Viti: 2016

 • Sour Apples aka Eksi Elmalar

  Image Sour Apples (2016) aka Eksi Elmalar
  HD
  Sour Apples (2016) aka Eksi Elmalar
  Duke premtuar një festë vizuale të ngjyrave, kostumeve, dritës dhe vendndodhjeve, do t'iu bëjnë të qeshni dhe qani njëkohësisht me shfaqjet e saj të fuqishme të aktrimit, si dhe dialogët e mençur dhe të paharrueshëm të Yilmaz Erdogan.
  Image Sour Apples (2016) aka Eksi Elmalar
 • The Angry Birds Movie – Zogj të Zemëruar

  Image The Angry Birds Movie (2016) – Zogj të Zemëruar
  HD
  The Angry Birds Movie (2016) – Zogj të Zemëruar
  Zogj të Zemëruar Dublim Shqip Në një ishull të banuar nga zogj që nuk fluturojnë, gjaknxehti i Kuqi, i shpejti Çak dhe i paqëndrueshmi Bomba, do bëjnë të pamundurën për të zbuluar misterin që vjen nga vizita e disa derrkucëve jeshilë.
  Image The Angry Birds Movie (2016) – Zogj të Zemëruar
 • Zootopia – Qyteti i Kafshëve

  Image Zootopia (2016) – Qyteti i Kafshëve
  HD
  Zootopia (2016) – Qyteti i Kafshëve
  Zootopia: Qyteti i Kafshëve Dublim Shqip Në një qytet ku të gjitha kafshët jetojnë në paqe e harmoni, një lepurushe që sapo ka filluar punë si police detyrohet të bashkëpunojë me një dhelpër dredharake, për të zgjidhur çështjen e saj të parë.
  Image Zootopia (2016) – Qyteti i Kafshëve
 • DC Super Hero Girls: Hero of the Year – Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit

  Image DC Super Hero Girls: Hero of the Year (2016) – Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit
  HD
  DC Super Hero Girls: Hero of the Year (2016) – Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit
  Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit Dublim Shqip Njihuni me superheroinat me të guximshme... Do ti gjeni të gjitha bashkë në një film... Po kush do të jetë heroina e vitit?
  Image DC Super Hero Girls: Hero of the Year (2016) – Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit
 • Open Season: Scared Silly – Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken

  Image Open Season: Scared Silly (2015) – Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken
  HD
  Open Season: Scared Silly (2015) – Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken
  Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken Dublim Shqip Eliot, Bag dhe kafshët gazmore rikthehen me një aventurë shumë komike! Për të mbyllur stinën e rihapur të gjuetisë, kafshët duhet të përballen me frikën e tyre dhe të gjejnë një kafshë misterioze, që po shkakton panik....
  Image Open Season: Scared Silly (2015) – Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken
 • Toro

  Image Toro (2016)
  HD
  Toro (2016)
  Një ish mashtrues duhet t'i kthehet zakoneve të vjetra për të shpëtuar vëllanë e madh dhe mbesën nga ish bosi i tij...
  Image Toro (2016)
 • The Handmaiden

  Image The Handmaiden (2016)
  HD
  The Handmaiden (2016)
  Një hajdute punësohet si një shërbëtore për një vajzë të pasur dhe ajo është pjesë e një komploti për të përfituar pasurinë e saj.
  Image The Handmaiden (2016)
 • Quo vado?

  Image Quo vado? (2016)
  HD
  Quo vado? (2016)
  Keko ka lindur në një qytet të vogël, por të privilegjuar, të Italisë dhe ka një punë fikse në zyrë. Kur qeveria vendos të bëjë një reformë për shkurtimin e vendeve të punës, Keko është i detyruar të pranojë kushtet që përkeqësohen.
  Image Quo vado? (2016)
 • Compulsion +18

  Image Compulsion (2016) +18
  HD
  Compulsion (2016) +18
  Pas një zënke me të dashurin e saj, një romanciere e suksesshme fillon turneun e librit të saj në Evropë ku takohet me ishin e saj dhe shoqen e tij, me të cilën ajo bie në dashuri. Më pas ata marrin pjesë në një festë të një kulti të rrezikshëm.
  Image Compulsion (2016) +18
 • The Escort

  Image The Escort (2015)
  HD
  The Escort (2015)
  I dëshpëruar për një histori të mirë, një gazetar i fiksuar pas seksit futet në botën e një Eskorte të klasit të lartë kur fillon të ndjekë një prostitutë të diplomuar në Standford.
  Image The Escort (2015)
 • The Possession Experiment

  Image The Possession Experiment (2016)
  HD
  The Possession Experiment (2016)
  Kur një student nis një projekt për shkollë mbi eksorcizmin ai zbulon një anë të jetës së tij që i ishte fshehur.
  Image The Possession Experiment (2016)
 • The Mountain II a.k.a The Dag 2

  Image The Mountain II (2016) a.k.a The Dag 2
  HD
  The Mountain II (2016) a.k.a The Dag 2
  Mali 2 tregon historinë e një grupi forcash speciale klandestinë te quajtur "Prurësi i Stuhisë'. Bekiri dhe Oguzi, shokë të ngushtë, janë rregjistruar në trajnimin e famshëm të forcave speciale turke. Misioni i tyre fillon pas gjashtë vjetësh dhe është një mision shpëtimi në zonën më të rrezikshme në Irak.
  Image The Mountain II (2016) a.k.a The Dag 2
 • The Dragon Spell – Magjia e Dragoit

  Image The Dragon Spell (2016) – Magjia e Dragoit
  HD
  The Dragon Spell (2016) – Magjia e Dragoit
  Magjia e Dragoit Dublim Shqip Në një vend magjik, ku dikur mbizotëronin dragonj të këqinj, jeton një djalë i vogël - i cili do të bëhet me cdo kusht 'hero'. Dhe për të realizuar ëndrrën e tij, ai do të zgjojë nga gjumë dragoin më të frikshëm.
  Image The Dragon Spell (2016) – Magjia e Dragoit
 • Marauders

  Image Marauders (2016)
  HD
  Marauders (2016)
  Pas një grabitjeje banke FBI vihet në ndjekje të një grupi të përgatitur. Gjatë hetimeve fakte të tjera dalin në pah.
  Image Marauders (2016)
 • Skubi Du: Misteri në Ring 2 Dubluar ne shqip

  Image Skubi Du: Misteri në Ring 2 Dubluar ne shqip
  HD
  Skubi Du: Misteri në Ring 2 Dubluar ne shqip
  Është pedale në metal si Scooby-Doo, Shaggy dhe ekipi bandë me superstarët e WWE në këtë film hi-oktan, origjinale! Kur Scooby dhe Mystery Inc. do të vizitojnë një konkurrencë garash jashtë rrugës, nuk ka kohë që ngjarjet e çuditshme të fillojnë të ndodhin. Një vrapues fantazmë misterioz, i njohur vetëm si Inferno, po shkakton kaos dhe është i vendosur të…
  Image Skubi Du: Misteri në Ring 2 Dubluar ne shqip
 • The Last King aka Birkebeinerne

  Image The Last King aka Birkebeinerne (2016)
  HD
  The Last King aka Birkebeinerne (2016)
  Në vitin 1206 Norvegjia është e pushtuar nga lufta civile. Djali jetim jashtë martese i mbretit, Hakon Hakonsson, të cilin e do të vdekur gjysma e mbretërisë, ruhet fshehurazi nga dy burra. Një histori që ndryshoi të ardhmen e vendit.
  Image The Last King aka Birkebeinerne (2016)
 • Sarrainodu

  Image Sarrainodu (2016)
  HD
  Sarrainodu (2016)
  Gana, një ish-ushtarak, lufton kundër njerëzve të korruptuar dhe të pasur, që i shpëtojnë dënimit të ligjit. Ai është shpresa e vetme e njerëzve kundër kriminelit të mbështetur nga babai i tij kryeministër, që vret brutalisht të gjithë ata që i zënë rrugën marrëveshjeve të tij të pista.
  Image Sarrainodu (2016)
 • London Has Fallen

  Image London Has Fallen (2016)
  HD
  London Has Fallen (2016)
  Në Londër për funeralin e Kryeministrit, Mike Banning zbulon një komplot për të vrarë të gjithë udhëheqësit e botës që marrin pjesë ne të.
  Image London Has Fallen (2016)
 • Tallulah

  Image Tallulah (2016)
  HD
  Tallulah (2016)
  E dëshpëruar për të hequr qafe fëmijën e saj të vogël, një shtëpiake prej Manhatan-it punëson një të panjohur për tu kujdesur për të dhe situata precipiton më keq se ç'mund ta imagjinojë.
  Image Tallulah (2016)
 • Re: Born

  Image Re: Born (2016)
  HD
  Re: Born (2016)
  Një ushtar i maskuar legjendar me një të shkuar misterioze vendos të çlirojë edhe njëherë bishën brenda vetes për të luftuar për ata që do.
  Image Re: Born (2016)
 • It’s Only the End of the World

  Image It’s Only the End of the World (2016)
  HD
  It’s Only the End of the World (2016)
  Luisi, një shkrimtar shumë i sëmurë, kthehet në familjen e tij pas një mungese të gjatë, për t'u thënë atyre që është pranë vdekjes.
  Image It’s Only the End of the World (2016)
 • Barbi dhe Motrat e saj në kërkim të Qenushëve

  Image Barbi dhe Motrat e saj në kërkim të Qenushëve (2017)
  HD
  Barbi dhe Motrat e saj në kërkim të Qenushëve (2017)
  Barbi, motrat e saj dhe qenushët e tyre shkojnë në një ishull tropikal për një garë kërcimi. Por kur ato vendosin të bëjnë një ndalesë të shpejtë në një festival me kuaj, qenushët humbin dhe tani ato duhet të bëjnë të pamundurën për të gjetur miqtë e tyre më të mirë.
  Image Barbi dhe Motrat e saj në kërkim të Qenushëve (2017)