Viti: 2010

 • 22 Bullets

  Image 22 Bullets (2010)
  HD
  22 Bullets (2010)
  Një gangster i tërhequr rikthehet me një hakmarrje te egër pasi lihet i vdekur me 22 plumba ne trup nga ish shoku i tij i fëmijërisë.
  Image 22 Bullets (2010)
 • Secretariat

  Image Secretariat (2010)
  HD
  Secretariat (2010)
  Historia e një gruaje guximtare që trashëgon fermën e kuajve të atit dhe stërvit një kalë i cili thyen rekordin e fitimit të Kurorës së Trefishtë.
  Image Secretariat (2010)
 • A Serbian Film +18

  Image A Serbian Film (2010) +18
  HD
  A Serbian Film (2010) +18
  KUJDES: KY FILM NDALOHET TË SHIKOHET NGA SHIKUES NËN 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA ME PËRMBAJTJE TË RËNDE GRAFIKE DHE NUDITET! Një pornstar i vjetër në profesion pranon të marrë pjesë në një "film artistik" me një pagesë të majme, por shpejt kupton se filmi përmban skena pedofilie dhe nekrofilie...
  Image A Serbian Film (2010) +18
 • Bedways +18

  Image Bedways (2010) +18
  HD
  Bedways (2010) +18
  KUJDES : FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE, KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Në një apartament të pistë në Berlin, një regjizor i pazakontë përpiqet të kapë ndjenjat e pastra të pasionit dhe seksit të vërtetë për një film eksperimental rreth dashurisë...
  Image Bedways (2010) +18
 • Three Steps Above Heaven

  Image Three Steps Above Heaven (2010)
  HD
  Three Steps Above Heaven (2010)
  Kjo është historia e bukur e dashurisë mes djalit të keq dhe vajzës studioze. A munden dy njerëz kaq të ndryshëm të bëjnë që lidhja e tyre të funksionoj?! Ndiqni  filmin e shumë  pëlqyer dhe përjetoni  emocionet që përcillen përmes  tij.
  Image Three Steps Above Heaven (2010)
 • The Assault

  Image The Assault (2010)
  HD
  The Assault (2010)
  Bazuar në një histori të vërtetë, kur një ekip i SWAT-it ngarkohet me detyrën për të ndërhyrë në një avion jacked të Air Francë për të shpëtuar pasagjerët, pas rrëmbimt që ju bë këtij avioni nga një grup terrorist islamik.
  Image The Assault (2010)
 • The Karate Kid

  Image The Karate Kid (2010)
  HD
  The Karate Kid (2010)
  Kur Drej Parkeri dhe nëna e tij shpërngulen nga Ditroiti në Kinë, Dreja ndihet i humbur në një botë shumë ndryshe nga ajo që njeh. I frikësuar dhe i rrahur nga disa shokë të shkollës, Dreja shpëtohet nga mirëmbajtësi i pallatit, z. Han, një njeri që vajton një humbje shumë të madhe. Zotit Han i vjen keq për Drenë dhe…
  Image The Karate Kid (2010)
 • Tucker and Dale vs Evil

  Image Tucker and Dale vs Evil (2010)
  HD
  Tucker and Dale vs Evil (2010)
  Takëri dhe Dejlli janë me pushime në kasollën e tyre të shkatërruar në mal, kur një tufë studentësh të pasur i sulmojnë.
  Image Tucker and Dale vs Evil (2010)
 • A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures

  Image A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures (2010)
  HD
  A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures (2010)
  Një breshkë deti, e cila u lind në vitin 1959, kalon pesëdhjetë vitet e ardhshme duke udhëtuar në botë, ndërsa po ndryshohet nga ngrohja globale.
  Image A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures (2010)
 • Green Zone

  Image Green Zone (2010)
  HD
  Green Zone (2010)
  Një miliarder me mendje të shkëlqyer, i quajtur Karl Durant, po eksperimenton me peshkaqenët, të cilët së shpejti rebelohen dhe shkaktojnë tmerr midis një grupi shkencëtarësh.
  Image Green Zone (2010)
 • Incendies

  Image Incendies (2010)
  HD
  Incendies (2010)
  Rrugëtimi i dy binjakëve në Lindjen e Mesme për të zbuluar historinë e familjes së tyre dhe përmbushur amanetin e fundit të mamasë së tyre.
  Image Incendies (2010)
 • The Fighter

  Image The Fighter (2010)
  HD
  The Fighter (2010)
  Filmi është një vështrim në vitet e fillimit të karrierës së boksierit "Irlandez" Miki Uordi dhe të vëllait të tij, i cili e ndihmoi të stërvitej para se të bëhej profesionist në mesin e viteve '80.
  Image The Fighter (2010)
 • Despicable Me Dublim Shqip

  Image Despicable Me (2010) Dublim Shqip
  HD
  Despicable Me (2010) Dublim Shqip
  Kur një tru kriminal përdor tre vajza jetime si pengje për një skemë të madhe, ai gjen dashurinë e tyre dhe kjo e bën atë të ndryshojë thellësisht për më mirë Për më shum shiko filmin.
  Image Despicable Me (2010) Dublim Shqip
 • Insidious

  Image Insidious (2010)
  HD
  Insidious (2010)
  Nga krijuesit e Paranormal Activity dhe Saw, INSIDIOUS është një histori tmerruese e një familjeje e cila, menjëherë pasi shpërngulet në një shtëpi të re, zbulon se shpirtra të këqinj kanë pushtuar shtëpinë e tyre dhe që djali i tyre ka rënë në mënyrë të pashpjegueshme në koma. Duke u përpjekur të largohen nga shpirtrat dhe të shpëtojnë djalin e…
  Image Insidious (2010)
 • Lapland Odyssey

  Image Lapland Odyssey (2010)
  HD
  Lapland Odyssey (2010)
  Një komedi rreth Jahne, një burrë që bën një jetë parazitare. Inaria, e dashura e tij, i jep një ultimatum: ai duhet t’i blejë asaj një aparat digjital deri në agim ose ajo do të largohet. Jahne niset në një aventurë me dy miqtë e tij. Në rrugën e tyre drejt qytetit të Rovaniemit, Jahne dhe miqtë e tij përballen…
  Image Lapland Odyssey (2010)
 • Easy Money

  Image Easy Money (2010)
  HD
  Easy Money (2010)
  Kur JV nis të merret me drogë për të përballuar jetën e tij të dyfishtë, fati i tij lidhet me dy burra të tjerë Horhe, nje i arratisur që fshihet nga mafia serbe dhe nga polica dhe Mrado, anëtar i mafias që është në kërkim të Horhes.
  Image Easy Money (2010)
 • Blue Valentine

  Image Blue Valentine (2010)
  HD
  Blue Valentine (2010)
  Marrëdhënia midis një çifti të martuar bashkëkohor, duket se po kalon prova të pafundme, sa më shumë kohë që kalon në lidhjen e tyre.
  Image Blue Valentine (2010)
 • Lottery Ticket

  Image Lottery Ticket (2010)
  HD
  Lottery Ticket (2010)
  Kur një djalosh i ri nga një lagje e varfër e Amerikës fiton super çmimin e madh të lotarisë, ai fillon të përballet me vështirësitë e të qenit i pasur dhe si ndikon kjo në marrëdhëniet që ke me njerëzit që të rrethojnë.
  Image Lottery Ticket (2010)
 • Hot Tub Time Machine

  Image Hot Tub Time Machine (2010)
  HD
  Hot Tub Time Machine (2010)
  Një makinë kohe me defekt në një resort skish çon një burrë pas në vitin 1986 bashkë me shokët e tij dhe nipin e tij, ku duhet të rijetojnë një natë fatale dhe s'duhet të ndryshojnë asgjë për t'u siguruar që nipi të lindet.
  Image Hot Tub Time Machine (2010)
 • A Nightmare on Elm Street

  Image A Nightmare on Elm Street (2010)
  HD
  A Nightmare on Elm Street (2010)
  Fredi Gruger kthehet në këtë Makth Në Rrugën Elm, një ri-imagjinim kontemporan i horrorit klasik. Një grup adoleshentësh nga periferia ndajnë një lidhje të përbashkët me njëri-tjetrin: po përndiqen të gjithë nga Fredi Kruger, një vrasës tmerrësisht i shpërfytyruar që i gjuan në ëndrrat e tyre. Për sa kohë që ata qëndrojnë zgjuar, mund ta mbrojnë njëri-tjetrin... por kur i…
  Image A Nightmare on Elm Street (2010)
 • Paranormal Activity 2

  Image Paranormal Activity 2 (2010)
  HD
  Paranormal Activity 2 (2010)
  Paranormal Activity 2 është po aq tronditës sa dhe i pari. Sapo Danieli dhe Kristi mirëpresin një fëmijë të sapolindur në shtëpinë e tyre, një prezencë djallëzore fillon t’i terrorizojë, duke shkatërruar botën e tyre perfekte e duke e kthyer në një makth të pashmangshëm. Kamerat e sigurisë e filmojnë torturën, duke e bërë çdo minutë tmerrësisht të vërtetë. Kritikët…
  Image Paranormal Activity 2 (2010)
 • I Spit on Your Grave

  Image I Spit on Your Grave (2010)
  HD
  I Spit on Your Grave (2010)
  Një femër e bukur nga qyteti, Xhenifer Hills (Sarah Butler), merr me qira një kabinë të izoluar në fshat për të shkruar romanin e saj më të ri. Së shpejti, një grup të pagdhendurish vendas e kthejnë Xheniferin në subjektin e një makthi degradimi, përdhunimi dhe dhune. Duke e lënë për të vdekur, ajo kthehet për hakmarrje. Duke i zënë…
  Image I Spit on Your Grave (2010)