Viti: 2013

 • The Colony

  Image The Colony (2013)
  HD
  The Colony (2013)
  Të detyruar pët të jetuar në nëntokë nga akullnajat ardhëshme, një pjesë e të mbijetuarve duhet të luftojë për të ruajtur njerëzimin kundër një kërcënim edhe më të egër se natyra.
  Image The Colony (2013)
 • 21 & Over

  Image 21 & Over (2013)
  HD
  21 & Over (2013)
  Një natë para intervistës së tij më të rëndësishme për të fituar shkollën e mjekësisë, një student premtues feston ditëlindjen e 21-të me dy shokët e tij më të mirë.
  Image 21 & Over (2013)
 • Planes

  Image Planes (2013)
  HD
  Planes (2013)
  Një areoplan spërkatës i arave që ka frikë nga lartësitë jeton ëndrrën e tij dhe merr pjesë në një garë rreth globit.
  Image Planes (2013)
 • The Numbers Station

  Image The Numbers Station (2013)
  HD
  The Numbers Station (2013)
  Kur vlerat morale të një agjenti operacionesh të zeza vihen në provë gjatë operacionit të tij të fundit, ai i nënshtrohet një vlerësimi të pafavorshëm psikologjik. Tani po i jepet një mundësi dhe një mision në dukje i thjeshtë për të mbrojtur sigurinë e një vajze të re që shpall kode, burimet e kodeve dhe stacionin e largët në të…
  Image The Numbers Station (2013)
 • Epic – Beteja e Mbretërisë së fshehtë

  Image Epic (2013) – Beteja e Mbretërisë së fshehtë
  HD
  Epic (2013) – Beteja e Mbretërisë së fshehtë
  Beteja e Mbretërisë së fshehtë Dublim Shqip Një adoleshente, e gjen veten në botën magjike të 'mbrojtësve të pyllit' dhe vendos t'i ndihmojë ata, për të shpëtuar botën e tyre... dhe tonën..
  Image Epic (2013) – Beteja e Mbretërisë së fshehtë
 • August: Osage County

  Image August: Osage County (2013)
  HD
  August: Osage County (2013)
  Një shikim në jetët e femrave të forta të familjes Ueston, rrugët e të cilave kanë marrë drejtime të ndryshme derisa një krizë familjare do t’i sjellë përsëri mbrapa në shtëpinë në të cilën u rritën, dhe tek femra jofunksionale që i rriti.
  Image August: Osage County (2013)
 • Michael Kohlhaas

  Image Michael Kohlhaas (2013)
  HD
  Michael Kohlhaas (2013)
  Në shekullin e 16-të në Sevenes, një tregtar kuajsh me emrin Mikael Kohlas drejton një jetë të lumtur familjare. Pasi që një zotëri e trajton atë keq në mënyrë të padrejtë, ai krijon një ushtri dhe ndez një luftë të përgjakshme në të gjithë vendin për të rikthyer të drejtat e tij.
  Image Michael Kohlhaas (2013)
 • Mandela: Long Walk to Freedom

  Image Mandela: Long Walk to Freedom (2013)
  HD
  Mandela: Long Walk to Freedom (2013)
  Në këtë film Idris Elba nominohet si aktori më më i mirë në një film dramë! Ky film tregon aventurën e Nelson Mandelës nga fëmijëria, deri në inaugurimin e tij si presidenti i parë i zgjedhur në mënyrë demokratike në Afrikën e Jugut.
  Image Mandela: Long Walk to Freedom (2013)
 • Her

  Image Her (2013)
  HD
  Her (2013)
  Një shkrimtar i vetmuar krijon një lidhje të pazakontë me sistemin e tij operativ të sapo marrë, që është i dizenjuar për të përmbushur të gjitha nevojat e tij.
  Image Her (2013)
 • Warm Bodies

  Image Warm Bodies (2013)
  HD
  Warm Bodies (2013)
  Me shumicën e popullatës botërore të kthyer në një hordhi të pavdekshmish, R-ja është një zombi i ri dhe çuditërisht i mbyllur në vetvete. Ndërsa lufton dhe më pas ushqehet me një grup njerëzish, R-ja njihet me Xhulin dhe ndien një dëshirë për ta mbrojtur. Ajo çka ndodh më pas është fillimi i një marrëdhënieje të ngrohtë që e lejon…
  Image Warm Bodies (2013)
 • Jan Dara: The Finale +18

  Image Jan Dara: The Finale (2013) +18
  HD
  Jan Dara: The Finale (2013) +18
  KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Zhan Dara rikthehet në Bangkok për tu hakmarrë ndaj njerkut të tij dhe për të vënë në vend nderin e familjes. Gjatë këtij udhëtimi të tmerrshëm për hakmarrje, ai e gjen veten duke ecur në të njëjtën rrugë të neveritshme si njerku i tij.
  Image Jan Dara: The Finale (2013) +18
 • Elysium

  Image Elysium (2013)
  HD
  Elysium (2013)
  Në vitin 2154 ekzistojnë dy klasa njerëzish: shumë të pasurit që jetojnë në një stacion hapësinor të bërë nga njeriu të quajtur Elizium, dhe pjesa tjetër, që jeton në Tokën e mbipopulluar dhe të shkatërruar. Sekretari Rouds, një zyrtar i qeverisë, nuk do të ndalet përpara asgjëje për të forcuar ligjet kundër emigracionit dhe të ruajë jetesën luksoze të qytetarëve…
  Image Elysium (2013)
 • Minuscule: Valley of the Lost Ants

  Image Minuscule: Valley of the Lost Ants (2013)
  HD
  Minuscule: Valley of the Lost Ants (2013)
  Kur një çift të rinjsh braktisin piknikun e tyre, ndizet një luftë për ushqimet mes dy fise milingonash, fisi i milingonave të zeza dhe atyre të kuqe. Një bubureze e vogël qe gjendet mes tyre miqësohet me një nga një milingonat e zeza dhe e ndihmon të shpëtojë folenë e milingonave nga sulmi i tmerrshëm i milingonave të kuqe. Një…
  Image Minuscule: Valley of the Lost Ants (2013)
 • The Secret Life of Walter Mitty

  Image The Secret Life of Walter Mitty (2013)
  HD
  The Secret Life of Walter Mitty (2013)
  Një njeri që ëndërron me sy hapur, arratiset nga jeta e tij anonime duke u zhytur në një botë fantazish të mbushur me heroizma, romancë dhe aksion. Kur vendi i tij i punës bashkë me atë të kolegut të tij vihet në rrezik, ai fillon aksionin në botën reale duke nisur një udhëtim global që kthehet në një nga aventurat…
  Image The Secret Life of Walter Mitty (2013)
 • Remember Sunday

  Image Remember Sunday (2013)
  HD
  Remember Sunday (2013)
  Një kameriere e vetmuar takohet me një djalë të bukur dhe të çuditshëm në dyqanin e bizhuterive, i cili ka një aneurizëm të trurit dhe ka humbje të kujtesës afatshkurtër.
  Image Remember Sunday (2013)
 • Aashiqui 2

  Image Aashiqui 2 (2013)
  HD
  Aashiqui 2 (2013)
  Rauli është një këngëtar, që humb karrierën e tij për shkak të veseve të tij ndaj pijes. Ai takohet me Arohin në një bar në Goa, ku ajo punon për të fituar jetesën. I impresionuar nga këndimi i saj, ai i premton që do ta marrë atë në Mumbai dhe do ta bëjë një yll, ku ata bien në dashuri…
  Image Aashiqui 2 (2013)
 • Pororo: The Racing Adventure – Aventura e Garimit

  Image Pororo: The Racing Adventure (2013) – Aventura e Garimit
  HD
  Pororo: The Racing Adventure (2013) – Aventura e Garimit
  Pororo: Aventura e Garimit Dublim Shqip Pinguni i vogel Pororo dhe miqte e tij aksidentalisht bejne qe nje aeroplan te bej nje ulje emergjente ne fshatin e Pororo-se. Ne avion ka disa breshka qe trasportohen per ne Northpia per te cuar akull ne makina gare. Pororo dhe miqte e tij besojne qe breshkat jane pjesemareshe ne gare.
  Image Pororo: The Racing Adventure (2013) – Aventura e Garimit
 • The Snow Queen – Mbretëresha e Dëborës

  Image The Snow Queen (2012) – Mbretëresha e Dëborës
  HD
  The Snow Queen (2012) – Mbretëresha e Dëborës
  Mbretëresha e Dëborës Dublim Shqip Mbreteresha e Debores ka krijuar nje dimer te perjetshem, ku ererat polare ngrijne shpirtrat e njerezve dhe emocionet e tyre. Nje vajze me emrin Gerda, Luta dhe Ormi, nje troll, duhet te shpetojne vellain e saj Kajin dhe boten.
  Image The Snow Queen (2012) – Mbretëresha e Dëborës
 • The Legend of Sarila – Legjenda e Sarilës

  Image The Legend of Sarila (2013) – Legjenda e Sarilës
  HD
  The Legend of Sarila (2013) – Legjenda e Sarilës
  Legjenda e Sarilës Dublim Shqip Pasi familjet e tyre hasin vështirësi, tre eskimezë të vegjël nisen në një aventurë të jashtëzakonshme, në kërkim të tokës së premtuar për të shpëtuar klanin e tyre nga uria.
  Image The Legend of Sarila (2013) – Legjenda e Sarilës
 • Breshkat Adoleshente Ninxha

  Image Breshkat Adoleshente Ninxha (2013)
  HD
  Breshkat Adoleshente Ninxha (2013)
  Nga një prej serialeve më të ndjekur për fëmijë, vjen filmi që tregon vazhdimin e historive të breshkave ninxha, që kësaj here kanë një tjetër mision të vështirë: të mbrojnë botën nga kërcënimi i së keqes.
  Image Breshkat Adoleshente Ninxha (2013)
 • Axel: The Biggest Little Hero – Heroi i Vogël Guximtar

  Image Axel: The Biggest Little Hero (2013) – Heroi i Vogël Guximtar
  HD
  Axel: The Biggest Little Hero (2013) – Heroi i Vogël Guximtar
  Aksel: Heroi i Vogël Guximtar Dublim Shqip Akseli, është një djalë i vogël, por shumë guximtar. Atij do ti ngarkohet një mision shumë i madh. Të shpëtojë Planetin ku jeton.
  Image Axel: The Biggest Little Hero (2013) – Heroi i Vogël Guximtar
 • Wer

  Image Wer (2013)
  HD
  Wer (2013)
  A.J. Kuk është një avokate që ka marrë në mbrojtje një njeri që dyshohet se ka masakruar një familje të tërë. Edhe pse në pamje të parë klienti i saj duket një njeri i qetë dhe i butë, shumë shpejt ajo do të zbulojë se ai është përbindësh.
  Image Wer (2013)
 • Insidious: Chapter 2

  Image Insidious: Chapter 2 (2013)
  HD
  Insidious: Chapter 2 (2013)
  Familja Lambert ribashkohet dhe është e lumtur pasi Xhoshi shkoi në botën e përtejme për të marrë mbrapa djalin e tij Daltonin. Megjithatë, ngjarjet e mbinatyrshme vazhdojnë të ndodhin, të cilat sa vjen dhe bëhen më të tmerrshme. Kur familja fillon të vërë re sjellje të çuditshme nga babai, fillojnë të vrasin mendjen; a është vërtetë Xhoshi që u kthye…
  Image Insidious: Chapter 2 (2013)