Viti: 2018

 • Ideal Home

  Image Ideal Home (2018)
  HD
  Ideal Home (2018)
  Nga një jetë e mbushur me festa dhe alkool, u perballen me rritjen e një fëmije 10 vjeçar që mbetet në derën e tyre pasi i ati, i biri i Erasmusit përfundon në burg për shitje droge...
  Image Ideal Home (2018)
 • A Quiet Place

  Image A Quiet Place (2018)
  HD
  A Quiet Place (2018)
  Një familje është e detyruar të jetojë në heshtje, duke u fshehur nga krijesat që gjuajnë sapo dëgjojnë tinguj.
  Image A Quiet Place (2018)
 • Life of the Party

  Image Life of the Party (2018)
  HD
  Life of the Party (2018)
  Pasi burri i saj i kërkon papritmas divorcin, një nënë e moshës së mesme rikthehet në kolegj për të përfunduar studimet e lëna në mes. Aty do të fillojë një jetë e re për të.
  Image Life of the Party (2018)
 • Blockers

  Image Blockers (2018)
  HD
  Blockers (2018)
  Tre prindër përpiqen të ndalojnë vajzat e tyre nga humbja e virgjërisë në mbrëmjen e maturës.
  Image Blockers (2018)
 • Little Woods

  Image Little Woods (2018)
  HD
  Little Woods (2018)
  Një Western modern rreth dy motrave që punojnë në mënyrë të paligjshme për të përmirësuar jetesën e tyre.
  Image Little Woods (2018)
 • Distorted

  Image Distorted (2018)
  HD
  Distorted (2018)
  Një çift i martuar dyshon se "apartamentet e zgjuara" në rezidencën e tyre të teknologjisë së lartë janë duke u përdorur nga pronari i tyre për qëllime të liga.
  Image Distorted (2018)
 • Frat Pack

  Image Frat Pack (2018)
  HD
  Frat Pack (2018)
  Një djalosh i sapodiplomuar britanik gjendet i detyruar të shkojë në një festë të çmendur studentore me dy vëllezërit e tij tëardhshëm, duke qenë se mamaja e tij do martohet me babanë e tyre.
  Image Frat Pack (2018)
 • 7 Days in Entebbe

  Image 7 Days in Entebbe (2018)
  HD
  7 Days in Entebbe (2018)
  Në korrik të vitit 1976, katër terroristë rrëmbejnë një avion që udhëton nga Tel-Avivi për Paris dhe e detyrojnë ekuipazhin e fluturimit të shkojnë në Entebe të Ugandës. Atje, udhëtarët hebrenj mbahen peng, si pengje për lirimin e dhjetëra terroristëve të burgosur në Izrael, Gjermani dhe Suedi. Një film që nxjerr edhe një herë në pah konfliktin e gjatë Izrael-Palestinë...
  Image 7 Days in Entebbe (2018)
 • Acrimony

  Image Acrimony (2018)
  HD
  Acrimony (2018)
  Një grua besnike, e lodhur nga bashkëshorti i saj dinak, është e zemëruar kur bëhet e qartë se ajo është tradhtuar.
  Image Acrimony (2018)
 • 211

  Image 211 (2018)
  HD
  211 (2018)
  Oficeri Majk Çendler dhe një pasagjer i ri civil gjenden të papërgatitur kur fati i vendos ata në linjën e zjarrit. Një grabitje banke po kryhet nga një ekip i patrembur burrash të trajnuar dhe të armatosur.
  Image 211 (2018)
 • 2036 Origin Unknown

  Image 2036 Origin Unknown (2018)
  HD
  2036 Origin Unknown (2018)
  Pas misionit të parë të drejtuar në Mars që përfundoi në një aksident vdekjeprurës, kontrolluesja e misionit Mekenzi 'Mek' Uillson ndihmon një sistem të inteligjencës artificiale, A.R.T.I. Hetimi i tyre zbulon një objekt misterioz në sipërfaqen e Marsit, që mund të ndryshojë të ardhmen e planetit tonë.
  Image 2036 Origin Unknown (2018)
 • Unsane

  Image Unsane (2018)
  HD
  Unsane (2018)
  Sojer Valentini zhvendoset nga Bostoni në Pensilvani për t’i shpëtuar një maniaku që ka dy vjet që e përndjek. Ndërsa konsultohet me një terapist, Valentinin e shtrojnë pa dëshirë në një spital të çmendurish, ku ajo do të përballet sërish me maniakun dhe do të bëjë gjithçka për t’i shpëtuar atij...
  Image Unsane (2018)
 • The Tale

  Image The Tale (2018)
  HD
  The Tale (2018)
  Kur mamaja e Xhenit zbulon disa letra, që ajo kishte shkruar gjatë fëmijërisë, Xheni fillon të rikujtoj të shkuarën dhe të gjykoj disa ngjarje që kanë ndodhur kur ishte 13-vjece.
  Image The Tale (2018)
 • Scooby-Doo & Batman: The Brave and the Bold Dublim Shqip

  Image Scooby-Doo & Batman: The Brave and the Bold (2018) Dublim Shqip
  HD
  Scooby-Doo & Batman: The Brave and the Bold (2018) Dublim Shqip
  Batmani bashkohet me grupin e Skubi Dus kur të këqinjtë nga të dyja botët e tyre bashkohen për të krijuar probleme në qytet.
  Image Scooby-Doo & Batman: The Brave and the Bold (2018) Dublim Shqip
 • Rreshter Stabi Një Hero Amerikan

  Image Rreshter Stabi Një Hero Amerikan (2018)
  HD
  Rreshter Stabi Një Hero Amerikan (2018)
  Historia e vërtetë e një qeni rrugësh që i bashkohet të zotit që e gjeti në fushëbetejat e Luftës së Parë Botërore. Për veprimet heroike, rreshteri Stabi vazhdon të konsiderohet si qeni me më shumë dekorata në historinë e Amerikës.
  Image Rreshter Stabi Një Hero Amerikan (2018)
 • Princesha e Humbur – Ruslani dhe Ludmilla

  Image Princesha e Humbur – Ruslani dhe Ludmilla (2018)
  HD
  Princesha e Humbur – Ruslani dhe Ludmilla (2018)
  Një histori nga kohërat e kalorësve të guximshëm, princeshave të bukura dhe magjistarëve të ligë. Ruslani, një artist endacak që ëndërronte të bëhej kalorës, takon të bukurën Mila dhe bie në dashuri me të, pa dyshuar se ajo mund të ishte vajza e mbretit. Por, lumturia e të dashuruarve nuk ishte e shkruar të zgjaste. Çernomori, magjistari i lig, u…
  Image Princesha e Humbur – Ruslani dhe Ludmilla (2018)
 • Hotel Transylvania 3 – Pushime me Perbindesha

  Image Hotel Transylvania 3 – Pushime me Perbindesha (2018)
  HD
  Hotel Transylvania 3 – Pushime me Perbindesha (2018)
  Familja juaj e preferuar e monstrave lë kështjellën dhe i drejtohet një anije luksoze për monstra, meqë Drakula ka nevojë për pushime. Një lundrim relaksues për grupin e Drakulës, ku monstrat kënaqen me zbavitjet që mund të ofrojë anija. Por Mavis kupton se ata paskan lundruar në ujëra të rrezikshme kur zbulon se Drak ka rënë në dashuri me kapitenen…
  Image Hotel Transylvania 3 – Pushime me Perbindesha (2018)
 • Party Hard Die Young

  Image Party Hard Die Young (2018)
  HD
  Party Hard Die Young (2018)
  Një grup maturantësh diplomohen dhe largohen nga Kroacia për të shijuar "festën e jetës së tyre". Por ky udhëtim shndërrohet në një udhëtim tmerri, nga i cili jo të gjithë do të kthehen.
  Image Party Hard Die Young (2018)
 • The Strangers: Prey at Night

  Image The Strangers: Prey at Night (2018)
  The Strangers: Prey at Night (2018)
  Udhëtimi familjar merr një kthesë të rrezikshme kur mbërrijnë në shtëpinë e disa të afërmve dhe e gjejnë lagjen e braktisur. Në errësirë tre psikopatë me maska i ngacmojnë për të testuar limitet e familjes ndërkohë që përpiqen të mbijetojnë.
  Image The Strangers: Prey at Night (2018)
 • Hooligan Escape The Russian Job

  Image Hooligan Escape The Russian Job (2018)
  HD
  Hooligan Escape The Russian Job (2018)
  Një grup tifozësh anglezë përfshihen në një konflikt vetëvrasësh me disa rusë dhe kjo i fut në një sërë telashesh kur shkojnë të shohin skuadrën e tyre të futbollit në kupën e botës.
  Image Hooligan Escape The Russian Job (2018)
 • Black Water

  Image Black Water (2018)
  HD
  Black Water (2018)
  Një agjent sekret i CIA-s e gjen veten të mbyllur në një burg të sigurisë së lartë dhe në sforcime për të shpëtuar veten.
  Image Black Water (2018)
 • Gringo

  Image Gringo (2018)
  HD
  Gringo (2018)
  GRINGO, një komedi e errët e përzier me një intrigë dramatike, hulumton betejën e mbijetesës për biznesmenin Harold Sojinka (David Oyelowo) kur ai e gjen veten duke kaluar nga një qytetar që i bindet ligjit tek një kriminel në kërkim.
  Image Gringo (2018)
 • The Escape of Prisoner 614

  Image The Escape of Prisoner 614 (2018)
  HD
  The Escape of Prisoner 614 (2018)
  Dy të paaftë, zëdhënës të sherifit, kapin një të burgosur të arratisur, që ata besojnë se u dënua padrejtësisht.
  Image The Escape of Prisoner 614 (2018)