Viti: 2019

 • Itsy Bitsy

  Image Itsy Bitsy (2019)
  Itsy Bitsy (2019)
  Një relike misterioze e lashtë lëshon nja merimangë gjigante që terrorizon një nënë të vetme me fëmijët e saj.
  Image Itsy Bitsy (2019)
 • Falling Inn Love

  Image Falling Inn Love (2019)
  Falling Inn Love (2019)
  Kur një vajzë qyteti, Gabriela, hyn rastësisht në një konkurs dhe fiton një bujtinë të vjetër në Zelandën e Re, ajo bashkohet me një kontraktues vendas, Xhejk Tejlorin, për ta kthyer bujtinën në ditët e lavdisë.
  Image Falling Inn Love (2019)
 • Grand-Daddy Day Care

  Image Grand-Daddy Day Care (2019)
  Grand-Daddy Day Care (2019)
  Një familjar e kthen shtëpinë e tij në një qendër kujdesi ditorë për qytetarët e moshuar.
  Image Grand-Daddy Day Care (2019)
 • Jojo Rabbit

  Image Jojo Rabbit (2019)
  Jojo Rabbit (2019)
  Një djalosh i vogël në ushtrinë e Hitlerit, zbulon se nëna e tij fsheh një vajzë çifute në shtëpinë e tyre.
  Image Jojo Rabbit (2019)
 • Spider in the Web

  Image Spider in the Web (2019)
  Spider in the Web (2019)
  Një operativ i ri dërgohet në mision për të ndjekur një agjent të moshuar, sjellja e të cilit ka krijuar shumë pikëpyetje.
  Image Spider in the Web (2019)
 • Article 15

  Image Article 15 (2019)
  Article 15 (2019)
  Bazuar në situatën socio-politike të Indisë. Në një vend ku diskriminimi është i pranishëm kudo, për shkak të racës apo kastës, një oficer policie i sapoemëruar, nuk arrin ta pranojë dot realitetin e vendit. Përballë një rasti përdhunimi të rëndë, ai nis luftën e tij për ndryshim...
  Image Article 15 (2019)
 • Dark Phoenix

  Image Dark Phoenix (2019)
  Dark Phoenix (2019)
  Xhin Grej fillon të zhvillojë një forcë të pabesueshme që e kthejnë atë në një Foniks djallëzor. Tani Burri-X do të duhet të vendosë nëse jeta e një anëtari të ekipit është më e rëndësishme se e gjithë njerëzimit.
  Image Dark Phoenix (2019)
 • The Dead Don’t Die

  Image The Dead Don’t Die (2019)
  The Dead Don’t Die (2019)
  Qyteti i qetë i Sentervillit lufton me një turmë zombish ndërsa të vdekurit fillojnë të ngrihen nga varret.
  Image The Dead Don’t Die (2019)
 • Non ci resta che il crimine

  Image Non ci resta che il crimine (2019)
  Non ci resta che il crimine (2019)
  Në ditët e sotme tre shokë bëjnë një lloj turi turistik për të treguar bandën Maliana të Romës së viteve 1980. Por gabimisht përfundojnë në një tunel dhe përballen me bandën e atëhershme në verën e Botërorit të Spanjës në 1982-shin.
  Image Non ci resta che il crimine (2019)
 • Angel of Mine

  Image Angel of Mine (2019)
  Angel of Mine (2019)
  Një grua e pikëlluar për vdekjen e vajzës së saj humbet kontrollin e realitetit kur fillon të mendojë që vajza e saj mund të jetë akoma gjallë.
  Image Angel of Mine (2019)
 • Lancaster Skies

  Image Lancaster Skies (2019)
  Lancaster Skies (2019)
  Dagllasi, një ekspert Spitfire i shkatërruar dhe i vetmuar, duhet ta lërë pas të shkuarën e tij për të drejtuar një ekuipazh bombardues të Lankasterit në luftën e rëndësishme ajrore mbi Berlin, në vitin 1944.
  Image Lancaster Skies (2019)
 • Astro Kid

  Image Astro Kid (2019)
  Astro Kid (2019)
  Pas shkatërrimit të anijes kozmike, Uilli, aksidentalisht ndahet nga prindërit e tij. Kapsula e tij zbret në një planet të egër dhe të paeksploruar, ku i duhet të mbijetojë me ndihmën e Bakut, robotit të mbijetesës.
  Image Astro Kid (2019)
 • Tone-Deaf

  Image Tone-Deaf (2019)
  Tone-Deaf (2019)
  Një grua shkon në fshat për të kaluar një fundjavë të qetë pas humbjes së punës së saj dhe ndarjes me të dashurin. Ajo merr me qira shtëpinë e një burri të ve, i cili lufton për të fshehur prirjet e tij psikopatike.
  Image Tone-Deaf (2019)
 • Deception of the Novelist

  Image Deception of the Novelist (2019)
  Deception of the Novelist (2019)
  Historia e një burri që shantazhohet nga dashnorja e tij, e vrarë në mënyrë misterioze, shpalos përpjekjet e guximshme të vrasësit për të fshehur gjurmët.
  Image Deception of the Novelist (2019)
 • Burn

  Image Burn (2019)
  Burn (2019)
  Melinda është një punonjëse e vetmuar dhe e paqëndrueshme e një pike karburanti, e lodhur nga mosvëmendja e burrave që tërhiqen vetëm nga kolegia e saj e bukur, por acaruese. Kur dikush vjen të vjedhë nën kërcënimin e armës, Melinda përpiqet të krijojë lidhje me hajdutin e dëshpëruar.
  Image Burn (2019)
 • The Mummy Rebirth

  Image The Mummy Rebirth (2019)
  The Mummy Rebirth (2019)
  Dy gjuetarë thesaresh zbulojnë një arkivol të mbyllur dhe zgjojnë një mumje, i cili ka pritur vite për t'u rikthyer dhe për ta shfarosur njerëzimin nga faqja e Tokës. Në garë me kohën, ata mundohen ta ndalojnë mumjen që të mos bëjë kërdinë në botën moderne.
  Image The Mummy Rebirth (2019)
 • The Report

  Image The Report (2019)
  The Report (2019)
  Anëtari idealist i stafit të Senatit, Deniëll J. Xhons, i urdhëruar nga shefja e tij për të drejtuar hetimin mbi programin e burgimit dhe marrjes në pyetje të CIA-s pas 9/11-ës, zbulon sekrete tronditëse.
  Image The Report (2019)
 • Sextuplets

  Image Sextuplets (2019)
  Sextuplets (2019)
  Në përgatitje për të krijuar familjen e tij, Alan niset në kërkim të mamasë biologjike, që e dha për adoptim, kur ishte foshnje, por ai zbulon më shumë nga çfarë priste. Vëllezër dhe motra të Alanit janë të shpërndarë në tërë Amerikën dhe sjellin veçanti dhe telashe të ndryshme në jetën e tij, por në fund të fundit, familja nuk…
  Image Sextuplets (2019)
 • Unplanned

  Image Unplanned (2019)
  Unplanned (2019)
  Gjithçka që Abi Xhonsin dëshironte të bënte ishte të ndihmonte gratë. Si një nga drejtoreshat më të reja të klinikave të Prindërimit të Planifikuar në vend, ajo besoi në të drejtën e një gruaje për të zgjedhur. Deri ditën që ajo pa diçka që ndryshoi gjithçka.
  Image Unplanned (2019)
 • The Sun Is Also a Star

  Image The Sun Is Also a Star (2019)
  HD
  The Sun Is Also a Star (2019)
  Një romantik i pashpresë, i pasigurt mbi të ardhmen e tij në shkollën e mjekësisë, bie në dashuri me një vajzë të re e të pafat, e cila nuk beson në dashuri.
  Image The Sun Is Also a Star (2019)
 • Men in Black: International

  Image Men in Black: International (2019)
  Men in Black: International (2019)
  Burrat me të Zeza kanë mbrojtur gjithmonë Tokën nga llumi i universit. Në këtë aventurë të re, ata përballen me kërcënimin më të madh deri më sot: me një spiun në organizatë.
  Image Men in Black: International (2019)
 • Togo

  Image Togo (2019)
  HD
  Togo (2019)
  Historia e qenit Togo, i cili udhëhoqi vrapimin e serumit më 1925 por u konsiderua nga shumica se ishte shumë i vogël dhe i dobët për të drejtuar një garë intensive.
  Image Togo (2019)
 • The Balkan Line

  Image The Balkan Line (2019)
  The Balkan Line (2019)
  Një film propagandistik, ku mashtrohet e vërteta dhe tregon për NATO-n që bombardon Beogradin në mars 1999. Në qershor, ushtria serbe tërhiqet nga Kosova. Disa myslimanë besojnë se tani ata mund të plaçkisin, përdhunojnë dhe vrasin serbët në Kosovë. 5 rusët do të marrin aeroportin e Kosovës nga banditë të tillë dhe do ta mbajnë atë deri sa të arrijnë…
  Image The Balkan Line (2019)