Viti: 2017

 • The Queen of Hollywood Blvd

  Image The Queen of Hollywood Blvd (2017)
  HD
  The Queen of Hollywood Blvd (2017)
  Pronarja e një lokali nate në Los Anxheles përpiqet t’i mbijetoj egërsisë së qytetit dhe të shpëtoj familjen dhe biznesin për të cilin ka sakrifikuar shumë.
  Image The Queen of Hollywood Blvd (2017)
 • What Happened to Monday

  Image What Happened to Monday (2017)
  HD
  What Happened to Monday (2017)
  Në një të ardhme jo shumë të largët kriza e mbipopullimit është bërë një kërcënim për mbijetesën e njerëzimit. Për këtë arsye qeveritë kanë nisur fushatën "Një fëmijë për familje". Në fshehtësi, Terrens Setman, rrit shtatënjaket identike që e bija lind para se të vdesë.
  Image What Happened to Monday (2017)
 • Sleep No More

  Image Sleep No More (2017)
  HD
  Sleep No More (2017)
  Një grup me studentë të diplomuar bëjnë një studim për një ilaç që ndalon gjumin por diçka shkon shumë keq me eksperimentin.
  Image Sleep No More (2017)
 • Çukur Sezoni 2

  Image Çukur Sezoni 2
  HD
  Çukur Sezoni 2
  Gropa me titra shqip Një lagje e rrezikshme, "Gropa", drejtohej nga një familje fisnike mafioze e quajtur Koçovar. Kur familja është në rrezik të humbasë kontrollin e Gropës, djali i tyre më i vogël tani duhet të kthehet në shtëpinë e tij, nga ku nuk mund të shpëtonte kurrë.
  Image Çukur Sezoni 2
 • Meri Pyaari Bindu

  Image Meri Pyaari Bindu (2017)
  HD
  Meri Pyaari Bindu (2017)
  Një shkrimtar i suksesshëm, Abhimanju Roi, i ngecur në problemet e shkrimit, kthehet në zanafillën e tij për të shkruar një histori dashurie të modës së vjetër.
  Image Meri Pyaari Bindu (2017)
 • Mary and the Witch’s Flower – Meri dhe Lulja e Shtrigës

  Image Mary and the Witch’s Flower (2017) – Meri dhe Lulja e Shtrigës
  HD
  Mary and the Witch’s Flower (2017) – Meri dhe Lulja e Shtrigës
  Meri dhe Lulja e Shtrigës Dublim Shqip Nëse vetëm për një natë, një forcë e mbinatyrshme bëhet e jota, cfarë do të bëje me të? Kjo është historia e Merit e cila do të gjejë një lule magjike që lulëzon vetëm 1 herë në 7 vjet...
  Image Mary and the Witch’s Flower (2017) – Meri dhe Lulja e Shtrigës
 • The Girl In The Fog aka La ragazza nella nebbia

  Image The Girl In The Fog (2017) aka La ragazza nella nebbia
  HD
  The Girl In The Fog (2017) aka La ragazza nella nebbia
  Detektivi Vogel dërgohet në një qytet të izoluar në një luginë malore për të hetuar çështjen e një 16-vjeçareje të zhdukur.
  Image The Girl In The Fog (2017) aka La ragazza nella nebbia
 • Cain Hill

  Image Cain Hill (2017)
  HD
  Cain Hill (2017)
  Një grup prodhuesish po xhirojnë një dokumentar të veçantë për ngjarjet që kanë ndodhur në azilin e braktisur famëkeq dhe misterioz, "Cain Hill", shumë vite më pare, dhe për rrëmbimet dhe vrasjet e pashpjeguara që kanë ndodhur në atë vend që atëherë. Grupi shpejt mëson se të burgosurit nuk janë larguar kurrë nga Cain.
  Image Cain Hill (2017)
 • Mr. Long

  Image Mr. Long (2017)
  HD
  Mr. Long (2017)
  Vrasësit profesionist me pagesë, zotit Long, i caktohet një detyrë e re në Japoni. Kur gjëra nuk shkojnë siç duhet, atij i duhet të zhduket. Me shumë plagë në trup, ai zgjedh të jetojë i strehuar në një qytet të vogël totalisht të harruar.
  Image Mr. Long (2017)
 • Boar

  Image Boar (2017)
  HD
  Boar (2017)
  Një familje e re në një prej zonave rurale te Australisë sulmohet nga një bishë e etur për gjak dhe shkatërrim.
  Image Boar (2017)
 • Mary Shelley

  Image Mary Shelley (2017)
  HD
  Mary Shelley (2017)
  Biografia e shkrimtares Meri Shelli, e cila në moshën 16-vjeçare takoi poetin 21-vjeçar Persi Shelli, marrëdhënia e të cilëve rezultoi në shkrimin e mëvonshëm të veprës "Frankenshtajn" të Merit.
  Image Mary Shelley (2017)
 • Hunting Emma

  Image Hunting Emma (2017)
  HD
  Hunting Emma (2017)
  E bukura dhe paqësorja Ema bëhet dëshmitare e një vrasjeje të egër. Gjashtë burra të dhunshëm vrasin një polic me gjakftohtësi. Për ta hequr qafe, ata e ndjekin Emën si kafshë në Karoon e shkretuar. Duket pre e lehtë. Por jeta është plot me surpriza...
  Image Hunting Emma (2017)
 • Trench 11

  Image Trench 11 (2017)
  HD
  Trench 11 (2017)
  Në ditët e fundit të Luftës së Parë Botërore, një njësi aleate e udhëhequr nga një ushtar i tronditur është dërguar për të hetuar një strukturë misterioze të braktisur gjermane që ndodhet thellë nën tokë. Ajo që ata zbulojnë është më e keqe se vdekja.
  Image Trench 11 (2017)
 • How to Be a Latin Lover

  Image How to Be a Latin Lover (2017)
  HD
  How to Be a Latin Lover (2017)
  Maksimo, që e kalon jetën duke shkuar pas femrave të pasura dhe të moshuara, ndahet nga një martesë 25 vjeçare dhe fillon të jetojë tek shtëpia e motrës së tij. Aty fillon të kuptojë vlerën e familjes.
  Image How to Be a Latin Lover (2017)
 • Beyond the Clouds

  Image Beyond the Clouds (2017)
  HD
  Beyond the Clouds (2017)
  Duke u arratisur nga policia, Amir gjen ndihmë tek motra e tij Tara, e cila në përpjeke për ta ndihmuar përfundon në burg. Jeta e tyre ka qenë e mbushur vetëm me trishtim dhe papritmas një rreze shprese depërton përtej reve.
  Image Beyond the Clouds (2017)
 • Naked

  Image Naked (2017)
  HD
  Naked (2017)
  I emocionuar nga martesa, një djalë detyrohet të jetojë të njëjtat orë stresuese, derisa të ketë gjithçka gati për dasmën e tij.
  Image Naked (2017)
 • Blue World Order

  Image Blue World Order (2017)
  HD
  Blue World Order (2017)
  Pas apokalipsit i gjithë qytetërimi është shkatërruar dhe të gjithë fëmijët janë mbytur, përveç vogëlushes Bag. Babai i saj Xhaku po bën të pamundurën që ta mbajë atë gjallë...
  Image Blue World Order (2017)
 • High Heel Homicide +18

  Image High Heel Homicide (2017) +18
  HD
  High Heel Homicide (2017) +18
  Vrasje me Taka të Larta : Pas një vargu vrasjesh në qytet, dy detektivë punojnë për të zgjidhur misterin dhe për të gjetur vrasësin. Te dhënat e tyre të vetme: të gjitha viktimat janë ish-policë dhe secili ka nga një shkronjë të kuqe të vizatuar në trup. Sa do të vdesin para se vrasësi të ketë dhënë mesazhin e tij?…
  Image High Heel Homicide (2017) +18
 • Damascus Cover

  Image Damascus Cover (2017)
  HD
  Damascus Cover (2017)
  Një spiun izraelit me identitet të rremë gjerman, infiltrohet në inteligjencën siriane të viteve '80 dhe vihet në një terren të vështirë mes dashurisë dhe mbijetesës.
  Image Damascus Cover (2017)
 • Ruin Me

  Image Ruin Me (2017)
  HD
  Ruin Me (2017)
  Aleksandra i bashkohet të dashurit të saj në një lojë horror në pyll, por kur argëtimi bëhet vrastar, ajo duhet të luajë me qëllim mbijetesën.
  Image Ruin Me (2017)
 • A Prayer Before Dawn

  Image A Prayer Before Dawn (2017)
  HD
  A Prayer Before Dawn (2017)
  Historia e vërtetë e një boksieri anglez që burgoset në një nga burgjet më famëkeqe të Tajlandës, ndërsa lufton në turneun Muay Thai për të fituar lirinë e tij.
  Image A Prayer Before Dawn (2017)
 • Desire +18

  Image Desire (2017) +18
  HD
  Desire (2017) +18
  Lusia dhe Ofelia, dy motra, më në fund takohen 7 vjet pas dasmës së Lusias. Por kur Huani, burri i Lusias dhe Ofelia takohen, ndjejnë një fantazi që magjeps mendjet dhe trupat e tyre...
  Image Desire (2017) +18
 • The Maus

  Image The Maus (2017)
  HD
  The Maus (2017)
  Selma, një boshnjake dhe Aleks, një djalë gjerman, të dashuruar shkojnë në Bosnjë për të varrosur familjen e Selmës të masakruar në genocid. Por do ngecin në një pyll të Bosnjës ku i presin shumë rreziqe dhe djallëzi.
  Image The Maus (2017)