Viti: 2015

 • Lulet e Braktisura

  Image Lulet e Braktisura
  HD
  Lulet e Braktisura
  Kirgin Çiçekler (emri origjinal) Ejlyl është një vajzë 16-vjeçare e ngacmuar seksualisht nga njerku i saj. Duke mos e besuar, nëna e braktis duke e dërguar në jetimore. Ejlyl, tashmë e vetmuar, njihet aty me vajza të tjera jetime, ku secila prej tyre ka një histori të dhimbshme. Një dramë familjare dhe njerëzore, një histori mbijetese e disa vajzave të…
  Image Lulet e Braktisura
 • Black Mass

  Image Black Mass (2015)
  HD
  Black Mass (2015)
  Historia e vërtetë Xhejms "Bardhoshi" Bolxhër, vëllai i senatorit të shtetit dhe krimineli më famëkeq në historinë e Jugut të Bostonit, i cili u bë informator i FBI-së për të spiunuar familjen mafioze që i kishte zënë territoret.
  Image Black Mass (2015)
 • Death Parade

  Image Death Parade
  HD
  Death Parade
  Pas vdekjes, njerëzit shkojnë ose në parajsë ose në ferr. Por për disa, në çastin e vdekjes së tyre, ata mbërrijnë në Quindecim, një bar ku morën pjesë Decim misterioz me flokë të bardhë.
  Image Death Parade
 • Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’ – Ringjallja

  Image Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’ (2015) – Ringjallja
  HD
  Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’ (2015) – Ringjallja
  Sferat e Dragoit Z: Ringjallja Dublim Shqip Një ditë të bukur në Tokë, dy të mbetur nga ushtria e Frizës, të quajtur Sorbet dhe Tagoma, vijnë në kërkim të Sferave të Dragoit për të ringjallur Friezën. Ia arrijnë qëllimit dhe pastaj Frieza kërkon të hakmerret ndaj Saianëve.
  Image Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’ (2015) – Ringjallja
 • Rock the Kasbah

  Image Rock the Kasbah (2015)
  HD
  Rock the Kasbah (2015)
  Një menaxher i pafat talentesh muzikore zbulon një vajzë me një zë të mrekullueshëm gjatë një udhëtimi për koncert në Afganistan, dhe e çon atë në një emision talentesh televizive duke thyer gjithë traditat vendase dhe duke i pasur të gjithë kundra.
  Image Rock the Kasbah (2015)
 • Freaks of Nature

  Image Freaks of Nature (2015)
  HD
  Freaks of Nature (2015)
  Në qytetin Dillford, njerëzit, vampirët dhe zombit po jetonin në paqe - derisa erdhi apokalipsi i alienëve. Tani tre adoleshentë - një njeri, një vampire dhe një zombi - janë bërë bashkë për të zbuluar se si ti heqin qafe vizitorët.
  Image Freaks of Nature (2015)
 • Vacation

  Image Vacation (2015)
  HD
  Vacation (2015)
  Rasti Grisuold merr familjen e tij për një udhëtim në "Walley World" në mënyrë që të lidhet më shumë me gruan dhe djemtë e tij. Çfarë mund të shkojë keq vallë?
  Image Vacation (2015)
 • Brothers of the Wind

  Image Brothers of the Wind (2015)
  HD
  Brothers of the Wind (2015)
  Në një botë ku duhet guxim të fluturosh, një djalë i ri ushqen një shqiponjë të braktisur. Duke kërkuar vendin e tyre në botë, ata lidhen me dëshirën e tyre për të qenë të lirë.
  Image Brothers of the Wind (2015)
 • The Last Kingdom Sezoni 4

  Image The Last Kingdom Sezoni 4
  HD
  The Last Kingdom Sezoni 4
  Ndërsa Alfredi i Madh mbron mbretërinë e tij nga pushtuesit norvegjezë, Uhtredi - i lindur si Sakson, por i rritur nga Vikingët - kërkon të pretendojë të drejtën e tij trashëgimore.
  Image The Last Kingdom Sezoni 4
 • The Last Kingdom Sezoni 3

  Image The Last Kingdom Sezoni 3
  HD
  The Last Kingdom Sezoni 3
  Ndërsa Alfredi i Madh mbron mbretërinë e tij nga pushtuesit norvegjezë, Uhtredi - i lindur si Sakson, por i rritur nga Vikingët - kërkon të pretendojë të drejtën e tij trashëgimore.
  Image The Last Kingdom Sezoni 3
 • The Last Kingdom Sezoni 2

  Image The Last Kingdom Sezoni 2
  HD
  The Last Kingdom Sezoni 2
  Ndërsa Alfredi i Madh mbron mbretërinë e tij nga pushtuesit norvegjezë, Uhtredi - i lindur si Sakson, por i rritur nga Vikingët - kërkon të pretendojë të drejtën e tij trashëgimore.
  Image The Last Kingdom Sezoni 2
 • The Last Kingdom Sezoni 1

  Image The Last Kingdom Sezoni 1
  HD
  The Last Kingdom Sezoni 1
  Ndërsa Alfredi i Madh mbron mbretërinë e tij nga pushtuesit norvegjezë, Uhtredi - i lindur si Sakson, por i rritur nga Vikingët - kërkon të pretendojë të drejtën e tij trashëgimore.
  Image The Last Kingdom Sezoni 1
 • The Boy and the Beast

  Image The Boy and the Beast (2015)
  HD
  The Boy and the Beast (2015)
  Kur një djalë jetim që jeton në rrugët e Shibuyas shkon në një botë me përbindësha, ai merret nga një luftëtar që po kërkon për nxënës.
  Image The Boy and the Beast (2015)
 • Bilal: A New Breed of Hero

  Image Bilal: A New Breed of Hero (2015)
  HD
  Bilal: A New Breed of Hero (2015)
  Film i frymëzuar nga jeta e Bilalit, një skllavi që u bë muezini i parë në histori që thirri ezanin (thirrjen për lutje). Jeta e Bilalit i mëson njerëzimit rëndësinë e barazisë racore, qëndrimin së bashku, pa diskriminim, pa zinxhirë...
  Image Bilal: A New Breed of Hero (2015)
 • Rise of the Footsoldier Part II

  Image Rise of the Footsoldier Part II (2015)
  HD
  Rise of the Footsoldier Part II (2015)
  Filmi përshkruan jetën e ikonës së botës së krimit, Karlton Liç dhe zgjedhjet që duhet të bëjë për të mbrojtur familjen e tij nga realiteti i pamëshirshëm.
  Image Rise of the Footsoldier Part II (2015)
 • NH10

  Image NH10 (2015)
  HD
  NH10 (2015)
  Arjun dhe Mira nisen në një udhëtim nga Delhi për të festuar ditëlindjen, por kur ata ndeshën rrugës me disa njerëz që vrasin për nderin e tyre, jeta e tyre ndryshon plotësisht. A do munden ata të mbijetojnë në një vend të humbur ku mbi të gjitha, gratë vetëm dhunohen.
  Image NH10 (2015)
 • Shark Killer

  Image Shark Killer (2015)
  HD
  Shark Killer (2015)
  Çejs Uolker, vrasësi i peshkaqenëve, por, njëkohësisht urryes i oqeanit, do të fillojë një aventurë për të vrarë peshkaqenin që mban diamantin më të madh të botës. Më pas, ai kupton që nuk është vetëm ai pas këtij diamanti, pasi Niks po e kërkon atë, gjithashtu.
  Image Shark Killer (2015)
 • Focus

  Image Focus (2015)
  HD
  Focus (2015)
  Një mjeshtër i vjetër mashtrimi, merr nën krahun e tij një vajzë të re shumë tërheqëse por gjërat komplikohen kur ata të dy përfshihen emocionalisht në një romancë.
  Image Focus (2015)
 • The Gamechangers

  Image The Gamechangers (2015)
  HD
  The Gamechangers (2015)
  Bazuar në historinë e vërtetë për konfliktin mes kompanisë së video-lojërave Rockstar dhe avokatit Xhek Tompson për akuzën e nxitjes së dhunës nga këto lojëra. Fiton drejtësia apo marketingu?
  Image The Gamechangers (2015)
 • The Phone

  Image The Phone (2015)
  HD
  The Phone (2015)
  Ky film flet për jetën e një avokati që i vrasin bashkëshorten për shkak të një dokumenti, por më pas çdo gjë do të kthehet pas në kohë.
  Image The Phone (2015)
 • Strange Magic – Magji e çuditshme

  Image Strange Magic (2015) – Magji e çuditshme
  HD
  Strange Magic (2015) – Magji e çuditshme
  Magji e çuditshme Dublim Shqip Per shekuj të tërë kanë ekzistuar dy botë: 'Bota e magjishme' dhe 'Bota e mistershme'. Dersia dikush kaloi vijën e hollë që I ndante. Tani mes tyre do të fillojë një betejë dhe vetëm një pocion magjik ka fuqinë të ndryshojë gjithçka...
  Image Strange Magic (2015) – Magji e çuditshme
 • Fantastic Four

  Image Fantastic Four (2015)
  HD
  Fantastic Four (2015)
  Historia e katër të rinjve që teletransportohen në një univers të rrezikshëm alternativ që ndërthur formën e tyre fizike në një mënyrë tronditëse. Ata duhet të mësojnë që të kontrollojnë aftësitë e tyre të reja dhe të punojnë për të shpëtuar Tokën nga një mik i tyre i vjetër që tashmë është shndërruar në armikun e tyre.
  Image Fantastic Four (2015)
 • Home – Në Shtëpi

  Image Home (2015) – Në Shtëpi
  HD
  Home (2015) – Në Shtëpi
  Në Shtëpi Dublim Shqip Tip, një vajzë e zakonshme, nuk mund ta imagjinonte kurrë se miliona kilometra larg ishte një krijesë e vetmuar e quajtur Ou, në kërkim të një shtëpie të re. Tani Tip dhe Ou, do të nisin një udhëtim të paharrueshëm nëpër botë ...
  Image Home (2015) – Në Shtëpi
 • Lapland Odyssey 2

  Image Lapland Odyssey 2 (2015)
  HD
  Lapland Odyssey 2 (2015)
  Jahne dhe shokët e tij nisin një aventurë te re. Nisen të festojnë, por përfundojnë duke kërkuar Lumin, vajzën e Jahneit, e cila humbet vazhdimisht. Ndërkohë Inaria po shijon një mbrëmje te këndshme larg shtëpisë.
  Image Lapland Odyssey 2 (2015)