Viti: 2005

 • Prison Break Sezoni 5

  Image Prison Break Sezoni 5
  HD
  Prison Break Sezoni 5
  Për shkak të një komploti politik, një njeri i pafajshëm është dënuar me vdekje dhe shpresa e tij e vetme është vëllai i tij, i cili futet qëllimisht në të njejtin burg me qëllim që ta nxjerrë atë dhe veten jashtë .
  Image Prison Break Sezoni 5
 • Prison Break Sezoni 4

  Image Prison Break Sezoni 4
  HD
  Prison Break Sezoni 4
  Për shkak të një komploti politik, një njeri i pafajshëm është dënuar me vdekje dhe shpresa e tij e vetme është vëllai i tij, i cili futet qëllimisht në të njejtin burg me qëllim që ta nxjerrë atë dhe veten jashtë .
  Image Prison Break Sezoni 4
 • Prison Break Sezoni 3

  Image Prison Break Sezoni 3
  HD
  Prison Break Sezoni 3
  Për shkak të një komploti politik, një njeri i pafajshëm është dënuar me vdekje dhe shpresa e tij e vetme është vëllai i tij, i cili futet qëllimisht në të njejtin burg me qëllim që ta nxjerrë atë dhe veten jashtë .
  Image Prison Break Sezoni 3
 • Prison Break Sezoni 2

  Image Prison Break Sezoni 2
  HD
  Prison Break Sezoni 2
  Për shkak të një komploti politik, një njeri i pafajshëm është dënuar me vdekje dhe shpresa e tij e vetme është vëllai i tij, i cili futet qëllimisht në të njejtin burg me qëllim që ta nxjerrë atë dhe veten jashtë .
  Image Prison Break Sezoni 2
 • Prison Break Sezoni 1

  Image Prison Break Sezoni 1
  HD
  Prison Break Sezoni 1
  Për shkak të një komploti politik, një njeri i pafajshëm është dënuar me vdekje dhe shpresa e tij e vetme është vëllai i tij, i cili futet qëllimisht në të njejtin burg me qëllim që ta nxjerrë atë dhe veten jashtë .
  Image Prison Break Sezoni 1
 • Unleashed

  Image Unleashed (2005)
  HD
  Unleashed (2005)
  Një burrë u rrit sikur të ishte një qen, arratiset nga pronari i tij për të filluar një jete të re, por ky i fundit e kërkon për ta shfrytëzuar ne dyluftime vdekjeprurëse pasi arti i tij marciale është i pamposhtshëm kur lirohet nga qaforja.
  Image Unleashed (2005)
 • Prime

  Image Prime (2005)
  HD
  Prime (2005)
  Një 37-vjeçare e sapodivorcuar, e fiksuar pas idesë për të patur një fëmijë, njihet me një djalosh 23-vjeçar dhe bie kokë e këmbë në dashuri me të. Dilemave për shkak të diferencës së tyre të madhe në moshë, u shtohet fakti që nëna e djalit, është pikërisht psikologia e saj...
  Image Prime (2005)
 • Hostage

  Image Hostage (2005)
  HD
  Hostage (2005)
  Talley është një negociator nga ata që flet dhe merret me rrëmbyesit për t'i nxitur që të lirojnë pengjet. Për fat të keq Talley, këtë herë dështon dhe bëhet autor i një drame brutale...
  Image Hostage (2005)
 • Four Brothers

  Image Four Brothers (2005)
  HD
  Four Brothers (2005)
  Pasi nëna që i kishte adoptuar vritet në grabitjen e një ushqimoreje, vëllezërit Merser, gjaknxehte Bobi, i mprehti Ejnxhëll, biznesmeni familjar Xheremaja, dhe fansi i rokut Xhek ribashkohen për ta marrë çështjen e vdekjes së saj në duart e tyre. Sapo gjejnë vrasësin, kuptojnë menjëherë që mënyra e tyre e vjetër se si i bëjnë punët ka pasoja të reja.…
  Image Four Brothers (2005)
 • Madagascar – Madagaskar

  Image Madagascar (2005) – Madagaskar
  HD
  Madagascar (2005) – Madagaskar
  Madagaskar (2005) Dublim Shqip Në një kopsht zoologjik, Marti Zebra është duke festuar ditëlindjen e tij, por dëshiron të shikojë pjesën tjetër të botës jashtë jetës lluksoze të kopshtit zoologjik, duke besuar se ai mund të gjejë hapësira të mëdhaja atje jashtë. Shoku më i mirë i Martit, Aleks luani përpiqet ta kënaqë mikun e tij duke kënduar Frank Sinatra…
  Image Madagascar (2005) – Madagaskar
 • Assault on Precinct 13

  Image Assault on Precinct 13 (2005)
  HD
  Assault on Precinct 13 (2005)
  Një polic duhet të mbajë të bashkuar një grup të burgosurish dhe një grup policësh natën e Vitit të Ri në një rajon policie. Një polic i korruptuar do të rrethojë dhe do të sulmoje rajonin e policisë me qëllimin për t'i vrarë të gjithë.
  Image Assault on Precinct 13 (2005)
 • En la cama 18+

  Image En la cama (2005) 18+
  HD
  En la cama (2005) 18+
  KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA TË FORTA EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! Mund të lidhen dy të huaj? Danila dhe Bruno njihen në një festë dhe më pas përfundojnë në një hotel. Mundet seksi rastësor të bëhet gjithçka më shumë?
  Image En la cama (2005) 18+
 • Fun with Dick and Jane

  Image Fun with Dick and Jane (2005)
  HD
  Fun with Dick and Jane (2005)
  Kur Diku pushohet nga puna si z/president, e siguron gruan e tij Xhejn se së shpejti do të gjejë një punë tjetër dhe do të vazhdojnë të jetojnë në luks. Por, pas disa muajsh humbin pronën e tyre, karriera e Dikut si punëtor përfundon me ekstradimin e tij në Meksikë! Më të dëshpëruar se kurrë, Diku dhe Xhejn vendosin t’i…
  Image Fun with Dick and Jane (2005)
 • The Amityville Horror

  Image The Amityville Horror (2005)
  HD
  The Amityville Horror (2005)
  I bazuar në historinë e vërtetë të Xhorxh dhe Kathi Lax, Tmerri i Amitvillit qëndron ende një nga historitë më të frikshme për shkak të një fakti të vogël që ka ndodhur në të vërtetë. 28 ditë pasi u shpërngulën në atë shtëpi, familja Lax e braktisi banesën, duke qenë me fat që ikën që andej të gjallë. Tani, 30…
  Image The Amityville Horror (2005)
 • 9th Company

  Image 9th Company (2005)
  HD
  9th Company (2005)
  Filmi më fitimprurës i Rusisë post-komuniste deri tani, KOMPANIA E 9-të është një film lufte i ditëve moderne që mund të krahasohet me filmat më të njohur hollivudianë. Më 1988, një bandë me 39 ushtarë sovjetikë mbajtën “Kodrën 3234” kundër 400 rebelëve afganë në një kapitull të jashtëzakonshëm të historisë ushtarake. I bazuar në ngjarje ë vërteta, filmi ndjek fatin…
  Image 9th Company (2005)
 • Stealth

  Image Stealth (2005)
  HD
  Stealth (2005)
  Pilotët e Marinës, Ben Ganon, Henri Pursell dhe Kara Uejd ngarkohen me detyrën të trajnojnë një avion të ri pa pilot që bazohet në inteligjencën artificiale për të sulmuar objektiva jashtë territorit të Sh.B.A-ve. Ben është mosbesues ndaj teknologjisë së inteligjencës artificiale dhe kur Marina vendos ta vërë avionin në punë edhe pas disa defekteve dhe mos-bindjeve, ai e di…
  Image Stealth (2005)
 • Syriana

  Image Syriana (2005)
  HD
  Syriana (2005)
  Nga regjizori Stephen Gahan vjen Syriana, një thriler politik që shpalos intrigat e industrisë së naftës botërore. Nga marrëveshjet e njerëzve mbrapa zyrave të Uashingtonit, tek burrat që punojnë tek fushat e naftës së Gjirit Persik, historitë e shumta të këtij filmi lidhen së bashku për të ndriçuar pasojat njerëzore të ndjekjes së egër për pasuri dhe pushtet. Kur një…
  Image Syriana (2005)
 • Get Rich or Die Tryin’

  Image Get Rich or Die Tryin’ (2005)
  HD
  Get Rich or Die Tryin’ (2005)
  Një film i luajtur nga 50 Cent ku tregohet historia e një shpërndarësi droge i cili largohet nga bota e krimit për pasionin e tij, muzikën rep.
  Image Get Rich or Die Tryin’ (2005)
 • Sin City

  Image Sin City (2005)
  HD
  Sin City (2005)
  Një film që eksploron një qytet të errët dhe të mjerë, qytetin Basin, dhe tregon historinë e tre njerëzve të ndryshëm, të gjithë pjesë e një korruptimi të dhunshëm.
  Image Sin City (2005)
 • Seven Swords

  Image Seven Swords (2005)
  HD
  Seven Swords (2005)
  1600, Perandoria Çing. 7 mjeshtra të teknikave të luftimit bashkojnë fuqitë që të shpëtojnë fortesën e fundit, para se të bjeri në duart e qeverisë së re, që do të kontrollojë të gjithë vendin. Kur i vendosin banorët në një vend të sigurtë, “7 Shpatat” ndihen të rrethuar. Nga uji i helmuar dhe gjurmët që e çojnë armikun drejt tyre,…
  Image Seven Swords (2005)
 • The Myth

  Image The Myth (2005)
  HD
  The Myth (2005)
  Arkeologu Xhek shikon ëndrra për një jetë të kaluar, në të cilën ai është Gjenerali Meng Yi, i cili është betuar të mbrojë princeshën e Koresë Ok-So. Xheku vendos të hetojë gjithçka me ndihmën e shokut të tij Uilliam.
  Image The Myth (2005)
 • The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe

  Image The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005)
  HD
  The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005)
  4 fëmijë udhëtojnë përmes një gardërobe për në tokën e Narnias dhe mësojnë se si të dalin nga ajo me anë të ndihmës së një luani mistik.
  Image The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005)
 • A History of Violence +18

  Image A History of Violence (2005) +18
  HD
  A History of Violence (2005) +18
  KUJDES: KY FILM PERMBAN NUDITET DHE SKENA DHUNE! Një burrë i thjeshtë e gjen veten hero pas një sulmi në restorantin e tij. Por akti i tij heroik sjell në qytet jo vetëm gazetarë e kanale televizive, por edhe disa miq nga e kaluara e errët.
  Image A History of Violence (2005) +18
 • Batman Begins

  Image Batman Begins (2005)
  Batman Begins (2005)
  Në BATMAN BEGINS, regjisori i shumë duartrokitur, Christopher Nolan, eksploron origjinën e KALORËSIT të ZI legjendar. Me kujtimin e vrasjes të prindërve të tij, trashëgimtari i zhgënjyer Brus Uejn udhëton nëpër botë duke kërkuar mënyrat për të luftuar padrejtësinë dhe ta kthejë frikën kundër atyre që e përhapin. Me ndihmën e shërbëtorit të tij të besuar, Alfred, dedektivit Xhim Gordon…
  Image Batman Begins (2005)