Viti: 2008

 • WALL·E

  Image WALL·E (2008)
  HD
  WALL·E (2008)
  Një robot përgjegjës për pastrimin e Tokës së mbuluar nga mbetjet, dashurohet me një robot tjetër. Së bashku do të nisen në një aventurë që do të ndryshojë fatin e njerëzimit...
  Image WALL·E (2008)
 • Bronson

  Image Bronson (2008)
  FULL HD
  Bronson (2008)
  Një i ri që u dënua me shtatë vjet burg për vjedhjen e një zyre postare, përfundon duke kaluar tre dekada në izolim. Gjatë kësaj kohe, personaliteti i tij zëvendësohet nga alter-egoja e tij, Charles Bronson.
  Image Bronson (2008)
 • College Road Trip

  Image College Road Trip (2008)
  HD
  College Road Trip (2008)
  Një studente e gjimnazit vendos të udhëtoje neper të gjithë shtetin për të gjetur kolegjin e saj perfekt.
  Image College Road Trip (2008)
 • Hellboy II: The Golden Army

  Image Hellboy II: The Golden Army (2008)
  HD
  Hellboy II: The Golden Army (2008)
  Në këtë aventurë HellBoy (Ron Perlman) dhe skuadra e tij duhet të shpëtojë botën nga krijesat rebele dhe Princi Nuada (Luke Goss).
  Image Hellboy II: The Golden Army (2008)
 • Vicky Cristina Barcelona +18

  Image Vicky Cristina Barcelona (2008) +18
  HD
  Vicky Cristina Barcelona (2008) +18
  Viki dhe Kristina janë dy shoqe të ngushta shumë të ndryshme nga njëra-tjetra. Pasi vendosin të shkojnë në Barcelonë për pushimet verore, plot surpriza i presin andej, ku të dyja përjetojnë ndjenja të reja që i tundojnë të largohen nga realiteti.
  Image Vicky Cristina Barcelona (2008) +18
 • Nick and Norah’s Infinite Playlist

  Image Nick and Norah’s Infinite Playlist (2008)
  HD
  Nick and Norah’s Infinite Playlist (2008)
  Nxënësi i shkollës së mesme Nick Oleri, anëtar i grupit të rrokut "Të neveritshmit", takon Nora Silverberg kur ajo i kërkon të jetë i dashuri i saj për pesë minuta.
  Image Nick and Norah’s Infinite Playlist (2008)
 • The Red Baron

  Image The Red Baron (2008)
  HD
  The Red Baron (2008)
  Richthofen shkon në luftë si mijëra njerëz të tjerë. Si pilotë luftarakë, ata bëhen heronj kultesh për ushtarët në fushat e betejës. Të shënuar nga sjellja sportive, saktësia teknike dhe pasuria kalorësie, ata kanë kodin e tyre të nderit. Para shumë kohe ai fillon të kuptojë se statusi i tij heroi është mashtrues. Dashuria e tij për Kate, një infermiere,…
  Image The Red Baron (2008)
 • Summer Lover a.k.a Sappho

  Image Summer Lover (2008) a.k.a Sappho
  HD
  Summer Lover (2008) a.k.a Sappho
  Safo, një grua e sapo martuar Amerikane, në ishullin Grek të quajtur Lesbos ajo dashurohet me një grua të re. Ajo kalon nëpër vuajtjet e një dashurie të pa mundur, në mënyrë të ngjashme me poeten e njohur të kohërave të lashta, nga e cila kishte marrë dhe emrin Safo.
  Image Summer Lover (2008) a.k.a Sappho
 • Wanted

  Image Wanted (2008)
  HD
  Wanted (2008)
  'Zgjidh fatin tënd' tregon që një zyrtar i ri mëson se është djali i një vrasësi profesionist dhe se ndan të njëjtat aftësi mbinjerëzore vrastare si babai i tij...
  Image Wanted (2008)
 • Rab Ne Bana Di Jodi

  Image Rab Ne Bana Di Jodi (2008)
  HD
  Rab Ne Bana Di Jodi (2008)
  Pershkrimi: Një njeri i moshës së mesme që e ka humbur dashurinë e tij për jetën e rizbulon atë duke supozuar një identitet të ri në mënyrë që të rindezë shkëndijë romantike në martesën e tij.
  Image Rab Ne Bana Di Jodi (2008)
 • Twin Daggers

  Image Twin Daggers (2008)
  HD
  Twin Daggers (2008)
  Një vrasës i famshëm në Los Anxhelos bie në dashuri me objektivin e radhës...
  Image Twin Daggers (2008)
 • Madagascar: Escape 2 Africa – Madagaskar 2

  Image Madagascar: Escape 2 Africa (2008) – Madagaskar 2
  HD
  Madagascar: Escape 2 Africa (2008) – Madagaskar 2
  Madagaskar 2 (2008) Dublim Shqip Kafshët mundohen të kthehen në Nju Jork, por bien në një strehë kafshësh të egra në Afrikë, ku Aleksi ribashkohet me prindërit e tij.
  Image Madagascar: Escape 2 Africa (2008) – Madagaskar 2
 • Breaking Bad Sezoni 5

  Image Breaking Bad Sezoni 5
  HD
  Breaking Bad Sezoni 5
  Një mësues i kimisë në shkollën e mesme, i diagnostikuar me kancer të paoperueshëm të mushkërive, futet në prodhimin dhe shitjen e metafetaminës në mënyrë që të sigurojë të ardhmen e familjes së tij.
  Image Breaking Bad Sezoni 5
 • Breaking Bad Sezoni 4

  Image Breaking Bad Sezoni 4
  HD
  Breaking Bad Sezoni 4
  Një mësues i kimisë në shkollën e mesme, i diagnostikuar me kancer të paoperueshëm të mushkërive, futet në prodhimin dhe shitjen e metafetaminës në mënyrë që të sigurojë të ardhmen e familjes së tij.
  Image Breaking Bad Sezoni 4
 • Breaking Bad Sezoni 3

  Image Breaking Bad Sezoni 3
  HD
  Breaking Bad Sezoni 3
  Një mësues i kimisë në shkollën e mesme, i diagnostikuar me kancer të paoperueshëm të mushkërive, futet në prodhimin dhe shitjen e metafetaminës në mënyrë që të sigurojë të ardhmen e familjes së tij.
  Image Breaking Bad Sezoni 3
 • Breaking Bad Sezoni 2

  Image Breaking Bad Sezoni 2
  HD
  Breaking Bad Sezoni 2
  Një mësues i kimisë në shkollën e mesme, i diagnostikuar me kancer të paoperueshëm të mushkërive, futet në prodhimin dhe shitjen e metafetaminës në mënyrë që të sigurojë të ardhmen e familjes së tij.
  Image Breaking Bad Sezoni 2
 • Breaking Bad Sezoni 1

  Image Breaking Bad Sezoni 1
  HD
  Breaking Bad Sezoni 1
  Një mësues i kimisë në shkollën e mesme, i diagnostikuar me kancer të paoperueshëm të mushkërive, futet në prodhimin dhe shitjen e metafetaminës në mënyrë që të sigurojë të ardhmen e familjes së tij.
  Image Breaking Bad Sezoni 1
 • The Happening

  Image The Happening (2008)
  HD
  The Happening (2008)
  Një mësues shkence, gruaja e tij, dhe vajza e re luftojn për të mbijetuar një plagë që i bënë të infektuarit për të kryer vetëvrasje.
  Image The Happening (2008)
 • The Day the Earth Stood Still

  Image The Day the Earth Stood Still (2008)
  HD
  The Day the Earth Stood Still (2008)
  Një “ribërje” i vitit 1951 i filmit klasik fantastiko-shekncor rreth një vizitori alien dhe të ngjashmit të tij të cilët vizitojnë Tokën.
  Image The Day the Earth Stood Still (2008)
 • 100 Feet

  Image 100 Feet (2008)
  HD
  100 Feet (2008)
  Pasi Marnia vret burrin e saj abuzues për vetëmbrojtje, ajo është dënuar me arrest shtëpiak, vetëm për të zbuluar se shtëpia është e pushtuar nga shpirti i tërbuar dhe të dhunshëm te burrit të saj të vdekur.
  Image 100 Feet (2008)
 • Martyrs

  Image Martyrs (2008)
  HD
  Martyrs (2008)
  Një vajzë e re kërkon të marrë hak ndaj njerëzve që e rrëmbyen dhe e torturuan kur ajo ishte fëmijë. Bashkë me shoqen e saj, e cila edhe ajo është një viktimë e abuzimit, do të përballen me një rrugëtim të tmerrshëm në një ferr të gjallë të nënçmimit.
  Image Martyrs (2008)
 • Rambo

  Image Rambo (2008)
  HD
  Rambo (2008)
  Në Tajland, Xhon Rambo u bashkohet një grupi të mercenarëve për të marrë një vend të shkatërruar nga lufta, dhe për të shpëtuar një grup të punëtorëve që u rrëmbyen nga njësia e pamëshirshme e këmbësorisë vendore.
  Image Rambo (2008)
 • Impact Point

  Image Impact Point (2008)
  HD
  Impact Point (2008)
  Gazetari sportiv Holden Granti takon lojtaren e volejbollit Kelly Reyesin pas një loje të humbur nga ekipi i saj. Pas intervistës, ata kalojnë natën së bashku. Më pas, lajmi vjen se një nga kundërshtaret e Kellyt është shtypur nga një makinë. Reyesi punësohet nga ekipi fitues dhe zëvendëson viktimën, por ndërkohë policia heton shkaqet e incidentit misterioz dhe Holden duket…
  Image Impact Point (2008)