Viti: 2018

 • Nappily Ever After

  Image Nappily Ever After (2018)
  HD
  Nappily Ever After (2018)
  Violeta Xhons, e lodhur duke pritur që i dashuri i saj t'i propozonte për martesë, ndahet me të. Kur ai fillon të takojë një grua tjetër, ajo e kupton se duhet të ndryshojë rrënjësisht jetën...duke filluar nga flokët.
  Image Nappily Ever After (2018)
 • Amazon Hot Box

  Image Amazon Hot Box (2018)
  HD
  Amazon Hot Box (2018)
  Një studente e pafajshme universiteti dërgohet në një burg në xhungël. Ajo aty duhet të luftojë për jetën e saj kundër një gardianeje të ligë, të burgosurve të çmendur dhe eksperimenteve me makinerinë e torturës.
  Image Amazon Hot Box (2018)
 • Bleach

  Image Bleach (2018)
  HD
  Bleach (2018)
  Një i ri gjimnazist mund të shohë fantazma si dhe shpirtra të këqij. Një korrëse shpirtrash i transferon pa dashur fuqitë e saj dhe ai e gjen veten duke luftuar shpirtrat që e ndjekin dhe nga e kaluara...
  Image Bleach (2018)
 • Mandy

  Image Mandy (2018)
  HD
  Mandy (2018)
  Një veri-perëndim të Paqësorit, Red Miler dhe Mendi Blum bënin një jetë të lumtur dhe të qetë. Kur parajsa e tyre tokësore shkatërrohet egërsisht nga prijësi sadist i një sekti, Red nis rrugëtimin e tij drejt gjakakmarrjes.
  Image Mandy (2018)
 • Hold the Dark

  Image Hold the Dark (2018)
  HD
  Hold the Dark (2018)
  Pas vdekjes së tre fëmijëve që supozohet të jenë vrarë nga ujqërit, nëna e një djaloshi gjashtë vjeçar të humbur punëson shkrimtarin Rasëll Kor për të gjetur djaloshin në vendin e egër të Alaskës.
  Image Hold the Dark (2018)
 • All Styles

  Image All Styles (2018)
  HD
  All Styles (2018)
  Kjo dramë tregon për një adoleshent artist në hip hop që largohet nga grupi i tij i kërcimit për të shkuar në kolegj përpara një kompeticioni të madh. Për këtë ai mbledh një grup të ri me stile kërcimi të ndryshëm për tu përballur me shokët e tij të mëparshëm.
  Image All Styles (2018)
 • Slice

  Image Slice (2018)
  HD
  Slice (2018)
  Kur një shpërndarës picash vritet, qyteti kërkon dikë për të fajësuar: fantazmat, të droguarit, apo një njeri-ujk që kërkon hakmarrje?
  Image Slice (2018)
 • Final Score

  Image Final Score (2018)
  HD
  Final Score (2018)
  Pasi një terrorist i tmerrshem merr peng mbesën e tij në një ndeshje futbolli, një ish-ushtar me aftësi të jashtëzakonshme nis një luftë personale për ta shpëtuar atë dhe për të shmangur shkatërrimin në masë.
  Image Final Score (2018)
 • The Angel

  Image The Angel (2018)
  HD
  The Angel (2018)
  Historia e vërtetë e Ashraf Maruanit, i cili ishte dhëndëri i presidentit Naser dhe këshilltar i besuar pasardhësit të tij Anuar Sadatit. Njëkohësisht pasuria më e çmuar e inteligjencës izraelite të shekullit të 20-të. Bazuar në librin më të mirë të NYT 'Engjëlli: Spiuni egjiptian që shpëtoi Izraelin'
  Image The Angel (2018)
 • The First Purge

  Image The First Purge (2018)
  HD
  The First Purge (2018)
  Partia e tretë politike e Amerikës, Themeluesit e Rinj të Amerikës, vijnë në pushtet dhe kryejnë një eksperiment: 12 orë në Staten Island pa ligje. Askush nuk duhet të qëndrojë në ishull, por ai që rri fiton 5000 dollarë.
  Image The First Purge (2018)
 • The Dawnseeker

  Image The Dawnseeker (2018)
  HD
  The Dawnseeker (2018)
  Ngjarja vendoset në vitin 2245, kur Dielli i Tokës rrezikon të shuajë krejt njerëzimin. 5 mercenarë udhëtojnë drejt një planeti të panjohur, në kërkim të një minerali të rrallë, që mund të zëvendësojë Diellin.
  Image The Dawnseeker (2018)
 • Sierra Burgess Is a Loser

  Image Sierra Burgess Is a Loser (2018)
  HD
  Sierra Burgess Is a Loser (2018)
  Një rast identiteti i gabuar përfundon në romancë të papritur, ku vajza më e njohur në shkollë dhe dështakja më e madhe duhet të bashkëpunojnë për të fituar zemrat e djemve që pëlqejnë.
  Image Sierra Burgess Is a Loser (2018)
 • Agent Mr. Chan

  Image Agent Mr. Chan (2018)
  HD
  Agent Mr. Chan (2018)
  Një agjent i përjashtuar nga agjencia e Shërbimit Sekret detyrohet të kthehet për një mision të fundit të fshehtë.
  Image Agent Mr. Chan (2018)
 • Unstoppable

  Image Unstoppable (2018)
  HD
  Unstoppable (2018)
  Dong-Chul dhe Ji-Soo janë një çift i martuar e të lumtur. Një ditë, Dong-Chul kthehet dhe e gjen shtëpinë në kaos dhe gruaja e tij është zhdukur.
  Image Unstoppable (2018)
 • Age of Summer

  Image Age of Summer (2018)
  HD
  Age of Summer (2018)
  Një djalë adoleshent i vendosur, përpiqet të pranohet te rojet e plazhit Hermosa, duke kaluar sfida dhe duke krijuar marrëdhënie me të tjerët gjatë verës së vitit 1986.
  Image Age of Summer (2018)
 • Destination Wedding

  Image Destination Wedding (2018)
  HD
  Destination Wedding (2018)
  Kur Frenk dhe Lindsi takohen rrugës për tek një dasmë, zbulojnë se kanë shumë të përbashkëta; të dy urrejnë nusen, urrejnë dhëndrin, urrejnë dasmën, urrejnë veten dhe të tjerët. Janë të dy njësoj të pakëndshëm dhe të mjerë.
  Image Destination Wedding (2018)
 • Enter The Wild

  Image Enter The Wild (2018)
  HD
  Enter The Wild (2018)
  Një grup të rinjsh ndërmarrin një aventurë për të vizituar pemën më të rrallë në botë, por ashpërsia e natyrës u kundërvihet dhe ata fillojnë të përballen me të vërteta të padëshiruara.
  Image Enter The Wild (2018)
 • Pitbull: Last Dog

  Image Pitbull: Last Dog (2018)
  HD
  Pitbull: Last Dog (2018)
  Pas vrasjes së një oficeri, shefi i rajonit policor e ka të vështirë të luftojë krimin e organizuar dhe të zbardhë vrasjen, për shkak të mungesës së stafit. Ndërkohë bandat gangstere të zonës përfshihen në konflikte të brendshme, që sa vijnë e përkeqësohen.
  Image Pitbull: Last Dog (2018)
 • Summer of 84

  Image Summer of 84 (2018)
  HD
  Summer of 84 (2018)
  Pasi dyshojnë që komshiu i tyre polic është një vrasës serial, një grup adoleshentësh kalojnë gjithë verën duke e përgjuar dhe duke mbledhur prova. Sa më shumë i afrohen të vërtetës, aq më të rrezikshme bëhen gjërat.
  Image Summer of 84 (2018)
 • Reprisal

  Image Reprisal (2018)
  HD
  Reprisal (2018)
  Një menaxher banke i përndjekur nga grabitja e dhunshme e cila mori jetën e një kolegut të tij, bashkohet me fqinjin e tij ish-polic për të kapur sulmuesin, duke nisur kështu një kundërsulm të fuqishëm i cili i bashkon të tre në një pikë kulmore.
  Image Reprisal (2018)
 • SuperFly

  Image SuperFly (2018)
  HD
  SuperFly (2018)
  Duke pasur ndërmend të tërhiqet, një shpërndarës droge i suksesshëm realizon një shpërndarje të fundit, ndërkohë që përballet me kundërshtarët e tij dhe policinë.
  Image SuperFly (2018)
 • Show Dogs

  Image Show Dogs (2018)
  HD
  Show Dogs (2018)
  Maksi, një qen policie vetmitar dhe mashkullor urdhërohet të shkojë si agjent i fshehtë në një festival qensh, së bashku me partnerin e tij njeri, për të shmangur një fatkeqësi.
  Image Show Dogs (2018)
 • Unfriended: Dark Web

  Image Unfriended: Dark Web (2018)
  HD
  Unfriended: Dark Web (2018)
  Një programues kompjuterash shtie në dorë një laptop të ri, por pa e ditur se pronari i të cilit jo vetëm po e përgjon atë dhe miqtë e tij, por ka dhe shumë sekrete vrasëse të fshehura që nuk do donte të dilnin në pah.
  Image Unfriended: Dark Web (2018)
 • Making Babies

  Image Making Babies (2018)
  HD
  Making Babies (2018)
  Pas vitesh duke u përpjekur të bëjnë një fëmijë, një çift i ri fillon të provojë trajtime të ndryshme mjekësore dhe tradicionale, njëri më I ndërlikuar se tjetri, duke shkaktuar probleme në financat, martesën dhe planet e ndryshme që kishin për të ardhmen.
  Image Making Babies (2018)