Viti: 2019

 • Twin Murders: The Silence of the White City

  Image Twin Murders: The Silence of the White City (2019)
  HD
  Twin Murders: The Silence of the White City (2019)
  Një detektiv kthehet në punë dhe po ashtu një vrasës i vjetër serial i cili i vret viktimat e tij në bazë të një renditje numërore. Cili është ai dhe si do të zgjidhet ky mister shumëvjeçar?
  Image Twin Murders: The Silence of the White City (2019)
 • Junglee

  Image Junglee (2019)
  HDRIP
  Junglee (2019)
  Historia e një veterineri, i cili gjatë kthimit në Shenjtëroren e elefantëve të babait të tij i duhet të përballet me një grup gjuetarësh ndërkombëtar të elefantëve.
  Image Junglee (2019)
 • Oldur Beni Sevgilim a.k.a Kill Me if You Dare

  Image Oldur Beni Sevgilim (2019) a.k.a Kill Me if You Dare
  HD
  Oldur Beni Sevgilim (2019) a.k.a Kill Me if You Dare
  Marrëdhënia e dy të rinjve vjen afër fundit kur fati u shkatërron pasurinë e ndërtuar me mund. Dashuria e tyre do të vihet në provë si kurrë më parë...
  Image Oldur Beni Sevgilim (2019) a.k.a Kill Me if You Dare
 • Kurier a.k.a The Messenger

  Image Kurier (2019) a.k.a The Messenger
  HD
  Kurier (2019) a.k.a The Messenger
  Polaku Jan Nowak-Jezioranski merr përsipër detyrën çlirimin e Polonisë së pushtuar në Londër për të siguruar informacione rreth betejave të Ushtrisë së Brendshme gjatë Luftës së Dytë Botërore.
  Image Kurier (2019) a.k.a The Messenger
 • Astro Kid – Në Hapësirë me Uillin

  Image Astro Kid (2019) – Në Hapësirë me Uillin
  HD
  Astro Kid (2019) – Në Hapësirë me Uillin
  Në Hapësirë me Uillin (2019) Dublim Shqip Pas shkatërrimit të anijes kozmike, Uilli, aksidentalisht ndahet nga prindërit e tij. Kapsula e tij zbret në një planet të egër dhe të paeksploruar, ku i duhet të mbijetojë me ndihmën e Bakut, robotit të mbijetesës.
  Image Astro Kid (2019) – Në Hapësirë me Uillin
 • Red Shoes and the Seven Dwarfs

  Image Red Shoes and the Seven Dwarfs (2019)
  HD
  Red Shoes and the Seven Dwarfs (2019)
  Princat e mallkuar nga një zanë, janë kthyer në xhuxhë dhe kërkojnë puthjen e një gruaje të bukur, për të thyer mallkimin. Nga ana tjetër, Borëbardha e famshme, e shndërruar në një bukuroshe këpucëkuqe, është në kërkim të babait të saj. Aty ku rrugët e tyre takohen, do të ngatërrohen edhe fatet...
  Image Red Shoes and the Seven Dwarfs (2019)
 • A Night of Horror: Nightmare Radio

  Image A Night of Horror: Nightmare Radio (2019)
  HD
  A Night of Horror: Nightmare Radio (2019)
  Rod, një prezantues radioje, mban një emision shumë të ndjekur radiofonik, ku tregohen histori të frikshme. Kur ai merr një telefonatë nga një vajzë e vogël e tmerruar, historitë fillojnë të marrin një kuptim tjetër.
  Image A Night of Horror: Nightmare Radio (2019)
 • Toy Story 4 – Bota e Lodrave 4

  Image Toy Story 4 (2019) – Bota e Lodrave 4
  HD
  Toy Story 4 (2019) – Bota e Lodrave 4
  Bota e Lodrave 4 (2019) Dublim Shqip Kur një lodër e re e quajtur "Piruni" bashkohet me Udin dhe bandën, miqtë e vjetër dhe të rinj zbulojnë se sa e madhe mund të jetë bota për një lodër gjatë një udhëtimi plot aventura.
  Image Toy Story 4 (2019) – Bota e Lodrave 4
 • Dragon Ball Super: Broly – Sferat e Dragoit Super: Broli

  Image Dragon Ball Super: Broly (2018) – Sferat e Dragoit Super: Broli
  HD
  Dragon Ball Super: Broly (2018) – Sferat e Dragoit Super: Broli
  Sferat e Dragoit Super: Broli (2018) Dublim Shqip Goku dhe Vexhita ndeshen me Brolin, një luftëtar sajan ndryshe nga çdo luftëtar që janë ndeshur më parë.
  Image Dragon Ball Super: Broly (2018) – Sferat e Dragoit Super: Broli
 • Arctic Dogs – Aventurë Polare

  Image Arctic Dogs (2019) – Aventurë Polare
  HD
  Arctic Dogs (2019) – Aventurë Polare
  Aventurë Polare (2019) Dublim Shqip Suifti, një dhelpër arktike, zbulon një plan të lig nga një keqbërës i cili ka për synim të shkrijë akujt arktikë. Me ndihmën e miqve të tij, ai do u tregojë të gjithëve se është më shumë se thjesht një dhelpër.
  Image Arctic Dogs (2019) – Aventurë Polare
 • The Angry Birds Movie 2 – Zogjtë e Zemëruar 2

  Image The Angry Birds Movie 2 (2019) – Zogjtë e Zemëruar 2
  HD
  The Angry Birds Movie 2 (2019) – Zogjtë e Zemëruar 2
  Zogjtë e Zemëruar 2 (2019) Dublim Shqip Zogjtë jofluturues dhe derrkucët jeshilë intrigantë e çojnë armiqësinë e tyre në një nivel tjetër, kur në horizont shfaqet një armik i tretë i cili ka në plan t'i shkatërrojë që të dy.
  Image The Angry Birds Movie 2 (2019) – Zogjtë e Zemëruar 2
 • Ordinary Love

  Image Ordinary Love (2019)
  HD
  Ordinary Love (2019)
  Historia e një çifti të zakonshëm që kalon fatkeqësitë, vështirësitë dhe lumturitë që ka jeta bashkë. Sfida të zakonshme që mund të jenë pjesë e jetës së kujtdo, por që bëhen më të lehta kur përballen bashkë dhe kur dashuria është pjesë e jetës.
  Image Ordinary Love (2019)
 • Frozen II – Mbretëresha e Dëborës 2

  Image Frozen II (2019) – Mbretëresha e Dëborës 2
  HD
  Frozen II (2019) – Mbretëresha e Dëborës 2
  Mbretëresha e Dëborës 2 (2019) Dublim Shqip Elsa, mbretëresha e dëborës ka një dhunti të jashtëzakonshme: fuqinë për të krijuar akull dhe borë. Por, pavarësisht sa e lumtur është mes njerëzve të Arendelit, Elsa nuk ndihet e plotësuar. Pasi nis të dëgjojë një zë misterioz që e thërret, ajo nis udhëtimin së bashku me motrën e saj Anën, Olafin simpatik,…
  Image Frozen II (2019) – Mbretëresha e Dëborës 2
 • Princess Emmy – Princeshë Emi

  Image Princess Emmy (2019) – Princeshë Emi
  HD
  Princess Emmy (2019) – Princeshë Emi
  Princeshë Emi (2019) Dublim Shqip Princeshë Emi ka një dhuratë të fshehtë - ajo është e vetmja në mbretërinë e Kandis që mund të flasë me kuaj. Ajo kalon një kohë të mrekullueshme me miqtë e saj më të mirë, një stallë plot me kuaj të mahnitshëm. Kur shfaqet kushërira e saj tinëzare, Xhizana, shansi i Emës për tu bërë…
  Image Princess Emmy (2019) – Princeshë Emi
 • The Other Lamb

  Image The Other Lamb (2019)
  HD
  The Other Lamb (2019)
  Një vajzë e lindur në një kult ku të gjitha ishin femra, të cilat udhëhiqeshin nga një mashkull, fillon të dyshojë mbi mësimet e tija dhe realitetin e saj.
  Image The Other Lamb (2019)
 • Devil’s Whisper

  Image Devil’s Whisper (2017)
  HD
  Devil’s Whisper (2017)
  15 vjeçari Alehandro Duran, vjen nga një familje fetare latine dhe aspiron për t'u bërë një prift katolik. Por kur Aleksi zbulon një kuti misterioze, padashur çliron një shpirt djallëzor të prirur për ta pushtuar. Ai duhet të gjejë një mënyrë për të luftuar këtë djall të lashtë që ka torturuar fëmijë që prej lindjes së njerëzimit.
  Image Devil’s Whisper (2017)
 • Bull

  Image Bull (2019)
  HD
  Bull (2019)
  Në një provincë pothuajse të harruar të Hjustonit verior, një adoleshente kokëfortë përplaset me fqinjin e saj po aq kokëfortë dhe të pafalshëm, një luftëtar demash në moshë, që ditët e tij më të mira i ka kaluar në arenë, një përplasje që do t’i ndryshojë të dy.
  Image Bull (2019)
 • The Song of Names

  Image The Song of Names (2019)
  HD
  The Song of Names (2019)
  Në prag të Luftës së Dytë Botërore, një djalosh polak me talent të veçantë për violinën, i besohet një familjeje angleze, tek e cila ai gjen mikun më të ngushtë, gjen një vëlla. Miqësia mes djemve ndërpritet papritur me zhdukjen e mistershme të muzikantit. E vërteta do të zbulohet vetëm pas 40 vitesh.
  Image The Song of Names (2019)
 • The Last Right

  Image The Last Right (2019)
  HD
  The Last Right (2019)
  Një takim rastësor në avion sjell pasoja të mëdha për Daniel Mërfin. Atij i lihet nën përgjgjësi kufoma e dikujt që nuk e ka njohur kurrë. Tani atij i duhet të udhëtojë përgjatë Irlandës për ta çuar trupin në destinacionin e duhur.
  Image The Last Right (2019)
 • Birds of a Feather a.k.a Manou the Swift

  Image Birds of a Feather (2019) a.k.a Manou the Swift
  HD
  Birds of a Feather (2019) a.k.a Manou the Swift
  Manuja i vogël rritet mes pulëbardhave edhe pse është një specie tjetër dhe nuk arrin të përshtatet me familjen e tij. Ai largohet nga kolonia ku është rritur dhe bashkohet me zogj të llojit të tij dhe zbulon rolin e tij në jetë.
  Image Birds of a Feather (2019) a.k.a Manou the Swift
 • Ghost

  Image Ghost (2019)
  HD
  Ghost (2019)
  Karan Khanna, një politikan me origjinë indiane në Mbretërinë e Bashkuar, akuzohet se vrau gruan e tij. Ai i thotë avokatit të tij se një fantazmë kreu vrasjen dhe se duhet të gjykohet.
  Image Ghost (2019)
 • Birds of a Feather aka Manou the Swift

  Image Birds of a Feather (2019) aka Manou the Swift
  HD
  Birds of a Feather (2019) aka Manou the Swift
  Manuja i vogël rritet mes pulëbardhave edhe pse është një specie tjetër dhe nuk arrin të përshtatet me familjen e tij. Ai largohet nga kolonia ku është rritur dhe bashkohet me zogj të llojit të tij dhe zbulon rolin e tij në jetë.
  Image Birds of a Feather (2019) aka Manou the Swift
 • Jarhead: Law of Return

  Image Jarhead: Law of Return (2019)
  FULL HD
  Jarhead: Law of Return (2019)
  Ronan, një pilot avioni luftarak qëllohet dhe rrëzohet në Siri pas një misioni. Ai është i biri i një senatori amerikan dhe një bashkëpunim mes skuadrave izraelite dhe amerikane dërgohet për të shpëtuar brenda 46 orëve...
  Image Jarhead: Law of Return (2019)