Viti: 2011

 • The Girl with the Dragon Tattoo

  Image The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
  HD
  The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
  Gazetari Mikael Blomkvist ndihmohet në kërkimin e tij për një grua të zhdukur 40 vjetmë parë nga Lisbeth Salander, një haker e re në moshë…
  Image The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
 • My Grandfather’s People a.k.a Dedemin Insanlari

  Image My Grandfather’s People (2011) a.k.a Dedemin Insanlari
  HD
  My Grandfather’s People (2011) a.k.a Dedemin Insanlari
  Një film artistik që tregon historinë e gjyshit të producentit, i cili u detyrua të largohej nga Kreta në vitin 1920 gjatë shkëmbimit të popullsisë greko-turke.
  Image My Grandfather’s People (2011) a.k.a Dedemin Insanlari
 • Forced to Fight

  Image Forced to Fight (2011)
  HD
  Forced to Fight (2011)
  I shantazhuar përsëri në arenë nga një bos i pamëshirshëm i krimit, një ish-legjendë e luftimeve nëntokësore duhet të mbijetojë disa ndeshjeve të egra, ku nëse humbë vetëm një luftë … do të thotë ka humbur të gjitha.
  Image Forced to Fight (2011)
 • Something Borrowed

  Image Something Borrowed (2011)
  HD
  Something Borrowed (2011)
  Miqësitë janë testuar dhe sekretet dalin në shesh, kur Rakela përfundimisht bie në dashuri me Deksin, shoqja e saj më e mirë është e fejuara e tij Darsi.
  Image Something Borrowed (2011)
 • The Sorcerer and the White Snake

  Image The Sorcerer and the White Snake (2011)
  HD
  The Sorcerer and the White Snake (2011)
  Një film fantazie që bazohet në një legjendë të vjetër kineze për një Herbalist i cili bie në dashuri me një gjarpër të bardhë të maskuar si një grua...
  Image The Sorcerer and the White Snake (2011)
 • Real Steel

  Image Real Steel (2011)
  HD
  Real Steel (2011)
  Çarli Kenton, një boksier i dështuar i cili e humbi mundësinë e tij për të fituar titullin kur robotë prej çeliku 907 kilogramë dhe 2,4 metra të gjatë pushtuan ringun. Tani asgjë më tepër se një promotor i vogël, Çarli fiton mjaftueshëm për të bërë bashkë robotë të shkatërruar dhe t’i fusë nëpër ndeshje të nëndheshme boksi. “Çeliku i Vërtetë”…
  Image Real Steel (2011)
 • 50/50

  Image 50/50 (2011)
  HD
  50/50 (2011)
  I diagnostikuar me kancer në shpinën kurrizore, 27-vjeçari Adam udhëton rrugën drejt shërimit me mbështetjen ndonjëherë të padurueshme të shokut të tij të ngushtë Rogen, mamasë së tij mbytëse dhe të një terapisteje pa përvojë Anna Kendrick. I frymëzuar nga një histori e vërtetë, 50/50 është përballja e sinqertë por gazmore e një djaloshi të ri drejt rrugës së shërimit.
  Image 50/50 (2011)
 • The Tree of Life

  Image The Tree of Life (2011)
  HD
  The Tree of Life (2011)
  Kjo është historia impresioniste e një familjeje teksane në vitet ‘50. Filmi ndjek udhëtimin e jetës së djalit më të madh, Xhekut, përmes pafajësisë së fëmijërisë e deri te vitet zhgënjyese të pjekurisë ndërkohë që përpiqet të pajtohet me marrëdhënien e tij të ndërlikuar me të atin. Xheku - i cili si i rritur luhet nga Sean Penn - e…
  Image The Tree of Life (2011)
 • Mr. Popper’s Penguins

  Image Mr. Popper’s Penguins (2011)
  HD
  Mr. Popper’s Penguins (2011)
  Jeta e një biznesmeni ndryshon pasi atij i lihen trashëgim gjashtë pinguinë dhe ai e shndërron apartmanetin e tij në një abitat për ta, duke lënë pas dore punën e tij...
  Image Mr. Popper’s Penguins (2011)
 • Shark Night

  Image Shark Night (2011)
  HD
  Shark Night (2011)
  Një fundjavë në një shtëpi në buzë të liqenit kthehet në një mankth për shtatë pushues pasi sulmohen nga peshkaqenë...
  Image Shark Night (2011)
 • The Ages of Love

  Image The Ages of Love (2011)
  HD
  The Ages of Love (2011)
  Në Itali 3 burra bien në dashuri me 3 gra të ndryshme. I pari, një avokat i ri i angazhuar ka një shpërthim, pastaj po ashtu ndodh dhe me njeriun e dytë të martuar në moshë të mesme. Historia e tretë: një pensionist bie dashuri me vajzën e shokut të tij.
  Image The Ages of Love (2011)
 • Detachment

  Image Detachment (2011)
  HD
  Detachment (2011)
  Ky film trajton temën e një mësuesi zëvendësues i cili do kaloj shume vështirësi në mes klasave i cili në fund do të gjej lidhje në mes tyre.
  Image Detachment (2011)
 • Moneyball

  Image Moneyball (2011)
  HD
  Moneyball (2011)
  Billi Bin, menaxheri i përgjithshëm i Okland Atletiks, në mënyrë të suksesshme arrin të krijojë një skuadër bejzbolli me një buxhet të ulët, duke përdorur një sistem të ndërlikuat të analizave kompjuterike.
  Image Moneyball (2011)
 • Special Forces

  Image Special Forces (2011)
  HD
  Special Forces (2011)
  Filmi 'Forcat Speciale' është një histori guximi, nderi dhe sakrifice. Një skuadër e forcave speciale franceze dërgohet në Afganistan, për të shpëtuar një gazetare të rrëmbyer nga talebanët. Edhe pse arrijnë ta shpëtojnë, ata ndodhen në zemër të territorit armik dhe dalja gjallë prej aty do të jetë një mision pothuajse i pamundur.
  Image Special Forces (2011)
 • Bad Teacher

  Image Bad Teacher (2011)
  HD
  Bad Teacher (2011)
  Filmi tregon për një mësuese të shkollës së mesme e cila është e ngathët dhe e paaftë dhe urren punën e saj, studentët e saj dhe bashkëpunëtorët e saj, por tani që i dashuri i saj pasanik e braktis, ajo detyrohet të rikthehet në mësimdhënie për të fituar para mjaftueshëm për implantet e gjirit. -PS: Ky film i ka dhënë…
  Image Bad Teacher (2011)
 • Take Shelter

  Image Take Shelter (2011)
  HD
  Take Shelter (2011)
  I mbërthyer nga një seri vizionesh apokaliptike një bashkëshort dhe babai i ri vihet të bëjë një strehë kundër stuhisë. Vizionet e tij e bëjnë të duket i çmendur para të tjerëve. Por a janë thjesht aluzione apo parandjenjë për diçka që pritet të ndodhë?
  Image Take Shelter (2011)
 • Bridesmaids

  Image Bridesmaids (2011)
  HD
  Bridesmaids (2011)
  Si e sheh shoqëria e ngushtë ditën e dasmës tënde? Dhe a mund t'i rezistojë ajo gjithë konflikteve dhe intrigave të të tjerëve. Shumë aventura i presin ato deri ne kurorëzimin e shoqes së ngushtë.
  Image Bridesmaids (2011)
 • Love Loves Coincidences a.k.a Ask Tesadüfleri Sever

  Image Love Loves Coincidences (2011) a.k.a Ask Tesadüfleri Sever
  HD
  Love Loves Coincidences (2011) a.k.a Ask Tesadüfleri Sever
  Rrugët e Denizit dhe Ozguri gjithmonë afroheshin por nuk takoheshin asnjëherë, derisa një ditë fati vendosi t’i bashkonte dhe të mos i ndante më...
  Image Love Loves Coincidences (2011) a.k.a Ask Tesadüfleri Sever
 • Turn Me On, Dammit! +18

  Image Turn Me On, Dammit! (2011) +18
  HD
  Turn Me On, Dammit! (2011) +18
  Në Skodeheimen Norvegji, 15-vjeçarja Alma e pushtuar nga hormonet, ka mendime që nga më romantiket për Arturin, të dashurin e zemrës dhe deri në fantazi nga më të shfrenuarat për thuajse këdo që i del përpara.
  Image Turn Me On, Dammit! (2011) +18
 • Our Idiot Brother

  Image Our Idiot Brother (2011)
  HD
  Our Idiot Brother (2011)
  Një komedi e përqendruar në një idealist i cili nderhyn në jetët e tre motrave te tij.
  Image Our Idiot Brother (2011)
 • Jack and Jill

  Image Jack and Jill (2011)
  HD
  Jack and Jill (2011)
  Xhek Seidëlstin, një drejtor i suksesshëm reklamash në Los Anxhelos i martuar me një grua të bukur (Katie Holmes) dhe dy fëmijë, ka tmerr nga një ngjarje e vetme çdo vit: vizita e festave nga motra e tij binjake që ngjajnë si dy pika ujë, Xhill (gjithashtu Adam Sandler). Xhilli e çmend Xhekun me nevojat ekstreme që ka dhe karakterin…
  Image Jack and Jill (2011)
 • Trespass

  Image Trespass (2011)
  HD
  Trespass (2011)
  Kajli dhe Sara Miller i kanë të gjitha: një vilë të stërmadhe, makina luksoze dhe potencialin për të patur romancë në marrëdhënien e tyre. Ai sapo është kthyer nga një udhëtim pune dhe vajza e tyre Eivëri del fshehurazi për të shkuar në një festë, kur katër kriminelë të veshur me uniforma sigurie dhe maska skish hyjnë brenda në shtëpi.…
  Image Trespass (2011)
 • Born to Race

  Image Born to Race (2011)
  HD
  Born to Race (2011)
  I lindur për të garuar është historia e Deni Kruger një djalosh i ri pilot garash me plot probleme, pas një aksidenti ne një gare të jashtëligjshme ai dërgohet të jetojnë me të atin ( ish pilot i Nascar) në një qytet të vogël por dhe në ketë qytet të vogël ai s'mund ë qëndroje larg garave.
  Image Born to Race (2011)