Viti: 2006

 • Robin-B-Hood

  Image Robin-B-Hood (2006)
  HD
  Robin-B-Hood (2006)
  Thongsi dhe Oktopusi do të rrëmbejnë një fëmijë dhe do t'i duhet që të kujdesen 1 javë për atë derisa ta dorëzojnë atë. Por gjatë kësaj kohe ata krijojnë ndjenja për atë dhe do përballen me shefin e një bande, i cili pretendon të jetë gjyshi i fëmijës.
  Image Robin-B-Hood (2006)
 • Poseidon

  Image Poseidon (2006)
  HD
  Poseidon (2006)
  Në mbrëmjen e ndërrimit të viteve, anija Poseidon përmbytet nga një dallgë gjigante. Të mbijetuarit duhet të gjejnë një rrugëdalje që të shpëtojnë. A do t'ia dalin të fitojnë në garë me kohën?
  Image Poseidon (2006)
 • The Hills Have Eyes

  Image The Hills Have Eyes (2006)
  HD
  The Hills Have Eyes (2006)
  Një familje periferike amerikane është duke u terrorizuar nga një grup njerëzish psikopatë që jetojnë në shkretëtirë, shumë larg nga qytetërimi…
  Image The Hills Have Eyes (2006)
 • The Departed

  Image The Departed (2006)
  HD
  The Departed (2006)
  Dy burra në anët e kundërta të ligjit janë mbajtur të fshehtë nga Policia e Masaçusetit dhe nga Mafia Irlandeze, por gjaku dhe dhuna shpërthen kur bëhen disa zbulime.
  Image The Departed (2006)
 • Ice Age: The Meltdown – Epoka e Akullnajave: Shkrirja

  Image Ice Age: The Meltdown (2006) – Epoka e Akullnajave: Shkrirja
  HD
  Ice Age: The Meltdown (2006) – Epoka e Akullnajave: Shkrirja
  Epoka e Akullnajave: Shkrirja Dublim Shqip Mani, Sid, dhe Diego zbulojnë se epokës së akullnajave po i vjen fundi, dhe bashkohen të gjithë për një udhëtim. Në udhëtim, ata zbulojnë se Mani, në fakt, nuk është një nga mamuthët e fundit.
  Image Ice Age: The Meltdown (2006) – Epoka e Akullnajave: Shkrirja
 • Dynamite Warrior

  Image Dynamite Warrior (2006)
  HD
  Dynamite Warrior (2006)
  Në vitin 1890 në Siam Siang, një luftëtar i ri Muai Tai dhe ekspert raketash është në kërkim të një burri me një tatuazh, i cili i ka vrarë prindërit.
  Image Dynamite Warrior (2006)
 • Open Water 2: Adrift

  Image Open Water 2: Adrift (2006)
  HD
  Open Water 2: Adrift (2006)
  Një grup miqsh e gjejnë veten në një telash, në dukje shumë banal. Askush nuk kujtohet të ulë shkallën e jahtit dhe nuk munden më të hipin sërish në të.
  Image Open Water 2: Adrift (2006)
 • Cars – Makinat

  Image Cars (2006) – Makinat
  HD
  Cars (2006) – Makinat
  Makinat (2006) Dublim Shqip Rrufeja MeKuin, një makinë garash fillestare e drejtuar për të pasur sukses, zbulon se jeta ka të bëjë me udhëtimin, e jo vijën e mbarimit.
  Image Cars (2006) – Makinat
 • X-Men: The Last Stand

  Image X-Men: The Last Stand (2006)
  HD
  X-Men: The Last Stand (2006)
  Në X-Men: Qëndresa e Fundit, kapitulli i tretë i këtij filmi flet për një “kurë” ndaj mutantëve që kërcënon të ndryshojë rrjedhën e historisë. Për herë të parë, mutantët kanë një zgjidhje: t’i mbajnë fuqitë e tyre, edhe pse këto i izolojnë dhe i bëjnë të huaj, apo të heqin dorë prej tyre dhe të bëhen njerëz. Pikëpamjet e kundërta…
  Image X-Men: The Last Stand (2006)
 • United 93

  Image United 93 (2006)
  HD
  United 93 (2006)
  Një film mbi ngjarjet e 11 shtatorit. "United 93" falë shpirtit heroik të pasagjerëve ishte i vetmi nga katër avionët e rrëmbyer që nuk e goditi shënjestrën.
  Image United 93 (2006)
 • Ghost in the Shell: S.A.C. 2nd GIG – Individual Eleven

  Image Ghost in the Shell: S.A.C. 2nd GIG – Individual Eleven (2006)
  HD
  Ghost in the Shell: S.A.C. 2nd GIG – Individual Eleven (2006)
  Viti 2030. 3 milion refugjatë jetojnë në Japoni, të ftuar për të plotësuar mungesën e fuqisë punëtore. Megjithatë, prania emergjente e refugjatëve shkaktoi rritjen e incidenteve terroriste. Një grup i quajtur Individi 11 kryen vetëvrasje ku njëri prej anëtarëve i mbijeton planit. Ky incident shkakton një rrjedhë ngjarjesh të panumërta dhe hetimi i tyre fillon për t'i dhënë një shpjegim…
  Image Ghost in the Shell: S.A.C. 2nd GIG – Individual Eleven (2006)
 • Ghost in the Shell: Solid State Society

  Image Ghost in the Shell: Solid State Society (2006)
  HD
  Ghost in the Shell: Solid State Society (2006)
  Kanë kaluar 2 vite që kur Motoko Kusanagi u largua nga Seksioni 9 dhe Togusa është lider i skuadrës. Seksioni i ri i zgjeruar përballet me një sërë vetëvrasjesh e incidentesh, edhe gjatë hetimeve zbulohet se dikush me pseudonimin "Mjeshtri i kukullave", qëndron pas ndodhive. Por kush është "Mjeshtri i kukullave"?
  Image Ghost in the Shell: Solid State Society (2006)
 • Click

  Image Click (2006)
  HD
  Click (2006)
  Arkitekti Majkëll Njuman, është manjak pas punës dhe nuk arrin të jetë i disponueshëm për gruan dhe fëmijët e tij. Çfarë ndodh kur një shkenctar i çmendur i jep një pult që... mund të ndikojë në jetën e tij. Me pultin në dorën e tij, ai mund të kthejë mbrapa ose të çojë para jetën e tij, të uli zërin…
  Image Click (2006)
 • Fatal Contact

  Image Fatal Contact (2006)
  HD
  Fatal Contact (2006)
  Një boksier i talentuar i futet rrugës së boksit të paligjshëm për të fituar para. Gjatë rrugëtimit takon edhe një mjeshtër Kung Fu-je, i cili e përgatit për ndeshjet më të rëndësishme.
  Image Fatal Contact (2006)
 • My Wife Is a Gangster 3

  Image My Wife Is a Gangster 3 (2006)
  HD
  My Wife Is a Gangster 3 (2006)
  "Gruaja ime është gangstere" : Kur Ariong, vajza një bosi triade në Hong Kong akuzohet për vrasjen e bosit të një triade kundërshtare, ajo shkon të fshihet në Kore. Atje ajo mbrohet dhe stërvitet nga besniku Gi-çul dhe skuadra e tij...
  Image My Wife Is a Gangster 3 (2006)
 • Smokin’ Aces

  Image Smokin’ Aces (2006)
  HD
  Smokin’ Aces (2006)
  Kur një shoumen në Las Vegas, Badi Izrael, kthehet në spiun dhe vendos të dëshmojë kundër Mafias, shumë njerëz vendosin që ai s'duhet të marrë më frymë...
  Image Smokin’ Aces (2006)
 • 300

  Image 300 (2006)
  HD
  300 (2006)
  Bazuar në librin e Frenk Miler, filmi frymëzohet nga beteja e lavdishme e Termopilëve ku 300 spartanë dhe 700 aleatë u përballën me mbretin pers Kserksi, duke dhënë një betejë legjendare kundër një ushtrie që ishte me dhjetra mijëra. Filmi qëndron besnik në legjendën e luftëtarëve spartanë që zgjodhën vdekjen sesa përuljen.
  Image 300 (2006)
 • The Prestige

  Image The Prestige (2006)
  HD
  The Prestige (2006)
  Rivaliteti në mes dy magjistarëve bëhet edhe më i përkeqësuar, nga përpjekjet e tyre për të kryer iluzionin përfundimtar.
  Image The Prestige (2006)
 • The Da Vinci Code

  Image The Da Vinci Code (2006)
  HD
  The Da Vinci Code (2006)
  Një vrasje brenda një galerie dhe disa të dhëna në pikturat e Da Vinçit, çojnë në zbulimin e një misteri fetar të mbrojtur nga një shoqëri sekrete për dy mijë vjet, sekret i cili mund të shkundë themelet e krishterimit...
  Image The Da Vinci Code (2006)
 • Dorm Daze 2

  Image Dorm Daze 2 (2006)
  HD
  Dorm Daze 2 (2006)
  Studentët e konviktit Dejz janë në një anije kroçere në Paqësor, duke vënë në skenë një pjesë skenike, por që merr një kthesë për keq kur një diamant i paçmueshëm vidhet...
  Image Dorm Daze 2 (2006)
 • The Pink Panther

  Image The Pink Panther (2006)
  HD
  The Pink Panther (2006)
  Inspektori Kluzo merr formën e humoristit Stiv Martin dhe kthehet për të përhapur përsëri panikun me aventura të reja! Diamanti i njohur i çmuar me emrin “Pantera Roz” zbukuron gishtin e një trajneri të famshëm futbolli... Por jo për shumë gjatë!
  Image The Pink Panther (2006)
 • The Covenant

  Image The Covenant (2006)
  HD
  The Covenant (2006)
  Një grup djemsh me fuqi mbi njerëzore duhet të luftojnë një armik që rrezikon ekzistencën e tyre.
  Image The Covenant (2006)
 • Auftauchen aka Breaking The Surface +18

  Image Auftauchen aka Breaking The Surface (2006) +18
  HD
  Auftauchen aka Breaking The Surface (2006) +18
  Fotografja e re Nadja ndihmon nënën e saj me fitimet prej punës në një revistë. Në një diskotekë ajo njihet me Dariusin dhe marrëhttps://drive.google.com/file/d/1fGrrjtNvTK6Xu2BJIKepi08mnZ0qZ451/view?usp=sharingdhënia e tyre më pas është shumë pasionante...
  Image Auftauchen aka Breaking The Surface (2006) +18
 • Annapolis

  Image Annapolis (2006)
  HD
  Annapolis (2006)
  Xheik Hauard, nga një familje ndërtuesish anijesh, i premtoi nënës në prag të vdekjes se do të hynte në Akademinë Navale Anapolis. Falë këmbënguljes së tij ai ia del të hyjë, por sfidat do ta çojnë në limite, derisa do ta bëjnë të jetë gati për t'u larguar. Por falë ndihmës së shokëve dhe talentit të tij ai shkëlqen në…
  Image Annapolis (2006)