Viti: 2018

 • Ocean’s Eight

  Image Ocean’s Eight (2018)
  HD
  Ocean’s Eight (2018)
  Debbie Ocean mbledh një skuadër me femra për të bërë një grabitje të pamundur te mbrëmja Met Gala në New York.
  Image Ocean’s Eight (2018)
 • American Animals

  Image American Animals (2018)
  HD
  American Animals (2018)
  Katër çunakë ngatërrojnë jetën e tyre me një film dhe tentojnë të realizojnë një nga vjedhjet më të guximshme në historinë e Shteteve të Bashkuara.
  Image American Animals (2018)
 • Tell Me Your Name

  Image Tell Me Your Name (2018)
  HD
  Tell Me Your Name (2018)
  Pas një fëmijërie të trazuar, Ashli kërkon të lidhet përsëri me nënën e saj dhe pa dashur fton një forcë demonike. Të dashurit e saj duhet të luftojnë me kohën për të shpëtuar shpirtin e saj.
  Image Tell Me Your Name (2018)
 • The Warning

  Image The Warning (2018)
  HD
  The Warning (2018)
  Nikoja merr një letër kërcënuese dhe tashmë jeta e tij është në rrezik. Mesa duket askush nuk e beson, përveç një njeriu që ai nuk e njeh.
  Image The Warning (2018)
 • The Package

  Image The Package (2018)
  HD
  The Package (2018)
  Kur një grup shokësh adoleshent shkojnë në një udhëtim për pushimet e pranverës, një aksident fatkeq i kthen në një garë kundër kohës për të shpëtuar gjënë më të çmuar të mikut të tyre.
  Image The Package (2018)
 • Patient Zero

  Image Patient Zero (2018)
  HD
  Patient Zero (2018)
  Pas një epidemie globale të pazakontë, shumica e njerëzimit kthehet në "Të Infektuar" të dhunshëm. Një njeri me aftësinë për të folur gjuhën e re të të Infektuarve, i udhëheq të mbijetuarit e fundit në një gjueti për Pacientin Zero dhe një kurë.
  Image Patient Zero (2018)
 • Higher Power

  Image Higher Power (2018)
  HD
  Higher Power (2018)
  Kur Universi vendos se çfarë dëshiron, është e kotë të rezistosh. Kur jeta e familjes së tij vihet në rrezik, Xhosef Stedman bëhet subjekt i testit të gatshëm të një shkencëtari maniak në një betejë që mund të shpëtojë botën, ose ta shkatërrojë plotësisht atë.
  Image Higher Power (2018)
 • Upgrade

  Image Upgrade (2018)
  HD
  Upgrade (2018)
  Në një të ardhme jo të largët teknologjia do jetë e shpërndarë dhe do kontrollojë çdo aspekt të jetës. Por a do arrijë në atë pikë sa të kontrollojë dhe vullnetin e lirë njerëzor?
  Image Upgrade (2018)
 • Adrift

  Image Adrift (2018)
  HD
  Adrift (2018)
  Historia e vërtetë e Tami Oldham dhe Riçard Sharpit, të cilët po lundronin krejt të vetëm në oqean, gjatë një prej uraganeve më katastrofike në histori. Pas stuhisë, Tami e gjen Riçardin të lënduar rëndë dhe jahtin e tyre, të shkatërruar. Ajo duhet të gjejë forcën dhe vendosmërinë për të shpëtuar.
  Image Adrift (2018)
 • Tag

  Image Tag (2018)
  HD
  Tag (2018)
  Një grup i vogël djemsh që kanë qenë shokë klase, organizojnë një lojë vjetore të ndërlikuar, që kërkon që disa të udhëtojnë në të gjithë vendin.
  Image Tag (2018)
 • The Scythian

  Image The Scythian (2018)
  HD
  The Scythian (2018)
  Pak nga pasardhësit e tyre janë bërë vrasës të pamëshirshëm mercenar, "Ujqërit e Aresit". Ljutobor, është një ushtar me një detyrë të vështirë në dorë. Ai përfshihet në konflikte të brendshme dhe fillon një udhëtim të rrezikshëm për të shpëtuar familjen e tij.
  Image The Scythian (2018)
 • Kaala

  Image Kaala (2018)
  HD
  Kaala (2018)
  Kala, lideri i Daravit, mbron zonën e komunitetit Tamil në Mumbai nga padrejtësitë e politikanëve të pushtetshëm të vendit...
  Image Kaala (2018)
 • Parmanu: The Story of Pokhran

  Image Parmanu: The Story of Pokhran (2018)
  HD
  Parmanu: The Story of Pokhran (2018)
  Bazuar në një ngjarje të vërtetë. Pas rënies së Bashkimit Sovjetik, India ka mbetur pa aleatë të fuqishëm dhe, për të krijuar vendin e saj si një superfuqi, ajo vendos të testojë 6 bomba bërthamore. Një grup njerëzish do të vihen në shërbim të këtij qëllimi, por nuk do të jetë e lehtë...
  Image Parmanu: The Story of Pokhran (2018)
 • Rosy

  Image Rosy (2018)
  HD
  Rosy (2018)
  Një djalë i ri dhe i çuditshëm rrëmben një vajzë që aspiron të bëhet aktore, me shpresën se duke e njohur ajo do të bjerë në dashuri me të. Një dramë që përfshin të gjithë dinamikën e pushtetit midis një mashkulli dhe një femre.
  Image Rosy (2018)
 • Rangasthalam

  Image Rangasthalam (2018)
  HD
  Rangasthalam (2018)
  Një inxhinier me mangësi në dëgjim, së bashku me vëllanë e tij të madh, bashkojnë forcat kundër regjimit të paligjshëm 30-vjeçar të presidentit të fshatit të tyre.
  Image Rangasthalam (2018)
 • Super Troopers 2

  Image Super Troopers 2 (2018)
  HD
  Super Troopers 2 (2018)
  Kur lind një mosmarrëveshje kufitare midis SHBA-së dhe Kanadasë, Super Trupa ngarkohet me krijimin e një stacioni të Patrullës së Autostradës në zonën e kontestuar.
  Image Super Troopers 2 (2018)
 • Big Legend

  Image Big Legend (2018)
  HD
  Big Legend (2018)
  Pas zhdukjes së të fejuarës së tij, një ish-ushtar kthehet në vendin e sulmit, për të zbuluar të vërtetën mbi ngjarjet e asaj nate.
  Image Big Legend (2018)
 • On the Ropes

  Image On the Ropes (2018)
  HD
  On the Ropes (2018)
  Pas vdekjes së papritur të babait të tyre, dy vëllezër kuptojnë se kërcënimi më i madh i perandorisë së tyre kriminale mund të jenë njëri-tjetri. Lufta për pushtet rrezikon të shkatërrojë çdo gjë që ka ndërtuar babai i tyre.
  Image On the Ropes (2018)
 • I Feel Pretty

  Image I Feel Pretty (2018)
  HD
  I Feel Pretty (2018)
  "Ndihem e Bukur": Një femër e pasigurt përmendet pas një rrëzimi duke menduar se është gruaja më e bukur dhe e aftë në botë. Konfidenca e fituar bën që ajo të jetojë pa frikë, por ç'do të ndodhë kur ajo të kuptojë se pamja fizike e saj s'ka ndryshuar?
  Image I Feel Pretty (2018)
 • Isle of Dogs

  Image Isle of Dogs (2018)
  HD
  Isle of Dogs (2018)
  Në Japoni një kryebashkiak adhurues i maceve kërkon të shfarosë qentë dhe t'i zhdukë përgjithmonë ndaj i dëbon në një ishull të pabanuar. Një fëmijë i dhënë pas qenit tëtij vihet të ndihmojë atë dhe gjithë qentë e tjerë.
  Image Isle of Dogs (2018)
 • The Catcher Was a Spy

  Image The Catcher Was a Spy (2018)
  HD
  The Catcher Was a Spy (2018)
  Një lojtar i shquar i bejsbollit, Mo Berg punësohet si spiun nga Zyra e Shërbimeve Strategjike për të zbuluar bombën atomike të Gjermanisë gjatë Luftës së Dytë Botërore.
  Image The Catcher Was a Spy (2018)