Viti: 2018

 • Sorry to Bother You

  Image Sorry to Bother You (2018)
  HD
  Sorry to Bother You (2018)
  Në një realitet tjetër të Oklandit të ditëve të sotme, shitësi Kasius Grin e gjen veten në një univers makabër, pasi zbulon çelësin e fitimit të të mirave materiale. Ndërkohë që karriera e Kasius vjen në rritje, miqtë dhe kolegët e tij organizojnë një protestë kundër shtypjes së korporatave. Në ç'krah do qëndrojë ai?
  Image Sorry to Bother You (2018)
 • Raid

  Image Raid (2018)
  HD
  Raid (2018)
  Një oficer taksash sypatrembur sulmon vilën e njeriut më të fuqishëm në Luknov, pasi një informator misterioz i jep prova kundër tij.
  Image Raid (2018)
 • Constantine: City of Demons

  Image Constantine: City of Demons (2018)
  HD
  Constantine: City of Demons (2018)
  Një seri e animuar që përqendrohet në aventurat e detektivit me fuqi të mbinatyrshme, John Constantine.
  Image Constantine: City of Demons (2018)
 • Cruise

  Image Cruise (2018)
  HD
  Cruise (2018)
  Një histori dashurie mes dy të rinjve që jetojnë në botë ndryshme.Mes aventurash, sfidash dhe pengesasha do të arrijnë të kenë fundin e lumtur?
  Image Cruise (2018)
 • Gangsta

  Image Gangsta (2018)
  HD
  Gangsta (2018)
  Jetët e katër miqve të ngushtë të fëmijërisë, të cilët dëshirojnë të bëhen gangsterë, dalin jashtë kontrollit kur vjedhin një dërgesë kokaine. Ata nxitin një luftë të vërtetë që do të përfshijë ata, baronët e drogës në Evropë dhe një kartel të pamëshirshëm Kolumbian.
  Image Gangsta (2018)
 • Giant Little Ones

  Image Giant Little Ones (2018)
  HD
  Giant Little Ones (2018)
  Frenki dhe Ballasi kanë qenë miq të ngushtë që nga fëmijëria. Ata janë mbretërit e gjimnazit: të bukur, yje të ekipit të notit dhe të njohur nga vajzat. Jetojnë një jetë të përkryer adoleshentësh - deri në festën e ditëlindjes së 17 të Frenkit, ku përfshihen në një incident të papritur që u ndryshon përgjithmonë jetën.
  Image Giant Little Ones (2018)
 • Harmony

  Image Harmony (2018)
  HD
  Harmony (2018)
  Një vajzë e re me aftësinë që të thith frikën nga njerëzit e tjerë, duhet të mësoj të kontrolloj fuqitë dhe frikërat e saj, që të arrij të luftoj negativitetin që po shtohet në botë. Ajo nuk është vetëm në këtë detyrë, ekzistojnë dhe 5 të tjerë në botë, të cilët dihet t’i takoj.
  Image Harmony (2018)
 • Metti la nonna in freezer

  Image Metti la nonna in freezer (2018)
  HD
  Metti la nonna in freezer (2018)
  Simone, një financier i ngathët, bie në dashuri me Klaudian, e cila jeton me pensionin e gjyshes së saj. Kur e moshuara ndërron jetë, Klaudia e fsheh trupin e saj në frigorifer dhe bëhet pjesë e një mashtrimi bashkë me ndihmën e mikeve të saj për të shmangur falimentimin.
  Image Metti la nonna in freezer (2018)
 • DC Super Hero Girls: Legends of Atlantis – Vajzat Superheroina: Legjenda e Atlantidës

  Image DC Super Hero Girls: Legends of Atlantis (2018) – Vajzat Superheroina: Legjenda e Atlantidës
  HD
  DC Super Hero Girls: Legends of Atlantis (2018) – Vajzat Superheroina: Legjenda e Atlantidës
  Vajzat Superheroina: Legjenda e Atlantidës Dublim Shqip Vajzat SuperHeroina vijnë me një aventurë të re. Këtë rradhë ato duhet të zbulojnë se kush ka vjedhur 'Librin e plot fuqishëm të Legjendave'. Për të zbuluar misterin, ato do të udhëtojnë në thellësi të oqeanit, drejt Atlantidës.
  Image DC Super Hero Girls: Legends of Atlantis (2018) – Vajzat Superheroina: Legjenda e Atlantidës
 • Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost – Skubi Du dhe Fantazma e kuqe

  Image Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost (2018) – Skubi Du dhe Fantazma e kuqe
  HD
  Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost (2018) – Skubi Du dhe Fantazma e kuqe
  Skubi Du dhe Fantazma e kuqe Dublim Shqip Skubi Du rikthehet me një aventurë të re... Këtë herë Fred, Vilma, Dafni dhe Shagi do të përjetojnë një aventurë të paharrueshme në Nju Inglënd. Ata duhet të kapin 'Fantazmën e kuqe' e cila përndjek dajën e Fredit.
  Image Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost (2018) – Skubi Du dhe Fantazma e kuqe
 • Pachamama – Pakamama: Thesari i Shenjtë

  Image Pachamama (2018) – Pakamama: Thesari i Shenjtë
  HD
  Pachamama (2018) – Pakamama: Thesari i Shenjtë
  Pakamama: Thesari i Shenjtë Dublim Shqip Kur një statujë e shenjtë zhduket nga fshati i tij, një djalë me shpirt të madh që ëndërron të bëhet shaman, niset në një mision shumë të guximshëm për ta rikthyer atë.
  Image Pachamama (2018) – Pakamama: Thesari i Shenjtë
 • The Mule

  Image The Mule (2018)
  HD
  The Mule (2018)
  Një kopshtar 90-vjeçar dhe veteran i Luftës Koreane kthehet në një transportues droge për një kartel meksikan.
  Image The Mule (2018)
 • Nathan’s Kingdom

  Image Nathan’s Kingdom (2018)
  HD
  Nathan’s Kingdom (2018)
  Natan është një djalë i rritur i cili vuan nga autizmi. Motra e tij e vogël ia ka përkushtuar të gjithë jetën e saj përkujdesjes ndaj tij duke u futur edhe ajo në botën e tij imagjinare. Ai kërkon një mbretëri imagjinare për strehim. A nuk e kemi të gjithë një mbretëri të tillë?
  Image Nathan’s Kingdom (2018)
 • The Spy Who Dumped Me

  Image The Spy Who Dumped Me (2018)
  HD
  The Spy Who Dumped Me (2018)
  Audri dhe Morgana janë shoqe të ngushta, të cilat përfshihen pa dashje në një konspiracion ndërkombëtar, kur njëra prej tyre zbulon që i dashuri i saj që e ka lënë atë, në të vërtetë ishte spiun.
  Image The Spy Who Dumped Me (2018)
 • Slender Man

  Image Slender Man (2018)
  HD
  Slender Man (2018)
  Në një qytet të vogël të Masaçusetsit, një grup shokësh, të mahnitur nga fama e Slendermenit në internet, përpiqen të provojnë se nuk ekziston - derisa njëri prej tyre zhduket ne mënyrë misterioze.
  Image Slender Man (2018)
 • Betrayed

  Image Betrayed (2018)
  HD
  Betrayed (2018)
  Duke u përpjekur të kontrollojë qytetin, kryetari i bashkisë i hap derën Mafies Ruse.Shumë shpejt ai kupton që ata nuk kanë të ndjekur rregullat e tij.Për të zgjidhur problemin ai pranon bashkëpunimin me Kartelin Meksikan. Kur Mafia Ruse e kupton këtë gjë, rrëmbejnë vajzën e kryetarit të bashkisë, aty nis dhe loja më e rrezikshme.
  Image Betrayed (2018)
 • Along with the Gods: The Last 49 Days

  Image Along with the Gods: The Last 49 Days (2018)
  HD
  Along with the Gods: The Last 49 Days (2018)
  Në Jetën e Përtejme një rojtar do ndihmojë një shpirt të humbur gjatë gjyqeve të tij, ndërsa dy ndihmësit e tij të tjerë ndihmojnë një ish-rojtar në tokë, duke zbuluar kështu dhe të vërtetën e historisë së tyre mijëra vjeçare.
  Image Along with the Gods: The Last 49 Days (2018)
 • The Pagan King

  Image The Pagan King (2018)
  HD
  The Pagan King (2018)
  Në shtratin e vdekjes, mbreti në fuqi shpall si trashëgimtar të fronit një person që nuk e pristeasnjë njeri.Mbreti i ri i Semigalisë, duhet të gjej forcën përtë bashkuar fiset e mbretërisë, kundër kryqëzatave të dhunshme që rrezikojnë lirinë e tyre.
  Image The Pagan King (2018)
 • Little Italy

  Image Little Italy (2018)
  HD
  Little Italy (2018)
  Dashuria e tyre po lulëzon por kanë përpara një pengesë jo edhe aq të vogël...Ata vijnë nga dy familje që prej kohës janë në rivalitet për piceritë e tyre në Nju Jork.
  Image Little Italy (2018)
 • Eighth Grade

  Image Eighth Grade (2018)
  HD
  Eighth Grade (2018)
  Kejla, 13 vjeçarja e ndrojtur përpiqet t'i mbijetojë javës së fundit të klasës së tetë, një viti shkollor të tmerrshëm për të. E mbytur nga presioni shoqëror, adoleshentja mezi pret të fillojë gjimnazin, me shpresën se gjërat do ndryshojnë për mirë në atë kapitull të ri të jetës së saj.
  Image Eighth Grade (2018)
 • Hotel Artemis

  Image Hotel Artemis (2018)
  HD
  Hotel Artemis (2018)
  Filmi është i vendosur në të ardhmen e afërt, në Los Anxhelesin e shkatërruar nga trazirat, ku një infermiere drejton Hotelin Artemis, një dhomë urgjence sekrete për kriminelë.
  Image Hotel Artemis (2018)
 • Danger One

  Image Danger One (2018)
  HD
  Danger One (2018)
  Teksa transportojnë një të plagosur në spital, dy mjekë gjejnë një milion dollarë të fshehura në trupin e tij. Kur i plagosuri vdes, ata vendosin t’i mbajnë paratë, duke i hapur vetes një mal me probleme.
  Image Danger One (2018)
 • Redbad

  Image Redbad (2018)
  HD
  Redbad (2018)
  Lufta për pushtet dhe luftërat midis frizianit Redbed dhe armikut të tij të betuar Pepijnit të Herstalit, mbreti i frankëve.
  Image Redbad (2018)