Regjizor: Peter Berg

 • Mile 22

  Image Mile 22 (2018)
  HD
  Mile 22 (2018)
  Një oficer spiunazhi i elitës amerikane bashkë me një skuadër taktike komando provon të nxjerrë jashtë vendin në fshehtësi një oficer policie me informacion tepër të rëndësishëm.
  Image Mile 22 (2018)
 • The Kingdom

  Image The Kingdom (2007)
  HD
  The Kingdom (2007)
  Një skuadër agjentësh amerikanë dërgohet për të hetuar shpërthimin e një ndërtese amerikane në Lindjen e Mesme.
  Image The Kingdom (2007)
 • Deepwater Horizon

  Image Deepwater Horizon (2016)
  HD
  Deepwater Horizon (2016)
  Një histori e vendosur në det të hapur, në një anije ku bëhej shpimi i naftës, e cila shpërthen në prill të vitit 2010 dhe krijon derdhjen më të madhe të naftës në historinë e Shteteve të Bashkuara.
  Image Deepwater Horizon (2016)
 • Spenser Confidential

  Image Spenser Confidential (2020)
  HD
  Spenser Confidential (2020)
  Për të zbuluar një komplot vrasjesh, një ish-detektiv policie rikthehet në botën kriminale të Bostonit dhe mundohet të vërë drejtësi.
  Image Spenser Confidential (2020)
 • Hancock

  Image Hancock (2008)
  HD
  Hancock (2008)
  Henkok është një superhero, sjellja e të cilit konsiderohet e keqe dhe shkakton miliona para dëme në qytet. Ai ndryshon pasi shpëton jetën e një personi që e ndihmon të përmirësojë imazhin e tij publik.
  Image Hancock (2008)
 • Lone Survivor

  Image Lone Survivor (2013)
  HD
  Lone Survivor (2013)
  Marcus Luttrell dhe ekipi i tij dërgohen në një mision për ta kapur ose vrarë liderin famëkeq të Talibanëve Ahmad Shah, në Qershor të vitit 2005, por thuajse të gjithë mbeten të vdekur…
  Image Lone Survivor (2013)
 • Battleship

  Image Battleship (2012)
  HD
  Battleship (2012)
  Bazuar në lojën mjaft popullore të betejave në det. Një flotë ndërkombëtare në mision trajnimi, zbulon disa qënie jashtëtokësore që kanë si qëllim shfarrosjen e jetës mbi Tokë. Lufta përhapet kudo, në oqean, ajër dhe tokë, por shpresa e vetme e njerëzimit mund të jenë disa anije luftarake të bllokuara pas një mburoje të ngritur nga jashtëtokësorët...
  Image Battleship (2012)
 • The Rundown aka Welcome to the Jungle

  Image The Rundown (2003) aka Welcome to the Jungle
  HD
  The Rundown (2003) aka Welcome to the Jungle
  Beku është një gjuetar shpërblimesh shumë i vlerësuar dhe punësohet për të gjetur Trevisin, një djalë të humbur prej muajsh në Brazil. Kjo punë që duket e thjeshtë e çon Bekun në një aventurë e pabesueshme në pyllin e Amazonës, ku atje takon baristen e bukur Marianën dhe Hatçerin e pamëshirshëm.
  Image The Rundown (2003) aka Welcome to the Jungle