Viti: 2009

 • He’s Just Not That Into You

  Image He’s Just Not That Into You (2009)
  HD
  He’s Just Not That Into You (2009)
  Një ngjarje e vendosur në Baltimore që tregon sfidat mbi aftësinë për të kuptuar apo keqkuptuar sjelljet e njerëzve.
  Image He’s Just Not That Into You (2009)
 • Astro Boy – Roboti Astro

  Image Astro Boy (2009) – Roboti Astro
  HD
  Astro Boy (2009) – Roboti Astro
  Roboti Astro Dublim Shqip Në qytetin futurist Metro, jeton roboti i vogël Astro, me aftësi të jashtëzakonshme. Ai niset në një udhëtim në kërkim të ngrohtësisë së familjes dhe përfundon në Tokë.
  Image Astro Boy (2009) – Roboti Astro
 • Planet 51

  Image Planet 51 (2009)
  HD
  Planet 51 (2009)
  Planeti 51 Dublim Shqip Diku, shumë shumë larg është një vend ku jeta është shumë e thjeshtë. Fëmijët janë të lire dhe çdo gjë është shumë e këndëshme. Deri në ditën kur, diçka shumë e çuditëshme, shkeli në Planetin 51.
  Image Planet 51 (2009)
 • Naruto Shippûden: The Movie Dublim Shqip

  Image Naruto Shippûden: The Movie (2007) Dublim Shqip
  HD
  Naruto Shippûden: The Movie (2007) Dublim Shqip
  Shumë vjet më parë, jetonte një dhelpër me fuqi magjike. Një nga ninxhat më të respektuar e burgosi brenda trupit të një djaloshi. Ky djalosh quhet Naruto dhe ëndërron të bëhet ninxha më i mirë.
  Image Naruto Shippûden: The Movie (2007) Dublim Shqip
 • Obsessed +16

  Image Obsessed (2009) +16
  HD
  Obsessed (2009) +16
  Një menaxher i suksesshëm i pasurive, i cili sapo ka marrë një promovim të madh, është plotësisht i lumtur në karrierën dhe në martesën e tij. Por kur një zëvendësuese fiksohet ndaj ti dhe i vihet mbrapa, të gjitha gjërat që ai ka punuar kaq shumë janë vënë në rrezik.
  Image Obsessed (2009) +16
 • Thick as Thieves

  Image Thick as Thieves (2009)
  HD
  Thick as Thieves (2009)
  Para se të tërhiqet nga bota e vjedhjes, hajduti veteran Kith Riplej dëshiron të mbarojë edhe një punë të fundit, në mënyrë që t’i paguajë borxhin mafias ruse. Këtu, rrugët e tij kryqëzohen me mashtruesin profesionist Gabriel Martin, por gjërat nuk janë ashtu si duken...
  Image Thick as Thieves (2009)
 • Messengers 2: The Scarecrow

  Image Messengers 2: The Scarecrow (2009)
  HD
  Messengers 2: The Scarecrow (2009)
  Një fermer në krizë financiare nga mungesa e ujitjes për të korrat dhe me bankën e kredisë që rrezikon t'i marrë pasurinë, vendos të shpëtojë jetesën dhe familjen e tij duke filluar të mbjellë tokën e tij të zotëruar nga diçka e keqe që tani i kërcënon familjen!
  Image Messengers 2: The Scarecrow (2009)
 • 12 Rounds

  Image 12 Rounds (2009)
  HD
  12 Rounds (2009)
  Detektivi Deni Fisher zbulon se një vrasës që ka arrestuar në të shkuarën, i rrëmben të dashurën dhe për ta shpëtuar duhet të kaloje 12 fazat e sfidës që i vendos.
  Image 12 Rounds (2009)
 • Dossier K.

  Image Dossier K. (2009)
  HD
  Dossier K. (2009)
  Një film aksion me aktorë të mrekullueshëm shqiptar dhe belg, i cili është përshtatur në rregullat e Kanunit të Lekë Dukagjinit. Në këtë film do të shikoni një seri vrasjesh dhe përçarje të mafies shqiptare dhe policisë në Belgjikë. Mos e humbisni!
  Image Dossier K. (2009)
 • The Ugly Truth

  Image The Ugly Truth (2009)
  HD
  The Ugly Truth (2009)
  Producentja e një emisioni të mëngjesit, sfidohet të testojë një sërë hapash, për të fituar zemrën e njeriut të saj të ëndrrave. A është njeriu perfekt, pikërisht ai që plotëson të gjitha kushtet e një liste, të ndërtuar për princin e kaltër, që kur ishe një vajzë e vogël?
  Image The Ugly Truth (2009)
 • The Road

  Image The Road (2009)
  HD
  The Road (2009)
  Një babë e bir ecin vetëm përgjatë Amerikës së djegur. Asgjë nuk lëviz në peisazhin e shkatërruar përveç hirit dhe ujit. Bën aq ftohtë sa për të thyer gurin dhe kur dëbora bie është gri. Qielli është i errët. Destinacioni i tyre është jugu më i ngrohtë, edhe pse nuk e dinë se çfarë, dhe nëse, i pret ata atje.…
  Image The Road (2009)
 • Ice Age: Dawn of the Dinosaurs – Epoka e Akullnajave 3

  Image Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) – Epoka e Akullnajave 3
  HD
  Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) – Epoka e Akullnajave 3
  Epoka e Akullnajave 3 Dublim Shqip Kur Sidi përpiqet të adoptojë tre vezë dinosauri i rrëmben nga nëna e tyre në një botë të nëndheshme të humbur, miqtë e tij bëjnë të pamundurën për të shpëtuar atë.
  Image Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) – Epoka e Akullnajave 3
 • Monsters vs. Aliens – Përbindëshat kundër Alienëve

  Image Monsters vs. Aliens (2009) – Përbindëshat kundër Alienëve
  HD
  Monsters vs. Aliens (2009) – Përbindëshat kundër Alienëve
  Përbindëshat kundër Alienëve (2009) Dublim Shqip Kur Suzan Mërfi është bllokuar padashur nga një meteor në ditën e martesës, ajo rritet në mënyrë misterioze në 15 metra. Ushtria hidhet në veprim dhe kap Suzanën, duke e çuar atë në një kompleks të fshehtë qeveritar.
  Image Monsters vs. Aliens (2009) – Përbindëshat kundër Alienëve
 • The Blind Side

  Image The Blind Side (2009)
  HD
  The Blind Side (2009)
  Historia e Majkell Oherit, një djalë i tramautizuar dhe i pastrehë i cili bëhet një lojtar “All American Football” dhe raundi i parë i NFL-së me ndihmen e një gruaje të dashur dhe familjes së tij.
  Image The Blind Side (2009)
 • Father and Guns

  Image Father and Guns (2009)
  HD
  Father and Guns (2009)
  Baba dhe bir, të dy janë policë, por nuk e durojnë njeri-tjetrin. Ata duhet të shpëtojnë një koleg nga një bandë me motorë...
  Image Father and Guns (2009)
 • Exam

  Image Exam (2009)
  HD
  Exam (2009)
  Tetë kandidatë për një punë shumë të lakmueshmë në një korporatë, mbyllen së bashku në një dhomë provimi, dhe i jepet një test final me vetëm një pyetje. Duket e thjeshtë, e në të njëjtën kohë e ngatërrueshme, dhe shpejt, tensionet fillojnë të shfaqen.
  Image Exam (2009)
 • Star Trek

  Image Star Trek (2009)
  HD
  Star Trek (2009)
  Xhejms Taiberius Kërk përpiqet të ndjekë gjurmët e të atit. Zoti Spok e kontrollon me kujdes. Ndërkohë që një Romulian hakmarrës nga e ardhmja krijon vrima të zeza në përpjekje për të shkatërruar një e nga një planetët e Federatës.
  Image Star Trek (2009)
 • Deadline

  Image Deadline (2009)
  HD
  Deadline (2009)
  Një skenariste e cila udhëton për në një shtëpi të braktisur për të përfunduar një skenar në kohë, por një seri ngjarjesh të çuditshme e çojnë atë në një avari psikologjike.
  Image Deadline (2009)
 • The Hole

  Image The Hole (2009)
  HD
  The Hole (2009)
  Dy vëllezër ndeshin një vrimë të mistershme në bodrumin e tyre që të çon në një korridor të errët ku janë frikërat dhe makthet e tyre...
  Image The Hole (2009)
 • Eloise’s Lover 16+

  Image Eloise’s Lover (2009) 16+
  HD
  Eloise’s Lover (2009) 16+
  Një vajzë ndodhet në koma dhe në gjendje kritike pas një aksidenti. Gjatë kujtimeve të saj mësojmë ndjenjat e saj për një vajzë...
  Image Eloise’s Lover (2009) 16+
 • Ajami

  Image Ajami (2009)
  HD
  Ajami (2009)
  Ajami është bashkësia fetare e përzier të myslimanëve dhe të krishterëve në Tel Aviv. Këto janë pesë tregime rreth jetës së përditshme në Ajami.
  Image Ajami (2009)
 • Splice

  Image Splice (2009)
  HD
  Splice (2009)
  Super-ylli i inxhinierisë gjenetike Kliv dhe Elsa specializohen në bashkimin e ADN-së së kafshëve të ndryshme për të krijuar hibride të rinj të jashtëzakonshëm. Tani duan të përdorin ADN-në njerëzore në një hibrid që do mund të revolucionarizonte shkencën dhe mjekësinë. Por kur kompania farmaceutike që financon kërkimin e tyre ua ndalon, ata e fshehin eksperimentin e tyre, duke rrezikuar…
  Image Splice (2009)