Viti: 2019

 • Klaus Dublim Shqip

  Image Klaus (2019) Dublim Shqip
  HD
  Klaus (2019) Dublim Shqip
  Xhasperi është postieri ri i një ishulli të acartë në Arktik, ku vendasit zor se shkëmbejnë fjalë, jo me letra. Sapo bëhet gati të dorëzohet, ai njihet Alvën, mësuesen e zonës dhe me Klausin, një zdrukthtar vetmitar, që jeton në një shtëpizë plot me lodra të bëra vetë. Këto miqësi të pazakonta i rikthejnë të qeshurat qytetit, duke krijuar një…
  Image Klaus (2019) Dublim Shqip
 • Princess Emmy – Princeshë Emi

  Image Princess Emmy (2019) – Princeshë Emi
  HD
  Princess Emmy (2019) – Princeshë Emi
  Princeshë Emi Dublim Shqip Emi, është një vajzë si gjithë të tjerat, por me dy ndryshime të vogla. Emi është një princeshë e vërtetë dhe falë një libri magjik ajo mund të flasë me kuajt. Mos humbisni një aventurë magjike mbi miqësinë dhe guximin.
  Image Princess Emmy (2019) – Princeshë Emi
 • The Legend of Secret Pass – Legjenda e shtegut të fshehtë

  Image The Legend of Secret Pass (2010) – Legjenda e shtegut të fshehtë
  HD
  The Legend of Secret Pass (2010) – Legjenda e shtegut të fshehtë
  Legjenda e shtegut të fshehtë Dublim Shqip  
  Image The Legend of Secret Pass (2010) – Legjenda e shtegut të fshehtë
 • Abominable Dublim Shqip

  Image Abominable (2019) Dublim Shqip
  HD
  Abominable (2019) Dublim Shqip
  Kur adoleshentja Yi zbulon një Jeti të ri në çatinë e banesës së saj në Shanghai, ajo dhe dy miqtë e saj trazovaçë, Jin dhe Peng, nisin një aventurë emocionuese për të bashkuar krijesën magjike me familjen e tij. Gjatë këtij udhëtimi epik, ai ndihmon miqtë e tij të rinj të zbulojnë një trimëri të brendshme që nuk e dinin…
  Image Abominable (2019) Dublim Shqip
 • Samurai Marathon 1855

  Image Samurai Marathon 1855 (2019)
  HD
  Samurai Marathon 1855 (2019)
  Në 1844, një zotëri feudal, dërgon burrat e tij në një maratonë torturuese, për të zbuluar nëse janë mjaftueshëm të fortë për t’u përballur me ardhjen e Amerikanëve. Duke keqkuptuar qëllimin e tij,, Shoguni nis vrasësit e tij.
  Image Samurai Marathon 1855 (2019)
 • James vs. His Future Self

  Image James vs. His Future Self (2019)
  HD
  James vs. His Future Self (2019)
  Xhejms është një fizikant gjeni por përtej shkencës ai nuk di të bëjë asgjë tjetër. Ai është gati të shpikë udhëtimin në kohë por vetja e tij do të kthehet nga e ardhmja për ta ndaluar këtë gjë pasi pasojat e kësaj shpikjeje do jenë shumë të rënda. A do mundet ai të sfidojë vetveten?
  Image James vs. His Future Self (2019)
 • Aquaslash

  Image Aquaslash (2019)
  HD
  Aquaslash (2019)
  Komedi horrori, qejfi dhe çmendurie, që bën bashkë bikinit e vogla me gjymtimin e gjakosur në këto vrasje misterioze, mbytëse mes klorit dhe gjakut.
  Image Aquaslash (2019)
 • Pranverë e paharruar në fshatin e harruar

  Image Pranverë e paharruar në fshatin e harruar (2019)
  HD
  Pranverë e paharruar në fshatin e harruar (2019)
  Jeta e qetë dhe e zakonshme e një fshati të harruar ndryshon dramatikisht kur tre prostituta mbërrijnë në kafenenë e fshatit.
  Image Pranverë e paharruar në fshatin e harruar (2019)
 • The Battle: Roar to Victory

  Image The Battle: Roar to Victory (2019)
  HD
  The Battle: Roar to Victory (2019)
  Gjatë një periudhe 4 ditore, zhvillohet një betejë e ashpër midis milicisë koreane dhe forcave japoneze imperialiste në Mançuri të Kinës. Milicia përfshin një mjeshtër shpatë dhe një qitës të zotin.
  Image The Battle: Roar to Victory (2019)
 • Storm Boy

  Image Storm Boy (2019)
  HD
  Storm Boy (2019)
  Majkëlli bën një jetë monotone me babanë e tij vetmitar, në një vijë bregdetare të shkretë. Por, kur ai krijon lidhje të ngushtë me një pelikan, jeta e tij merr një kthesë të re dhe të papritur.
  Image Storm Boy (2019)
 • After the Storm

  Image After the Storm (2019)
  HD
  After the Storm (2019)
  Lauren dëshiron të rindërtojë komunitetin e saj, përfshirë shtëpinë e familjes, pas një stuhie shkatërrimtare dhe bie në dashuri me shokun e saj të fëmijërisë.
  Image After the Storm (2019)
 • Sound & Fury

  Image Sound & Fury (2019)
  HD
  Sound & Fury (2019)
  Një shofer misterioz shkon thellë në një skëterrë post-apokaliptike drejt një përballje të egër me dy kundërshtarë monstruozë.
  Image Sound & Fury (2019)
 • The Cleansing Hour

  Image The Cleansing Hour (2019)
  HD
  The Cleansing Hour (2019)
  Dy sipërmarrës përdorin ekzorcizma të rremë për një program televiziv, derisa e dashura e njërit prej tyre pushtohet nga një djall.
  Image The Cleansing Hour (2019)
 • Mr. Jones

  Image Mr. Jones (2019)
  HD
  Mr. Jones (2019)
  Një gazetar nga Uellsi nxjerr në media lajmin për urinë në Bashimin Sovjetik, në fillim të viteve 30. Ky lajm do i shkaktojë atij telashe dhe peripeci të shumta, në udhëtimin e tij në Bashkimin Sovjetik.
  Image Mr. Jones (2019)
 • Godfather of Harlem Sezoni 1

  Image Godfather of Harlem Sezoni 1
  HD
  Godfather of Harlem Sezoni 1
  Bazuar mbi shefin e krimit famëkeq Bampi Xhonson, i cili në fillim të viteve 1960 u kthye nga dhjetë vjet burg për të gjetur të rrënuar lagjen që dikur sundonte. Me rrugët e kontrolluara nga banda italiane, Bampi përpiqet të rimarrë pjesën e tij të Harlemit.
  Image Godfather of Harlem Sezoni 1
 • Yeh Saali Aashiqui

  Image Yeh Saali Aashiqui (2019)
  HD
  Yeh Saali Aashiqui (2019)
  Kur Sahili takoi Mitteen në shkollën e menaxhimit të hoteleve, ishte për të dy dashuri me shikim të parë. Dashuria e tyre ishte gjithçka: perfekte dhe pa asnjë difekt. Por një ngjarje e papritur në shkollë e kthen ëndrrën e tyre të bërë realitet në makth dhe i bën të kuptojnë sa e rëndësishme është ta njohësh mirë partnerin para…
  Image Yeh Saali Aashiqui (2019)
 • Abominable

  Image Abominable (2020)
  HD
  Abominable (2020)
  Një grup shkencëtarësh nisen në një mision për të gjetur një bimë kuruese në një zonë të thellë malore. Ajo zonë nuk është aspak normale dhe as krijesat që jetojnë aty nuk janë të tilla.
  Image Abominable (2020)
 • We Summon the Darkness

  Image We Summon the Darkness (2019)
  HD
  We Summon the Darkness (2019)
  Historia e tre vajzave që ndjekin një kult djallëzor të drejtuar nga babai i njërës prej tyre. Ata do të nxiten për vrasjet e radhës si një mënyrë për të përmbushur zemërimin e Zotit, por diçka bëhet pengesë dhe dikush tradhëton.
  Image We Summon the Darkness (2019)
 • Sea Fever

  Image Sea Fever (2019)
  HD
  Sea Fever (2019)
  Një udhëtim i thjesht peshkimi, shkon ters për një anije të vjetër irlandeze, kur ekuipazhi ndeshet me pengesa në det dhe detyrohet të marr vendime të rëndësishme për jetët e tyre dhe të njerëzve që janë në breg.
  Image Sea Fever (2019)
 • Blue Story

  Image Blue Story (2019)
  HD
  Blue Story (2019)
  Blue Story është një rrëfim tragjik i një miqësie midis Timmy dhe Marco, dy djem të rinj nga zona kundërshtare. Timmy nga Deptford, shkon në shkollë në Peckham, ku krijon një miqësi me Marco. Megjithë grindjet mes zonave, të dy formojnë shpejt një miqësi të fortë derisa testohet dhe ata përfundojnë në anët rivale të një lufte në rrugë.
  Image Blue Story (2019)
 • Sijjin 6 a.k.a Siccin 6

  Image Sijjin 6 (2019) a.k.a Siccin 6
  Sijjin 6 (2019) a.k.a Siccin 6
  Fshatarët turq të sunduar nga "magjia e zezë", tani duhet të kërkojnë për Zbulues dhe Ekzorcistë që t'i ndihmojnë të shpëtojnë ose ta mposhtin "djallin e myslimanëve"
  Image Sijjin 6 (2019) a.k.a Siccin 6
 • Doctor Death

  Image Doctor Death (2019)
  HD
  Doctor Death (2019)
  Pas një aksidenti me ski, Sarës ia shpëton jetën një kirurg shumë i mirë, Doktor Vincenti. Por më pas, ai e ngatërron mirënjohjen e Sarës me dashurinë dhe fiksohet me të, i vendosur që ta bëjë të tijën me çdo kusht.
  Image Doctor Death (2019)
 • The Huntress: Rune of the Dead

  Image The Huntress: Rune of the Dead (2019)
  HD
  The Huntress: Rune of the Dead (2019)
  Dy vajza që ju mungon babai i tyre. Ai nuk është kthyer nga një sulm Viking prej dy vitesh. Motra më e madhe Runa bën punët e babit të saj, si për shembull gjuetinë me hark. Ajo ka ëndrra të këqija dhe vizione. A janë ato ogur për diçka?
  Image The Huntress: Rune of the Dead (2019)