Viti: 2007

 • The Invincible Iron Man – I pathyeshmi, Njeri i Hekurt

  Image The Invincible Iron Man (2007) – I pathyeshmi, Njeri i Hekurt
  HD
  The Invincible Iron Man (2007) – I pathyeshmi, Njeri i Hekurt
  I pathyeshmi, Njeri i Hekurt Dublim Shqip Ai është një hero i pathyeshëm, gjithmonë i gatshëm të hidhet në sulm, kur e kërkon nevoja. I tëri në hekur, Njeriu i Hekurt, nis një aventure të jashtëzakonshme ne Orientin e larget dhe mistik.
  Image The Invincible Iron Man (2007) – I pathyeshmi, Njeri i Hekurt
 • Enchanted

  Image Enchanted (2007)
  HD
  Enchanted (2007)
  Princesha Zhizell dëbohet nga mbretëria prej njerkës së ligë të të dashurit të saj. Më pas ajo transportohet në botën e vërtetë, në New York, ku takohet me një avokat dhe bie në dashuri me të.
  Image Enchanted (2007)
 • Borderland

  Image Borderland (2007)
  HD
  Borderland (2007)
  Gjatë udhëtimit në një qytet kufitar meksikan, tre studentë pengohen nga një grup satanik që masakrojnë dhe vrasin turistët.
  Image Borderland (2007)
 • Stuart: A Life Backwards

  Image Stuart: A Life Backwards (2007)
  HD
  Stuart: A Life Backwards (2007)
  Një shkrimtar bën një vështrim pas në jetën e mikut të tij, Stjuart, një alkoolist i pastrehë që përjetoi një ngjarje traumatike në fëmijërinë e tij.
  Image Stuart: A Life Backwards (2007)
 • Trade

  Image Trade (2007)
  HD
  Trade (2007)
  Një polic teksan, vajza e të cilit mund të jetë shitur si skllave seksuale, bashkohet me një djalë meksikan për të gjetur motrën e djalit, e cila është rrëmbyer. Në grackën e trafikantëve, bie edhe një polake, së cilës i është premtuar një jetë më e mirë në Amerikë...
  Image Trade (2007)
 • Arn: The Knight Templar

  Image Arn: The Knight Templar (2007)
  HD
  Arn: The Knight Templar (2007)
  Arn, është një djale i një fisi të rangut të lartë Suedez ai dërgohet në një manastir për tu edukuar për token e tyre të shenjtë si një kalorës për të ndaluar, rreziqet që do t'ju kanosen...
  Image Arn: The Knight Templar (2007)
 • The Killing Gene a.k.a W delta Z

  Image The Killing Gene (2007) a.k.a W delta Z
  The Killing Gene (2007) a.k.a W delta Z
  Një seri vrasjesh po ndodhin në qytet. Disa prej viktimave kanë të gdhëndur në trup e tyre një ekuacion të çuditshëm (WAZ). Ky ekuacion detyron çdo viktimë të sakrifikojë veten ose të dashurit e tyre. Policia duhet ta zbulojë këtë vrasës, para se ai/ajo të arrijë në fund të ekuacionit. A do të mundet detektivi Edi Argo t’i japë fund…
  Image The Killing Gene (2007) a.k.a W delta Z
 • Surf’s Up – Bota e Sërfit

  Image Surf’s Up (2007) – Bota e Sërfit
  HD
  Surf’s Up (2007) – Bota e Sërfit
  Bota e Sërfit Dublim Shqip Kodi Maverik është një pinguin nga Shiverpuli, që do të ndërmarrë një aventurë ku do të marrë pjesë në një turne sërfi me pinguinë nga e gjithë bota.
  Image Surf’s Up (2007) – Bota e Sërfit
 • Lolita’s Club +18

  Image Lolita’s Club (2007) +18
  HD
  Lolita’s Club (2007) +18
  KUJDES: FILMI PËRMBAN NUDITET DHE SKENA EROTIKE! Jetët e dy vëllezërve kryqëzohen dramatikisht kur Rauli, një polic i dhunshëm vihet në shenjë nga bandat e prostitucionit. Kurse vëllai tjetër, që vuan nga shëndeti mendor, Valentini, punon në një shtëpi publie si kamerier.
  Image Lolita’s Club (2007) +18
 • No Country for Old Men

  Image No Country for Old Men (2007)
  HD
  No Country for Old Men (2007)
  Dhuna dhe konfliktet fillojnë pasi një gjuetar e gjen veten në një marrëveshje droge të shkuar keq dhe me më shumë se dy milionë dollarë para të thata, në afërsi të Rio Grandes.
  Image No Country for Old Men (2007)
 • Lust, Caution +18

  Image Lust, Caution (2007) +18
  HD
  Lust, Caution (2007) +18
  Gjatë Luftës së II Botërore, një vajzë përfshihet në një intrigë romantike me një politikan të shquar, zotin Ji.
  Image Lust, Caution (2007) +18
 • The Nines

  Image The Nines (2007)
  HD
  The Nines (2007)
  Një aktor në telashe, një skenarist dhe një dizajner i mirënjohur lojërash kompjuterike i gjejnë jetët e tyre të ndërlidhura në mënyra misterioze dhe shqetësuese.
  Image The Nines (2007)
 • The Mist

  Image The Mist (2007)
  HD
  The Mist (2007)
  Një stuhi e frikshme lëshon disa specie ne toke, krijesa te cilat janë te etura për gjak. Ngjarja ndodh ne një qytet, ku një grup i vogël i qytetareve mbeten të mbyllur në një supermarket dhe luftojnë për te mbijetuar...
  Image The Mist (2007)
 • Sex and Breakfast

  Image Sex and Breakfast (2007)
  HD
  Sex and Breakfast (2007)
  Një shkrimtare nga Nju Jorku për seksin dhe dashurin më në fund është duke u martuar me Z. Big. Por tre të dashurat e saj më të mira duhet ta ngushëllojnë atë pasi njëra prej tyre pa dashje çon zotin Big që ta braktis atë.
  Image Sex and Breakfast (2007)
 • Boy A

  Image Boy A (2007)
  HD
  Boy A (2007)
  Nëpërmjet këtij filmi, vjen historia e Xhejkut, një i ri që sapo është liruar nga burgu. Pas dënimit për kryerjen e një krimi të dhunshëm kur ishte fëmijë, Xhejku përpiqet të ambjentohet me jetën e përditshme, por e shkuara, e ndjek kudo…
  Image Boy A (2007)
 • Black Water

  Image Black Water (2007)
  HD
  Black Water (2007)
  Një film i bazuar mbi ngjarje të vërteta, që vë jetën e një çifti dhe motrës së tyre, nën kërcënimin e një prej kafshëve më të rrezikshme që fshihet në moçalet e Australisë veriore.
  Image Black Water (2007)
 • Shrek the Third

  Image Shrek the Third (2007)
  HD
  Shrek the Third (2007)
  Shrek 3 (2007) Dublim Shqip Mbreti i Shumë Shumë Larg ka vdekur dhe Shreku e Fiona do të bëhen Mbret & Mbretëreshë. Sidoqoftë, Shreku dëshiron të kthehet në kënetën e tij komode dhe të jetojë në paqe dhe qetësi, kështu që kur ai zbulon se ka një trashëgimtar tjetër të fronit, ata u nisën për ta sjellë atë për të…
  Image Shrek the Third (2007)
 • Son of Rambow

  Image Son of Rambow (2007)
  HD
  Son of Rambow (2007)
  Gjatë një vere të gjatë në fillim të viteve '80, dy djelmosha shkolle nga mjedise të ndryshme bashkohen për të bërë një film bazuar tek filmi 'Rambo: First Blood'.
  Image Son of Rambow (2007)
 • Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

  Image Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)
  HD
  Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)
  Todd I akuzuar padrejtësisht për krime qe si ka kryer, do te arrestohet. Por kur del nga burgu ai do të shnderrohet në një njeri krejt tjeter.
  Image Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)
 • Like Stars on Earth a.k.a Taare Zameen Par

  Image Like Stars on Earth (2007) a.k.a Taare Zameen Par
  HD
  Like Stars on Earth (2007) a.k.a Taare Zameen Par
  Një djalë tetë vjeç, mendohet të jetë dembel dhe një ngatërrestar, derisa mësuesi i ri i artit gjen durim dhe mëshirë për të zbuluar se kush është problemi i vërtetë prapa zënkave të tij në shkollë.
  Image Like Stars on Earth (2007) a.k.a Taare Zameen Par
 • Elite Squad

  Image Elite Squad (2007)
  HD
  Elite Squad (2007)
  1997, kapiteni Nascimento duhet të gjejë një zëvendësues për profesionin e tij ndërkohë që përpiqet që të shkatërroj një organizatë kriminale që merret me tregtimin e drogës para se Papa të shkoj në Rio de Janeiro, Brazil
  Image Elite Squad (2007)
 • Nitro

  Image Nitro (2007)
  HD
  Nitro (2007)
  Maksi krijon nje jete te mire me Lizen dhe djalin e tyre, Teon. Kjo zgjat deri sa Liza rrezikon vdekjen ndersa pret per nje transplant zemre. Maksi i premton Teos se do ta shpetoje Lizen, por qe ta mbaje fjalen duhet te gjeje nje zemer sa me shpejt. Duke qene se koha po mbaron dhe ai duhet te gjeje nje…
  Image Nitro (2007)
 • Il capo dei capi Sezoni 1

  Image Il capo dei capi Sezoni 1
  HD
  Il capo dei capi Sezoni 1
  Njohur ndryshe: Corleone (2017) Historia e Salvatore Riina, një bos mafie nga Corleone, Siçili.
  Image Il capo dei capi Sezoni 1