Viti: 2002

 • Windtalkers

  Image Windtalkers (2002)
  HD
  Windtalkers (2002)
  Dy marina amerikan janë në Luftën e Dytë Botërore të cilit janë caktuar për të mbrojtur një marinar të Navajo, që duhet përdorur gjuhen e ti si një radio Cypher të pathyeshme.
  Image Windtalkers (2002)
 • Unfaithful +16

  Image Unfaithful (2002) +16
  HD
  Unfaithful (2002) +16
  Jeta e një çifti të martuar në Nju Jork tronditet pasi gruaja përfshihet në një marrëdhënie jashtëmartesore...
  Image Unfaithful (2002) +16
 • Red Dragon

  Image Red Dragon (2002)
  HD
  Red Dragon (2002)
  Një agjent i pensionuar i FBI-së me dhunti psikologjike është caktuar për të ndihmuar në gjetjen e "Zanës së dhëmbëve", një vrasës serial misterioz. Ai ndihmohet nga i burgosuri Dr. Hanibal "Kanibali" Lekteri.
  Image Red Dragon (2002)
 • Treasure Planet – Planeti i Thesarit

  Image Treasure Planet (2002) – Planeti i Thesarit
  HD
  Treasure Planet (2002) – Planeti i Thesarit
  Planeti i Thesarit Dublim Shqip Historia e të riut Jim Houkins, i cili e ëndërron jetën të mbushur me aventura në planete të tjera legjendare. Kur ai takon Billi Bons, jeta e tij merr një kthesë të madhe pasi ai zbulon se Planeti i Thesarit mund të jetë i vërtetë.
  Image Treasure Planet (2002) – Planeti i Thesarit
 • Minority Report

  Image Minority Report (2002)
  FULL HD
  Minority Report (2002)
  Në një të ardhme, ku një njësi speciale e policisë është në gjendje ti arrestojë vrasësit para se të ndodhë vrasja, një oficer nga kjo njësi do të akuzohet për një vrasje në të ardhmen.
  Image Minority Report (2002)
 • John Q

  Image John Q (2002)
  HD
  John Q (2002)
  Xhoni, babai i një djali të cilit nuk i mjafton siguracioni i shëndetit për të kryer një transplant në zemër, detyrohet të mbajë peng stafin e spitalit derisa doktorët të kryejnë operacionin.
  Image John Q (2002)
 • Spirit: Stallion of the Cimarron – Hamshori

  Image Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) – Hamshori
  HD
  Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) – Hamshori
  Hamshori Dublim Shqip Ndërsa një hamshor i egër udhëton nëpër kufijtë e Perëndimit të egër, ai miqësohet me një njeri djalosh dhe gjen dashurinë e vërtetë me një pelë.
  Image Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) – Hamshori
 • Ice Age – Epoka e Akullnajave 1

  Image Ice Age (2002) – Epoka e Akullnajave 1
  HD
  Ice Age (2002) – Epoka e Akullnajave 1
  Epoka e Akullnajave 1 Dublim Shqip Gjatë epokës së akullnajave, një tigër, një përtac, dhe një mamuth leshtor gjetën një foshnjë të humbur prej njeriu, dhe përpiqen ta kthejnë atë te fisi i tij.
  Image Ice Age (2002) – Epoka e Akullnajave 1
 • Panic Room

  Image Panic Room (2002)
  HD
  Panic Room (2002)
  Megi Altman dhe vajza e saj, luajnë një lojë vdekjeprurëse si "macja dhe miu" me tre kriminelë, në një dhomë paniku e cila është ndërtuar si strehë në rast grabitjesh. Por mos vallë dhoma është pika kyç që tre banditët kërkojnë? Këtë do e zbuloni pasi të keni parë filmin...
  Image Panic Room (2002)
 • State Property

  Image State Property (2002)
  HD
  State Property (2002)
  Për të arritur Ëndrrën Amerikane dhe pushtetin, Binsi me bandën e tij, pushtojnë qytetin duke bere masakra. Por a do t'ia arrije ai te gjeje një zgjidhje kur has vështirësi me bande e te Paprekshmit (Jay-Z)? Shikoni filmin për më tepër...
  Image State Property (2002)
 • Black Angel +18

  Image Black Angel (2002) +18
  HD
  Black Angel (2002) +18
  FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA: Gruaja e një udhëheqësi fashist magjepset nga një oficer i ushtrisë naziste gjermane.
  Image Black Angel (2002) +18
 • Bend It Like Beckham

  Image Bend It Like Beckham (2002)
  HD
  Bend It Like Beckham (2002)
  Një vajzë indiane rebelohet dhe del kundër traditave të familjes së saj, duke u futur në një skuadër futbolli.
  Image Bend It Like Beckham (2002)
 • 28 Days Later…

  Image 28 Days Later… (2002)
  HD
  28 Days Later… (2002)
  Katër javë pas përhapjes së një virusi të pashërueshëm në mënyrë misterioze në gjithë Mbretërinë e Bashkuar, një pjesë e vogël e të mbijetuarve përpiqen për të gjetur vendin e shenjtë.
  Image 28 Days Later… (2002)
 • The Lord of the Rings: The Two Towers

  Image The Lord of the Rings: The Two Towers (2002)
  HD
  The Lord of the Rings: The Two Towers (2002)
  Teksa Frodo dhe Semi i afrohen Mordorit me ndihmën e Gollumit, vëllazëria e ndarë i bën ballë aleatit të ri të Sauronit, Sarumanit, dhe hordhisë së tij të Isengardit.
  Image The Lord of the Rings: The Two Towers (2002)
 • Narc

  Image Narc (2002)
  HD
  Narc (2002)
  Kur nuk ka më gjurmë për të ndjekur në vrasjen e një polici të fshehtë, një ish oficer i anti-drogës joshet për t'u kthyer përsëri në punë për ta zgjidhur këtë çështje...
  Image Narc (2002)
 • My Big Fat Greek Wedding

  Image My Big Fat Greek Wedding (2002)
  HD
  My Big Fat Greek Wedding (2002)
  Dasma Ime e Madhe Greke: Grekja Toula Portokalos bie në dashuri me një jo-grek dhe përpiqet që familja e saj ta pranojë djalin që ka zgjedhur, ndërkohë që është kthyer në kushtet e trashëgimisë dhe identitetit të saj kulturor.
  Image My Big Fat Greek Wedding (2002)
 • The Pianist

  Image The Pianist (2002)
  HD
  The Pianist (2002)
  Bazuar në autobiografinë e tij një pianist gjatë viteve të 1939 përpiqet t'i mbijetoje shkatërrimit, torturës, abuzimit dhe frikës nga lufta e dytë botërore.
  Image The Pianist (2002)
 • The Bourne Identity

  Image The Bourne Identity (2002)
  HD
  The Bourne Identity (2002)
  Një thriler i jashtëzakonshëm, plot aksion, interpretuar nga MATT DAMON dhe Franka Potente, marrë si botimi më i shitur ndërkombëtar i Robert Ludlum. I mbetur gjallë në ujrat e Mesdheut me dy plumba në shpatullë, Jason Bourne ka humbur krejtësisht kujtesën. Pa emër dhe pa një të kaluar, i panjohuri tregon aftësi të jashtëzakonshem me gjuhët, përleshjet dhe vetëmbrojtjen, përveç…
  Image The Bourne Identity (2002)
 • Ken Park

  Image Ken Park (2002)
  HD
  Ken Park (2002)
  KUJDES, FILMI PERMBAN DISA SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Ky film tregon jetën e disa adoleshentëve kalifornianë, marrëdhëniet midis tyre dhe me prindërit.
  Image Ken Park (2002)
 • Catch Me If You Can

  Image Catch Me If You Can (2002)
  HD
  Catch Me If You Can (2002)
  “Më kap nëse mundesh” është historia e vërtetë e falsifikatorit Frank Abagnale Jr. i cili lindi më 27 prill të vitit 1948 dhe e shtriu “aktivitetin” e tij të mashtrimit për pesë vjet në vitet ’60. Mashtrimi i tij i parë ishte firmosja e çeqeve mbi llogarinë e tij, por tejet të ekzagjeruar. Ai u maskua si një pilot “Frank…
  Image Catch Me If You Can (2002)
 • All About the Benjamins

  Image All About the Benjamins (2002)
  HD
  All About the Benjamins (2002)
  Një polic është në ndjekje të një krimineli të arratisur. Të dy përfundojnë në një shtëpi të braktisur, ku rastësisht përballen me një grabitje diamantesh. Në mënyrë të papritur ata lënë mënjanë ndryshimin dhe mospajtimin ndërmjet tyre duke
  Image All About the Benjamins (2002)
 • Van Wilder: Party Liaison

  Image Van Wilder: Party Liaison (2002)
  HD
  Van Wilder: Party Liaison (2002)
  Djali më popullor i kampusit, takon një gazetare bukuroshe, e cila e bën të kuptojë që ndoshta ai ka frikë të diplomohet.
  Image Van Wilder: Party Liaison (2002)