Viti: 2019

 • Proceder

  Image Proceder (2019)
  Proceder (2019)
  Historia e reperit Tomaz Çada, me shpirtin e një poeti dhe prirjen për t’u ngatërruar në telashe serioze. Çada, i vërtetë dhe i sinqertë ndaj dhimbjes në tekstet e tij, vdiq në rrethana të pashpjegueshme, duke tronditur fansat dhe vajzën që ai e donte.
  Image Proceder (2019)
 • In the Trap

  Image In the Trap (2019)
  HD
  In the Trap (2019)
  Filipi, një redaktor, është mbyllur në apartamentin e tij. Ai ka frikë të dalë pasi një forcë e errët e ka mbajtur të burgosur për dy vjet.
  Image In the Trap (2019)
 • The Sky Is Pink

  Image The Sky Is Pink (2019)
  HD
  The Sky Is Pink (2019)
  Historia e vërtetë dhe e pabesueshme e dashurisë së një çifti, treguar nga vajza e tyre, e cila është gazmore, e hidhur, guximtare dhe... e vdekur.
  Image The Sky Is Pink (2019)
 • Valhalla

  Image Valhalla (2019)
  HD
  Valhalla (2019)
  Në kohën e luftëtarëve Vikingë dhe zotave të fuqishëm nordik, dy fëmijë të vegjël ndeshen me përbindësha dhe perëndi të inatosura që të parandalojnë një profeci të vjetër që mund të shkatërrojë botën.
  Image Valhalla (2019)
 • The 3rd Eye 2

  Image The 3rd Eye 2 (2019)
  HD
  The 3rd Eye 2 (2019)
  Alia nis një jetë të re pas vdekjes së motrës së saj dhe fillon punë si kujdestare në një jetimore, ku takon një vajzë me aftësi të veçanta. Së bashku, ato duhet të shpëtojnë jetimoren nga një shpirt që kërkon hakmarrje.
  Image The 3rd Eye 2 (2019)
 • Shaft

  Image Shaft (2019)
  HD
  Shaft (2019)
  Xhon Shaft i riu, një ekspert për sigurinë kibernetike, me ndihmën e familjes së tij zbulon të vërtetën e vdekjes së parakohshme të mikut të tij më të mirë.
  Image Shaft (2019)
 • Little

  Image Little (2019)
  HD
  Little (2019)
  Një grua e suksesshme transformohet në moshën e saj të adoleshencës, në një moment të jetës së saj, kur presionet e moshës së rritur bëhen të mëdha për t'u përballuar.
  Image Little (2019)
 • Butt Boy

  Image Butt Boy (2019)
  HD
  Butt Boy (2019)
  Detektivi Foks e dashuron punën dhe alkoolin. Pasi shkon tek Alkoolistët Anonimë, sponsori i tij, Çip, bëhet i dyshuari kryesor në hetimin e tij për një fëmijë të humbur. Foks fillon të besojë gjithashtu që njerëzit po zhduken brenda prapanicës së Çipit.
  Image Butt Boy (2019)
 • Step Up China aka Year of the dance

  Image Step Up China (2019) aka Year of the dance
  HD
  Step Up China (2019) aka Year of the dance
  Disa të rinj nga klasa të ndryshme sociale në Pekin bashkohen për të formuar grupin e kërcimit më të mirë në Kinë dhe për të mësuar që familja është gjëja më e rëndësishme.
  Image Step Up China (2019) aka Year of the dance
 • Endings, Beginnings

  Image Endings, Beginnings (2019)
  HD
  Endings, Beginnings (2019)
  Një grua rreth të 30-ve përballet me dashuri dhe ndarje gjatë një periudhe një vjeçare. Gjatë kësaj kohe, ajo do të zbulojë sekretet e jetës së saj nëpërmjet ngjarjeve dhe vendeve më të papritura.
  Image Endings, Beginnings (2019)
 • The Beast

  Image The Beast (2019)
  HD
  The Beast (2019)
  Dy detektivë konfliktohen për të zgjidhur çështjen e një vrasjeje që po trondit Korenë.
  Image The Beast (2019)
 • Escape Plan: The Extractors

  Image Escape Plan: The Extractors (2019)
  HD
  Escape Plan: The Extractors (2019)
  Pasi eksperti i sigurisë Ray Breslin u angazhua për të shpëtuar vajzën e rrëmbyer të një mjeshtri të teknologjisë së burgjeve të frikshme Letoneze, në duart e armikut ra edhe e dashura e tij.
  Image Escape Plan: The Extractors (2019)
 • Backdraft II

  Image Backdraft II (2019)
  HD
  Backdraft II (2019)
  Një investigues në departamentin e zjarrfikëses në Çikago duhet të ndalojë një tregtar armësh që përdorë zjarret vdekjeprurëse si zbavitje.
  Image Backdraft II (2019)
 • Avengement

  Image Avengement (2019)
  HD
  Avengement (2019)
  Pasi lirohet nga burgu, Keini vendos të hakmerret ndaj të gjithë njerëzve që i kanë bërë keq, përfshi edhe vëllanë e tij. Një betejë epike, e përgjakshme, për të kërkuar shpirtin që humbi vite më parë në rrugët e qytetit.
  Image Avengement (2019)
 • The Aftermath

  Image The Aftermath (2019)
  HD
  The Aftermath (2019)
  Pas Luftës së Dytë Botërore, një kolonel britanik dhe gruaja e tij janë caktuar të jetojnë në Hamburg gjatë rindërtimit të pasluftës, por lindin tensione me gjermanin i cili zotëronte shtëpinë.
  Image The Aftermath (2019)
 • Romulus & Remus: The First King aka IL Primo Re

  Image Romulus & Remus: The First King (2019) aka IL Primo Re
  HD
  Romulus & Remus: The First King (2019) aka IL Primo Re
  Historia e dy prej vëllezërve më të famshëm të historisë, Remusit dhe Romulusit, të cilët luftuan kundër skllavërisë dhe pushtuesve, kaluan përmes egërsisë së natyrës dhe kundërshtuan profeci dhe Zotat, për të ndërtuar në fund një nga perandoritë më të mëdha të njerëzimit.
  Image Romulus & Remus: The First King (2019) aka IL Primo Re
 • Murder Mystery

  Image Murder Mystery (2019)
  HD
  Murder Mystery (2019)
  Një polic nga Nju Jorku dhe e shoqja e tij shkojnë me pushime në Europë për të rindezur shkëndijën e martesës së tyre. Një takim rastësor i drejton në një aventurë ku e gjejnë veten të akuzuar për vrasjen e një miliardieri të moshuar.
  Image Murder Mystery (2019)
 • Dumbo

  Image Dumbo (2019)
  HD
  Dumbo (2019)
  Klasiku Dambo, elefanti me veshët e mëdhenj, arrin të shpëtojë cirkun me aftësinë e tij për të fluturuar. Por bashkë me shokët e tij të vegjël, Millin dhe Xhoin, zbulojnë planet e errëta të pronarëve.
  Image Dumbo (2019)
 • Pet Sematary

  Image Pet Sematary (2019)
  HD
  Pet Sematary (2019)
  Familja e doktor Luisit transferohet nga Bostoni në një vend rural. Shumë shpejt ata zbulojnë një varrezë të mistershme të fshehur thellë në pyllin pranë shtëpisë së tyre të re.
  Image Pet Sematary (2019)
 • The Best of Enemies

  Image The Best of Enemies (2019)
  HD
  The Best of Enemies (2019)
  Bazuar në një histori të vërtet, filmi tregon se si një zjarr, që shkatërroi shkollën për nxënësit me ngjyrë në qytetin e Durhamit, nis një revolucion për integrimin e komunitetit me ngjyrë nëpër shkolla dhe përpjekjen për të ndaluar segregacionin. Komunitete me ideale dhe parime të ndryshme formojnë një asamble për të marr vendime të rëndësishme për jetën e qytetit…
  Image The Best of Enemies (2019)
 • Blackbear

  Image Blackbear (2019)
  HD
  Blackbear (2019)
  Pasi dy marinsa kthehen në shtëpi nga një pyetësor që ISIS u bëri, njëri lufton për të mbijetuar e tjetri për t'iu kthyer arteve marciale pas shumë vitesh... në kërkim të një ndeshje për të cilën ja vlen të jetosh.
  Image Blackbear (2019)
 • UglyDolls – Kukullat e Shëmtuara

  Image UglyDolls (2019) – Kukullat e Shëmtuara
  HD
  UglyDolls (2019) – Kukullat e Shëmtuara
  Kukullat e Shëmtuara Dublim Shqip Në një qytet të adhurueshëm por jo si të tjerët, të qënit ndryshe është vlerë, e çuditshmja është speciale, dhe bukuria vlerësohet përtej pamjes së jashtme. Pasi ushkojnë në anën tjetër të malit, kukulla Moksi dhe miqtë e saj zbulojnë "Përkryerjen", një qytet ku kukullat tradicionale mësohen se si të gjejnë dashurinë e fëmijëve, para…
  Image UglyDolls (2019) – Kukullat e Shëmtuara
 • The Addams Family Dublim Shqip

  Image The Addams Family (2019) Dublim Shqip
  HD
  The Addams Family (2019) Dublim Shqip
  Pasi dëbohen nga fqinjët e inatosur për mënyrat e tyre makabre, Familja Adams lë Nju Jorkun dhe transferohet në një rezidence në Nju Xhërsi. 13 vjet më vonë, fqinja e tyre që synon të krijojë lagjen e përkryer, i kërcënon ata se duhet të ndryshojnë sjellje nëse duan të vazhdojnë të qëndrojnë në lagje. Por Adamsat do t'i vërtetojnë qetësisht…
  Image The Addams Family (2019) Dublim Shqip