Viti: 2014

 • Black Sails Sezoni 1

  Image Black Sails Sezoni 1
  HD
  Black Sails Sezoni 1
  Kapiten Flint dhe piratët e tij njëzet vjet para romanit klasik të Robert Louis Stevenson "Island Treasure".
  Image Black Sails Sezoni 1
 • The Other Woman

  Image The Other Woman (2014)
  HD
  The Other Woman (2014)
  Pasi zbuloi se i dashuri i saj ishte i martuar, ajo mundohet ta kthejë në binarë jetën e saj të shkatërruar. Por kur takon rastësisht gruan me të cilën ai e kishte tradhtuar, kupton se kishin shumë të përbashkëta, dhe armikja e saj e betuar bëhet shoqja e saj e ngushtë. Kur zbulohet edhe një marrëdhënie tjetër, të tria bëhen…
  Image The Other Woman (2014)
 • Son of a Gun

  Image Son of a Gun (2014)
  HD
  Son of a Gun (2014)
  I burgosur për një krim minor, 19 vjeçari JR mësohet shpejt me vështirësitë e burgut. Shumë shpejt ai i bie në sy kriminelit të rrezikshëm australian, Brendan Linç. Por mbrojtja nga Brendan brenda burgut ka një çmim dhe ai është ndihma për ta ndihmuar të arratiset që andej, kur JR të dali jashtë. Si shpërblim JR bëhet pjesë e bandës…
  Image Son of a Gun (2014)
 • Hasee Toh Phasee

  Image Hasee Toh Phasee (2014)
  HD
  Hasee Toh Phasee (2014)
  Nikhil është takuar përsëri pas dhjetë vjet me Meeta, tani Nikihl ka vetëm një javë për të vendosur a duhet të martohet me motrën e Meetas, Karishman kur këta të dy janë afruar me njëri-tjetrin...
  Image Hasee Toh Phasee (2014)
 • Giovanni’s Island – Ishulli i Xhovanit

  Image Giovanni’s Island (2014) – Ishulli i Xhovanit
  HD
  Giovanni’s Island (2014) – Ishulli i Xhovanit
  Ishulli i Xhovanit Dublim Shqip Bazuar në një histori të vërtetë... Ndonjëherë një miqësi e pastër, i thyen të gjitha barrierat që lufta ngre... Sepse nuk ka rëndësi nga je, por sa zemër të madhe ke.
  Image Giovanni’s Island (2014) – Ishulli i Xhovanit
 • Unfriended

  Image Unfriended (2014)
  HD
  Unfriended (2014)
  Një grup shokësh online në një chat room në internet e gjejnë veten të përndjekur nga një forcë misterioze dhe supernatyrale që përdor adresën e shoqes së tyre të vdekur.
  Image Unfriended (2014)
 • When the Game Stands Tall

  Image When the Game Stands Tall (2014)
  HD
  When the Game Stands Tall (2014)
  Rrugëtimi legjendar i një ekipi futbolli gjimnazi dhe trajnerit të tyre Bob Ladouceur, i cili i çoi ata drejt një rekordi prej 151 fitoresh rresht, një rekord historik në sportin amerikan.
  Image When the Game Stands Tall (2014)
 • White God

  Image White God (2014)
  HD
  White God (2014)
  13 vjeçarja Lili lufton për të mbrojtur qenin e saj Hagenin. Ajo shkatërrohet kur babai e lë qenin në rrugë. Duke besuar se dashuria mund çdo vështirësi, Lili vihet në kërkim të Hagenit për ta shpëtuar.
  Image White God (2014)
 • The Imitation Game

  Image The Imitation Game (2014)
  HD
  The Imitation Game (2014)
  Gjatë Luftës së Dytë Botërore, matematikani Alan Turing së bashku me shokët e tij matematikanë, përpiqet të deshifrojë kodin e makinerisë që gjermanët përdornin për komunikim...
  Image The Imitation Game (2014)
 • Amorous +18

  Image Amorous (2014) +18
  HD
  Amorous (2014) +18
  Katër të rinj bashkohen në një Vilë Angleze. Ata duan të sfidojnë rregullat e shoqërisë duke shkëmbyer partnerët e tyre. Gjërat komplikohen kur një i huaj i bashkohet kësaj fantazie të shfrenuar...
  Image Amorous (2014) +18
 • Seventh Son

  Image Seventh Son (2014)
  HD
  Seventh Son (2014)
  Tomasi largohet nga ferma e tij me një magjistar për të mësuar që të luftojë kundër shpirtrave të lig. Sfida e madhe e tij e parë vjen kur mbretëresha e shtrigave shpëton nga izolimi i saj ndërkohë që magjistari ishte larguar.
  Image Seventh Son (2014)
 • Kick

  Image Kick (2014)
  HD
  Kick (2014)
  Një djalë i cili është i dashura len veten pas adrenalinës nga e cila fillon një jete krejtësisht te re për te ndihmuar një vajze e cila vuan nga kanceri. Po për ketë ai shume shpejt e gjen veten duke u ndjekur nga një oficer policë dhe i cili përfshihet ne luftën e krimit dhe kontrabandës e cila po ndodhe…
  Image Kick (2014)
 • Backcountry

  Image Backcountry (2014)
  HD
  Backcountry (2014)
  Një çift nga qyteti urban shkon për kamping në një pyll kur pa pritur gjejnë veten të humbur në një territor ku mbizotëron një ari grabitqarë.
  Image Backcountry (2014)
 • Noah

  Image Noah (2014)
  HD
  Noah (2014)
  Vizione nga Zoti paralajmërojnë Noe'n (Russell Crowe) për katastrofën e ardhshme të botës. Edhe pse ai do mundohet të bindë njerëzit për të keqen që po vjen dhe ti ndihmojë që të shpëtojnë, askush prej tyre s'e dëgjon atë. Atëherë Noe vendos se duhet që ta marrë vetë gjendjen në dorë në mënyrë që të mbrojë familjen e tij...
  Image Noah (2014)
 • The Book of Life – Libri i Jetës

  Image The Book of Life (2014) – Libri i Jetës
  HD
  The Book of Life (2014) – Libri i Jetës
  Libri i Jetës Dublim Shqip Manolo, një i ri i cili është i shqyer midis përmbushjes së pritjeve të familjes së tij dhe ndjekjes së zemrës së tij, fillon në një aventurë që përfshin tre botë fantastike ku duhet të përballet me frikën e tij më të madhe.
  Image The Book of Life (2014) – Libri i Jetës
 • Pompeii

  Image Pompeii (2014)
  HD
  Pompeii (2014)
  Në shekullin 79 E.S., Milo, një skllav i kthyer gladiator e gjen veten në garë kundër kohës për të shpëtuar vajzën e ëndrrave, bukuroshen Kasia, e premtuar për martesë me një senator romak të korruptuar. Ndërkohë që vullkani i Vesuvit shpërthen dhe shkatërron gjithçka përreth, ai duhet t’i shpëtojë arenës dhe të gjejë dashurinë e jetës së tij, përpara se…
  Image Pompeii (2014)
 • Fury

  Image Fury (2014)
  HD
  Fury (2014)
  Prill 1945: Teksa aleatët bëjnë tentimet e fundit për ta fituar luftën kundër gjermanëve, një rreshter dhe pesë ushtarët e tij me një tenkë Sherman infiltrohen në një mision brenda në territorin e armiqëve. Pa armë, me një numër të paktë ushtarësh dhe me një ushtar kadet, Doni dhe ushtarët e tij duhet të gjejnë një mënyrë që të përballen…
  Image Fury (2014)
 • Northmen – A Viking Saga

  Image Northmen – A Viking Saga (2014)
  HD
  Northmen – A Viking Saga (2014)
  Të grabitur nga vetë mbreti i tyre, një grup vikingësh arratisen nga fati tragjik në kërkim të një vendi më të sigurtë ku të mund të jetojnë të lirë. Pasi ndeshen në një betejë tepër të vështirë grupi zbarkon në brigjet skoceze, toka armike e banuar nga një mbret cinik dhe I paskrupullt bashkë me një ushtri mercenarësh të pamëshirshëm.
  Image Northmen – A Viking Saga (2014)
 • The Interview

  Image The Interview (2014)
  HD
  The Interview (2014)
  Dejv Skajlark dhe Aron Rapoport drejtojnë shfaqjen e njohur për VIP-at "Sonte Skajlark." Kur marrin në intervistë një fans të tyre që s'e prisnin, dikatorin Koreano-Verior Kim Jong-un, ata rekrutohen nga CIA për të shkuar në Pjongjang dhe për ta vrarë...
  Image The Interview (2014)
 • Toy Story That Time Forgot Dublim Shqip

  Image Toy Story That Time Forgot (2014) Dublim Shqip
  HD
  Toy Story That Time Forgot (2014) Dublim Shqip
  Krishtlindjet kanë kaluar dhe kukullat duhet të përballen me disa dinosaurë të egër dhe agresivë.
  Image Toy Story That Time Forgot (2014) Dublim Shqip
 • Filmi i Luftëtareve të bukura të lumturisë: balerina e mbretërisë së kukullave

  Image Filmi i Luftëtareve të bukura të lumturisë: balerina e mbretërisë së kukullave (2014)
  HD
  Filmi i Luftëtareve të bukura të lumturisë: balerina e mbretërisë së kukullave (2014)
  Luftëtaret e bukura të lumturisë këtë rradhë do të ndihmojnë kukullën Cumugi. Vajzat luftëtare duhet të shkojnë në Mbretërinë e kukullave dhe të zbulojnë se cfarë i shqetëson kukullat atje? Kush është 'Tmerruesi' që i tremb ato dhe pse?
  Image Filmi i Luftëtareve të bukura të lumturisë: balerina e mbretërisë së kukullave (2014)
 • For a Handful of Kisses a.k.a. Por un puñado de besos

  Image For a Handful of Kisses a.k.a. Por un puñado de besos (2014)
  HD
  For a Handful of Kisses a.k.a. Por un puñado de besos (2014)
  Një vajze. Një djalë. Një histori dashurie. Por, edhe një histori për ëndrrat, frikën, jetën, dashurinë e vërtetë, miqësinë dhe mënyrën sesi ata sillen me njëri-tjetrin. Dhe një sekret mes tyre ...
  Image For a Handful of Kisses a.k.a. Por un puñado de besos (2014)
 • Scarlet Innocence +18

  Image Scarlet Innocence (2014) +18
  HD
  Scarlet Innocence (2014) +18
  KUJDES FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Vajza e vogël e qytetit, Deoki, u braktis nga profesori i universitetit, Hak-kyu, pas një lidhjeje të nxituar. Pas tetë vitesh, ajo kthehet tek ai, pasi ai fillon të humbasë shikimin, për të planifikuar hakmarrjen e saj.
  Image Scarlet Innocence (2014) +18