje nëse ai ka vdekur apo është gjallë.
  Image Ateet (2020)
 • Bhoot: Part One – The Haunted Ship

  Image Bhoot: Part One – The Haunted Ship (2020)
  HD
  Bhoot: Part One – The Haunted Ship (2020)
  Papritur, një anije del ne bregun e Mumbait. Ekipet e shpëtimit përpiqen të gjejnë të mbijetuarit, por do të zbulojnë një të vërtetë të frikshme.
  Image Bhoot: Part One – The Haunted Ship (2020)