Viti: 2019

 • 4×4

  Image 4×4 (2019)
  HD
  4×4 (2019)
  Një hajdut futet në një makinë të specializuar me një sistem të posaçëm sigurie që e mban të bllokuar brenda, me qëllim që askush të mos mund ta dëgjojë duke kërkuar ndihmë.
  Image 4×4 (2019)
 • Am I a Serial Killer?

  Image Am I a Serial Killer? (2019)
  HD
  Am I a Serial Killer? (2019)
  Një vajzë adoleshente viziton në burg mamanë e dënuar me vdekje dhe bie në një kurth të rrezikshëm që të marrë përsipër fajin për krimet e mamasë së saj.
  Image Am I a Serial Killer? (2019)
 • Out Stealing Horses

  Image Out Stealing Horses (2019)
  HD
  Out Stealing Horses (2019)
  Një i ve zhvendoset në një nga pyjet e Norvegjisë pas vdekjes së gruas së tij. Në atë vend, një takim i rastësishëm rikthen kujtimet nga e kaluara e tij.
  Image Out Stealing Horses (2019)
 • Blood Quantum

  Image Blood Quantum (2019)
  HD
  Blood Quantum (2019)
  Të vdekurit po kthehen në jetë në qytetin izoluar të Korbit të Kuq. Të vetmit që janë imunë ndaj murtajës duket se janë banorët e saj autoktonë.
  Image Blood Quantum (2019)
 • Feedback

  Image Feedback (2019)
  HD
  Feedback (2019)
  Një yll i njohur i radios përjeton natën më të keqe të jetës së tij kur disa persona sulmojnë stacionin ku ai po punon. Diçka e keqe e së shkuarës do rikthehet në skenë.
  Image Feedback (2019)
 • The Lodge

  Image The Lodge (2019)
  HD
  The Lodge (2019)
  Një njerkë e ardhshme do të kalojë pushimet me dy fëmijët e të fejuarit të saj në një fshat të largët. Ashtu si marrëdhëniet fillojnë të shkrijnë mes treshes, ndodhin disa ngjarje të çuditshme dhe të frikshme.
  Image The Lodge (2019)
 • Killers Anonymous

  Image Killers Anonymous (2019)
  HD
  Killers Anonymous (2019)
  Një grup mbështetës për vrasësit organizon takime të rregullta. Pjesëmarrësit ulen në rreth dhe tregojnë për mëkatet e tyre. Gjithçka fillon të bëhet e dyshimtë kur pjesë e grupit bëhet një vajzë e cila merr pjesë për herë të parë.
  Image Killers Anonymous (2019)
 • Play or Die

  Image Play or Die (2019)
  HD
  Play or Die (2019)
  Dy lojtarë të apasionuar marrin pjesë në një lojë arratisjeje në një spital të braktisur. Shpejt ata kuptojnë se vetëm njëri prej tyre do të dalë gjallë...
  Image Play or Die (2019)
 • Plus One

  Image Plus One (2019)
  HD
  Plus One (2019)
  Beni dhe Alisa, shokë që prej gjimnazit, duke qenë ende singëll, bien dakord të shoqërojnë njëri-tjetrin në çdo dasmë ku i kanë ftuar. Por, shoqëria e gjatë dhe e fortë do të vihet në provë, pas një nate kur ata i kalojnë kufijtë e shoqërisë...
  Image Plus One (2019)
 • Man Camp

  Image Man Camp (2019)
  HD
  Man Camp (2019)
  Tre vëllezër vendosin në provë të fejuarin e mamasë së tyre për të parë nëse është i mirë mjaftueshëm për të.
  Image Man Camp (2019)
 • Behind the Trees

  Image Behind the Trees (2019)
  HD
  Behind the Trees (2019)
  Gjatë një arratisjeje romantike në pyjet e Indisë, një çift nga Los Anxhelosi u bënë aksidentalisht dëshmitarë të ekzorcizmit të një 11 vjeçareje.
  Image Behind the Trees (2019)
 • Faith, Hope & Love

  Image Faith, Hope & Love (2019)
  HD
  Faith, Hope & Love (2019)
  Një balerinë e divorcuar rishtas hyn në një konkurs vallëzimi në një përpjekje të dëshpëruar për të shpëtuar studion e saj të kërcimit nga mbyllja. Çfarë ndodh kur besimi, shpresa dhe dashuria shkrihen në një?
  Image Faith, Hope & Love (2019)
 • Bad Education

  Image Bad Education (2019)
  HD
  Bad Education (2019)
  Bazuar në një ngjarje të vërtetë, filmi tregon për shpërdorimin më të madh të fondeve të shkollave publike në historinë amerikane. Frenk Tason, drejtori i rrethit shkollor në Rozlin, është një mjeshtër për përcjelljen e mesazheve pozitive para publikut, si edhe në zyrën e tij me një student të vetëm. Situata ndryshon pasi një studente gazetare zbulon skemën e shpërdorimit,…
  Image Bad Education (2019)
 • Atlantics

  Image Atlantics (2019)
  HD
  Atlantics (2019)
  Në një periferi të njohur të Dakarit, punëtorët e ndërtimit në një kullë futuriste, pa paguar me muaj, vendosin të largohen jashtë vendit nga oqeani, për një të ardhme më të mirë. Midis tyre është Sulejmani, i dashuri i Adës, i premtuar një tjetri.
  Image Atlantics (2019)
 • Proxima

  Image Proxima (2019)
  HD
  Proxima (2019)
  Një astronaute përgatitet për një udhëtim 1 vjeçar, në Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor. Përgatitjet dhe stërvitja nuk do të jenë të lehta.
  Image Proxima (2019)
 • We Take the Low Road

  Image We Take the Low Road (2019)
  HD
  We Take the Low Road (2019)
  Një rrjedhje informacioni hedh dritë mbi korrupsionin midis qeverisë amerikane dhe industrisë farmaceutike. Pas daljes së këtij informacioni, fillon një seri vrasjesh që përfshin drejtorë të rëndësishëm në industrinë farmaceutike.
  Image We Take the Low Road (2019)
 • Piranhas

  Image Piranhas (2019)
  HD
  Piranhas (2019)
  Një bandë djemsh adoleshentë kërcasin rrugët e Napolit të armatosur me armë në ndore dhe AK-47 duke pritur ofertat e bosëve të tyre, e duke u ndeshur me bandat e tjera të Napolit.
  Image Piranhas (2019)
 • Missing Link – Origjina e Humbur

  Image Missing Link (2019) – Origjina e Humbur
  HD
  Missing Link (2019) – Origjina e Humbur
  Origjina e Humbur Dublim Shqip I sjellshmi dhe gazmori Zoti Link, i fundit i species së tij, vuan për pak shoqëri dhe një vend ku të ndihet si në shtëpi. Për të gjetur kushurinjtë e tij të përfolur, ai kërkon ndihmën e Lionel Frostit, detektivit "më të famshëm në botë" për gjetjen e monstrave. Së bashku me një aventuriere kurajoze,…
  Image Missing Link (2019) – Origjina e Humbur
 • Skubi Du – Dhe mallkimi i Fantazmes së 13

  Image Skubi Du – Dhe mallkimi i Fantazmes së 13 (2019)
  HD
  Skubi Du – Dhe mallkimi i Fantazmes së 13 (2019)
  Banda e Skubi Dusë ka kapur 12 fantazmat më të frikshme që bota ka njohur ndonjëherë. Por fantazma e 13-të, ajo më e keqja, endet akoma e lirë. Me parterin e tyre të vjetër Vincent Van Ghoul në telashe, Skubi dhe miqtë e tij përgatiten për të përfunduar punën që kishin nisur, të kapin fantzmën e fundit dhe të vulosin…
  Image Skubi Du – Dhe mallkimi i Fantazmes së 13 (2019)
 • The Silence of the Marsh

  Image The Silence of the Marsh (2019)
  HD
  The Silence of the Marsh (2019)
  Një shkrimtar i tregimeve kriminale zbulon se realiteti është më kriminal se sa tregimet që ai shkruan.
  Image The Silence of the Marsh (2019)
 • Someone, Somewhere

  Image Someone, Somewhere (2019)
  HD
  Someone, Somewhere (2019)
  Rémy, një parisien i ri me një punë të pakualifikuar. Mélanie, një pariziane e re që punon në kërkime shkencore. Dy njerëz të rënduar psikologjikisht që jetojnë afër por nuk njihen me njëri-tjetrin. A do takohen ndonjëherë?
  Image Someone, Somewhere (2019)
 • I Hate Kids

  Image I Hate Kids (2019)
  HD
  I Hate Kids (2019)
  Niku shkrimtari i "I urrej fëmijët", po martohet kur 13 vjeçari Mejson pretendon të jetë fëmija i tij. Një fallxhor dhe një test ADN e konfirmojnë. Mejsoni ka qenë i adoptuar dhe nuk e di se kush është mamaja e tij e vërtetë. Bashkë me Nikun shkojnë të takojnë ish të dashurat që ka pasur para 14 vjetësh....
  Image I Hate Kids (2019)